Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: Barbarzyństwo czy przypadek?  (Przeczytany 5170 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Ćwir

  • Gość
Barbarzyństwo czy przypadek?
« : 2007-08-29, 14:10 »
Film przedstawia prawie półtora minutową scenę walki dwóch wróbli. Mamy mieszane uczucia co do wydarzeń prezentowanych na tym filmie, gdyż są to albo sceny zupełnie przypadkowe (np. walka samców o samicę) albo z premedytacją ktoś związał dwa wróble łapkami ku sobie i zrobił tym samym "fascynujące" wydarzenie.

Więcej na stronie: http://klubciconia.ptaki.info.pl/index.php?id=253
Zapisane

mysa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5659
  • ♥♥♥
Odp: Barbarzyństwo czy przypadek?
« Odpowiedź #1 : 2007-08-29, 14:40 »
aż mnie ciarki przeszły Oo ...

Tak wogóle, walki wróbli wyglądają bardziej energicznie... te jakby próbowały sie uwolnić od siebie? Mozliwe że ktoś je powiązał.

Tak wogóle jak widze gdy wróble sie biją to je płosze, nie wiem czemu, nie chce tego widzieć na własne oczy i wole im tego troche oszczędzić.

EDIT: obejrzałam dokładnie, czy w 21 sekundzie nie gubią kawałka nitki?
Zapisane

KoChAm KonICzki!!!

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1648
  • Dziki jezdziec
Odp: Barbarzyństwo czy przypadek?
« Odpowiedź #2 : 2007-08-29, 17:03 »
Mysa faktycznie cos ta,m wypadlo :/ przeciez widac ze sa powiazane, wroble, zadne ptaki tak nie walcza.
Zapisane
Konie pełnej krwi angielskiej Potocznie zwane są folblutami. Jest to rasa wyścigowa istniejąca przeszło 200 lat. Zalety koni angielskich zostały wykształcone w wyniku nadzwyczaj ostrej selekcji, jakiej wymaga przygotowanie do wyścigu (trening), a potem sam wyścig. Ze względu na silnie rozwinięty układ nerwowy są one ogromnie pobudliwe i nerwowe. Cechą charakterystyczną tej rasy jest nastawienie całego organizmu w kierunku uzyskiwania wielkich szybkości w galopie.  W produkcji wyczynowych koni sportowych pełnej krwi przodują stadniny: Kozienice, Moszna, Widzów, GOLEJEWKO :), Iwno, Strzegom, Rzeczna.

dlatego kocham tę rasę...

Forum Zwierzaki

Odp: Barbarzyństwo czy przypadek?
« Odpowiedz #2 : 2007-08-29, 17:03 »

renia3399

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6576
  • "zwierzaki górą" Timothy Treadwell...
Odp: Barbarzyństwo czy przypadek?
« Odpowiedź #3 : 2007-08-29, 17:19 »
powiązane to mi nie wyglądaja bo są sceny nóg no wiecie nie widać tam nic, jakby były powiązane to jakoś inaczej by uciekaly, machały energicznie skrzydłami, jakby różniły się barwa to pomyślałabym że to zamiec i samica w pewnej sytuacji
Zapisane
dwie rzeczy sa nieskonczone ..wszechswiat i ludzka glupota
"Hitler traktował ludzi "tylko" tak, jak ludzie traktują zwierzęta" Charles Patterson
"Gdyby zwierzę zabiło z premedytacją, byłby to ludzki odruch." Stanisław Jerzy Lec
"największe zło to tolerować krzywdę" Platon

IBDG

  • Globalny Moderator
  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 12525
  • Zawsze będziemy Cię kochać, piesku... (*)
Odp: Barbarzyństwo czy przypadek?
« Odpowiedź #4 : 2007-08-29, 17:34 »
Co za jołop to kręcił :roll: Nawet, jeśli ptaki nie są związane, należało je rozdzielić. Mam nadzieję, że kiedy jego ktoś łomotać będzie, znajdą się obserwatorzy z kamerą...
Zapisane
IBDG Wrocław

Dory

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2527
  • Khajiit has no time for you! [']
    • WWW
Odp: Barbarzyństwo czy przypadek?
« Odpowiedź #5 : 2007-08-30, 08:25 »
Ja co prawda zawsze rozdzielam, czy ptaki, czy koty, czy psy (ale tylko te co mniejsze XD Prędzej jajo bym zniosła niż wylała wodę na jakiego bydlaka XD), ale... gdy DZIKIE zwierzaki się biją czasem trzeba im na to pozwolić i nie wtrącać się w ich sprawy... A kręcenie filmów?
popatrzmy na te wszystkie dokumenty...
Oczywiście to dokumentem trudno nazwać (ja i tak bym je rozdzieliła XD).

A jak są związane? Wyrwałabym temu ktosiowi nogi z d...
Zapisane
Did you want play pazaak?
Mårran

Praying to yourself, my Lord? That's not a good sign. Or perhaps it is. Prince of Madness, and all that.:eh:
give me some fish, give me give me some fish...

lux ferre

Modrolotka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7
  • Jestem jak dziki ptak.Pragnę jak najwięcej wolnośc
Odp: Barbarzyństwo czy przypadek?
« Odpowiedź #6 : 2010-04-08, 10:28 »
Ono sa na pewno (no moze nie napewno) Powiązane.Gdyby walczyłu odlatywałyby od przeciwnika i znow nacierały a te są jakby sklejone.
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.06 sekund z 27 zapytaniami.