Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 [2]   Do dołu

Autor Wątek: Sąsiedzi ;)  (Przeczytany 3461 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Andziek

  • *
  • Wiadomości: 362
Sąsiedzi ;)
« Odpowiedź #30 : 2004-06-10, 16:59 »
ja moich nieznosze, zreszta to i tak malo powiedzane. zyc nie daja :grr:
Zapisane
Lepiej być w kropce niż w martwym punkcie...

Moniaa

  • Gość
Sąsiedzi ;)
« Odpowiedź #31 : 2004-08-24, 12:25 »
sa w pozadku
Zapisane

Arwen

  • Gość
Sąsiedzi ;)
« Odpowiedź #32 : 2004-08-24, 13:50 »
Z klatki: tacy sobie... :roll:

Z innych klatek: fajni (moi koledzy) :wink:
Zapisane

Forum Zwierzaki

Sąsiedzi ;)
« Odpowiedz #32 : 2004-08-24, 13:50 »

zaba14

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3749
  • Mikuś na zawsze w pamięci [*] 27.05.08
    • WWW
Sąsiedzi ;)
« Odpowiedź #33 : 2004-08-24, 14:36 »
są wporządku, ale nie wszyscy  :?
Zapisane
Możemy ocenić serce człowieka po tym, jak traktuje zwierzęta- Immanuel Kant

k_lap

  • Gość
Sąsiedzi ;)
« Odpowiedź #34 : 2004-12-31, 14:35 »
Sasiedzi sa w porzadku. Tylko jedna sasiadka... tragedia... jak wprowadzilismy sie z Adamem to sie czepiala, ze nasz piesek robi na klatce... tlumaczenia nie pomagaly, dopoki sama nie zobaczyla, ze to nie nasz piesek, tylko sasiada obok, pozniej przeszkadzala jej muzyka (ktora wcale nie leciala glosno), nastepnie miala problem do Adama, ze przy remoncie mieszkania wierci, stuka i halasuje. Ja jestem z reguly cierpliwa, ale nie wytrzymalam, jak pewnego razu na nia wyskoczylam i opieprzylam babcie... skonczylo sie... nic nie przeszkadza, a my jestesmy jej kochanymi sasiadami  :lol:
Zapisane

Gerda

  • Gość
Sąsiedzi ;)
« Odpowiedź #35 : 2004-12-31, 14:50 »
sąsiedzi spoko, tylko jeden czasem sobie golnie w piwnicy - ale nie jest groźny - nawet milszy po pijanemu :lol:
hmmm na przeciwko nas - nowi sąsiedzi, prawnik i lekarka - spoxik, młodzi, mili no i fajnie :)
nad nami, też tak 2 lata temu się wprowadzili, gość fajny, babka mimoza, królewna, która nikomu się nie ukłoni (chodzi tu o starszych mieszkańców)
obok nich nad nami bardzo mili ludzie, mają starą ponad 12 letnią jamniczkę ze wszystkimi chorobami świata :roll: - ale ludzie fajni :)
na trzecim fajni sąsiedzi, ich Boulie był mężem naszej Tinki (panną była do 5 roku życia, woli młodszych o rok ehehe :lol: - Tina to suka moja dla przypomnienia), następnie pijaczynka z rodzinką - nic się w sumie oprócz picia tego gościa nie ma) następnie noo na IV piętrze sąsiedzi, którzy zawsze dbają o nasze mieszkanie podczas naszej nieobecności :) ) i obok nich dziadkowie mojej siostry przyjaciółki z podstawówki - ogólnie mam prawie rodzinną atmosferę z sąsiadami zwłaszcza z 4 rodzinami, 2 wlasciwie nie znamy, ale sa bardzo mili, a z ta trzecia no tak jakos bez zadnych dodatkowych gadek :) ale każdy sobie chętnie coś pozycza, tu sol, to jajka czy cos takiego - jak akurat swieta czy cos jest, ze sklepy sa pozamykane :wink:
Zapisane

Nicka

  • Gość
Sąsiedzi ;)
« Odpowiedź #36 : 2004-12-31, 15:33 »
Niektórzy są fajni, mili a niektórzy... lepiej nie mowic... tylko sie glosniej zachowuje na korytarzu, juz maja jakies "halo" :grr:  A za ścianą mam sąsiadów, przez któych nieraz w nozy nie spałam.. młode małzeństwo, i czasami przez pół nocy tylko "oooooo" i "aaaaaahhhhh" :grr:
Zapisane
Strony: 1 [2]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.063 sekund z 24 zapytaniami.