Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: hodowle nimf  (Przeczytany 3232 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

magia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 853
hodowle nimf
« : 2004-11-05, 13:57 »
Poszukuje hodowli nimf na slasku. Chce kupic tacie na aniołka Szeka albo jakąs inną ciekawą odmiane nimfy. Nie chce ptaka kupowac ze sklepu, wole prosto od hodowcy.

Jakie wymiary musi mieć klatka transportowa na nimfy i co trzeba załatwić żeby swobodnie przekraczać granicę?? apuga średnio raz na miesiąc odbywała by podróż Polska-Niemcy. Nie było by to dla niej zbyt wielkim stresem??
Zapisane
sorki za błędy...
www.gangolsena.za.pl

Cathycash

  • Gość
hodowle nimf
« Odpowiedź #1 : 2004-11-05, 13:59 »
Hodowli poszukaj przez wyszukiwarkę, a jeśli chodzi o te podróże... to byłoby bardzo stresujące...
Zapisane

magia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 853
hodowle nimf
« Odpowiedź #2 : 2004-11-05, 14:03 »
tzn pierwsze pomieszkala by w domu do swiat wielskanocnych a potem pojechala by do niemiec a niewiesz moze co trzeba zrobic zeby w ogole ja przewiesc??
Zapisane
sorki za błędy...
www.gangolsena.za.pl

Forum Zwierzaki

hodowle nimf
« Odpowiedz #2 : 2004-11-05, 14:03 »

Kacper

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 751
  • :)
hodowle nimf
« Odpowiedź #3 : 2004-11-05, 15:38 »
chyba musi przejść kwarantanne
Zapisane

Kesi

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1705
    • WWW
hodowle nimf
« Odpowiedź #4 : 2004-11-05, 16:10 »
http://abc.onet.pl/2031,kontent.html
----------------------------------------------
Gdy podróżujemy ze zwierzętami

Jak podała Ambasada RP w Berlinie, powołując się na Przedstawicielstwo Komisji Europejskiej tamże, ze zwierzętami domowymi można podróżować po terytorium UE na dotychczasowych zasadach. W listopadzie 2003 r. Komisja Europejska ustaliła wzór dokumentu podróży dla zwierząt (tzw. paszport), który jest stosowany od 3 lipca 2004 r. Ponieważ większość państw członkowskich nie była w stanie wprowadzić nowego dokumentu w wyznaczonym terminie, ustalono, że do 1 października 2004 r. przewóz zwierząt domowych możliwy będzie także na dotychczasowych zasadach (dotyczy to także zwierząt przywożonych spoza UE).
Zapisane

Rozelka

  • Gość
hodowle nimf
« Odpowiedź #5 : 2004-11-05, 18:56 »
Nimfę od hodowcy ze Śląska można z łatwością znaleźć pod adresem www.papugi.net To forum dyskusyjne, gdzie w dużych ilościach kontaktują się hodowcy z nabywcami (i nie tylko). Podróże, zwłaszcza częste są dla każdego zwierzęcia stresujące, a do tego dochodzi możliwość zwykłego przeziębienia. które dla ptaka może być groźne.  :roll:
Zapisane

Kira

  • Gość
hodowle nimf
« Odpowiedź #6 : 2004-11-06, 01:44 »
napewno co miesiac  trasa od  niemiec do polsci nie nalezała by do spokojnych dla zwierzaka... :( kazdegoa tym badezejgryzon p.ojdxe spac  a ptak nie skuli sie i nie usnie...
Zapisane

Joanna

  • Gość
hodowle nimf
« Odpowiedź #7 : 2004-11-06, 10:00 »
Paszporty nie dotyczą papug.... Zdaje się, że są tylko dla kotów, psów i fretek...

Pozdrawiam,
Joanna
Zapisane

magia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 853
hodowle nimf
« Odpowiedź #8 : 2004-11-06, 10:59 »
czyli teoretycznie nic nie trzeba zeby przewiezc papuge przez granice??
Zapisane
sorki za błędy...
www.gangolsena.za.pl

Forum Zwierzaki

hodowle nimf
« Odpowiedz #8 : 2004-11-06, 10:59 »

Joanna

  • Gość
hodowle nimf
« Odpowiedź #9 : 2004-11-06, 12:52 »
Trzeba, ale związane z tym są inne przepisy. Na dodatek każdy kraj ma inne... Jak ktoś chce z ptakiem wyjechać to po prostu trzeba się pytać w ambasadach.
Chciałam takie informacje zebrać jednak większość ambasad albo w ogóle nie odpowiedziała albo skierowała do swoich stron, a ja nie miałam czasu tego szukac.

Pozdrawiam,
Joanna
Zapisane

Sharon

  • Gość
hodowle nimf
« Odpowiedź #10 : 2004-11-08, 20:20 »
Tydzień temu wykluły mi się nimfy. Narazie mają tylko żółty puch więc nie wiem jakie będą miały kolory. Ich mama jest perłowa a tatuś szek z przewagą białego.
Zapisane

magia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 853
hodowle nimf
« Odpowiedź #11 : 2004-11-10, 16:15 »
sharon a kiedy byś je sprzedawał??? Ja była bym na etapie kupna w grudniu.
Zapisane
sorki za błędy...
www.gangolsena.za.pl

Sharon

  • Gość
hodowle nimf
« Odpowiedź #12 : 2004-11-10, 19:03 »
Jak się usamodzielnią, czyli napewno nie wcześniej niż pod koniec grudnia.
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.076 sekund z 24 zapytaniami.