Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 [2]   Do dołu

Autor Wątek: KOREPETYCJE  (Przeczytany 2228 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Roxette

  • Gość
KOREPETYCJE
« Odpowiedź #30 : 2004-08-08, 17:51 »
Ja mam zamiar dawać korki z j. angielskiego  od września :wink:
Zapisane

Agakonik

  • *
  • Wiadomości: 5091
  • :]
    • WWW
KOREPETYCJE
« Odpowiedź #31 : 2004-08-09, 09:26 »
Na korki chodziłam z matmy, oprócz tego kurs angielskiego (z własnej woli :) ) :)
Zapisane
"A pewnego dnia zapytasz mnie co bardziej kocham: Ciebie
czy moje życie? Ja odpowiem moje życie..
Ty odwrócisz się i odejdziesz bez słowa nie wiedząc,że
moje życie to Ty."

Ax

  • Gość
KOREPETYCJE
« Odpowiedź #32 : 2004-08-09, 09:38 »
Chodziłam na dod lekcje anglika i dzieki temu mialam 6 na koniec roku(spałam w szkole na angielskim... ) i będę chodzić :wink:
Zapisane

Forum Zwierzaki

KOREPETYCJE
« Odpowiedz #32 : 2004-08-09, 09:38 »

Alicja

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 199
  • Żyj tak,żeby inni nie musieli przez ciebie płakać
KOREPETYCJE
« Odpowiedź #33 : 2004-08-09, 10:43 »
Ja tuż przed maturą chodziłam na angielski ale byłam tylko kilka razy,w celu uporządkowania posiadanej wiedzy a nie nabycia nowej. A ja sama dawałam korki z informatyki-tzn.z obsługi pakietu office,systemu operacyjnego itp. Ale ludzie potrafią być czasem dziwni. Jedna pani skrupulatnie notowała wszystko co jej mówiłam i starała się być za każdym razem przygotowana. Ale raz mnie rozbroiła dzwoniąc do mnie i pytając z przerażeniem:"Proszę pani,stało się coś strasznego-nie mogę znależć tego Windowsa co mi pani ostatnio pokazywała!".Pani korzystała z Windows98....Już mi się cisnęło na usta:"Niech pani poszuka pod stołem,może gdzieś spadł" ale nie chciałam być wredna.Okazało się,że pani pomylił się Windows z Wordem-to była jedyna rzecz,której nie zdążyła zanotować. Ale zestawienia tabel ona nadal będzie robić na tradycyjnej maszynie do pisania-bo tak jej wygodniej.
Zapisane
Nic nie dzieje się bez powodu

charon

  • *
  • Wiadomości: 9875
KOREPETYCJE
« Odpowiedź #34 : 2004-08-09, 10:47 »
Nie, ale zamierzam, od bidy, bo wcale nie wiem czy mi się uda...
Zapisane

Cathycash

  • Gość
KOREPETYCJE
« Odpowiedź #35 : 2004-08-09, 10:56 »
Alicjo, pewnie ta pani starej daty? znam to...

Jeśli chodzi o komputer - wszystkiego uczyłam się sama metodą prób i błędów. Jeśli coś nie wychodzi próbuję (czasami coś zepsuję..  :oops:  :P ) ale w większości przypadków - udaje mi się.

Natomiast np. moja mama gdy czegoś nie wie - czeka aż ja przyjdę i jej powiem. Umie tylko to co jej pokazałam i się nauczyła kilkakrotnie to powtarzając...

A co do korków to narazie jest ok i nie muszę. Sama bym chciała dawać np. z Polskiego (mam 6  :P ) ale co ja się tam będę produkować :]
Zapisane

k_lap

  • Gość
KOREPETYCJE
« Odpowiedź #36 : 2005-01-03, 11:13 »
Nie korzystalam i zawsze swietnie sobie radzilam bez nich. No i w swoim zyciu juz chyba nigdy nie bede z nich korzystac :lol:
Zapisane
Strony: 1 [2]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.053 sekund z 24 zapytaniami.