Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: Nimfy  (Przeczytany 1642 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Anilewe

  • Gość
Nimfy
« : 2003-08-29, 19:52 »
Ma ktos z was taka papuzke? Ja mam, nazywa sie Balbin :) Balbin sie wzial od Balbiny, bo tata myslal, ze to ona, ale ja od samego poczatku mowilam, ze to on :) ale mnie oczywiscie nie sluchaja...
Zapisane

Papug

  • Gość
Nimfy
« Odpowiedź #1 : 2003-08-29, 21:02 »
Niestety, nie mam nimf. Ale za to mam aż 11 papużek falistych i mam doświadczenie :)


Pozdrawiam,
Rafał
Zapisane

Ines

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 692
    • WWW
Nimfy
« Odpowiedź #2 : 2003-08-29, 22:10 »
Ja mam nimfę 100% samiczkę i ma na imię Iskierka.

Forum Zwierzaki

Nimfy
« Odpowiedz #2 : 2003-08-29, 22:10 »

becia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1650
    • WWW
Nimfy
« Odpowiedź #3 : 2003-09-03, 14:01 »
Ja mam 2 nimfy, Samantę i Dudka. Dudek skubie dziobkiem wszystko, co się świeci(w tym moje kolczyki ;) ). Samanta boi się wychodzić z klatki :( To są kochane ptaszki :)
Zapisane

So each morning you look for a reason
Just to open your eyes
But if you don’t find one deep in you
You’ll never find it outside

Zwierzaczek

  • Gość
Nimfy
« Odpowiedź #4 : 2003-09-03, 18:34 »
O, chrupusiu nie wiedzialam, ze masz nimfy  ;) no coz... z pewnoscia sliczna z nich parka  :P
Zapisane

Anilewe

  • Gość
Nimfy
« Odpowiedź #5 : 2003-09-04, 18:42 »
Ja tez mialam kiedys parke i kilka legow ;-) ale z conajmniej 8 legow, przezyly tylko dwa piskleta i od razu znalazly nowy, dobry dom ;). Nie wiem dlaczego, w jednym legu bylo po 3, 5 pisklat... nie wiem, od czego zalezy liczebnosc pisklat, ktore przezyly.
Zapisane

kotajka

  • Gość
Nimfy
« Odpowiedź #6 : 2003-09-07, 20:39 »
Od samej pary legowej nimfy skladaja srednio po 4-6 jaj z tego wylega sie roznie kolo 2 do 4 mlodych ,czy przezyja zalezy glownie od ich rodzicow (i posrednio ciebie) przy licznym legu musisz dawac twym papugom kilka razy dziennie jedzenie najlatwiejcos w formie papki zeby mogly szybciej nakarmic swe mlode ja dawalam im gotowany ryz jajko lub chlebek :)) najwiekszy leg ktory przezyl to byly 4 nimfiatka na 4 ktore sie wykluly a wiec 100 proc  ale napracowali sie wtedy wszyscy poza tym trzeba czyscic im  budke legowa ale dopiero jak beda mialy kolo 2 tyg :)) reszte zostaw ptakom :)
Zapisane

pat

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2630
  • oby do przodu byle nie na czworaka;)
Nimfy
« Odpowiedź #7 : 2003-09-23, 20:15 »
ja będe mieć za niedłufgo nifke :)
Zapisane
To piekło nie raj :)
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.039 sekund z 24 zapytaniami.