Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: Wujek trzyma psa długo ;(  (Przeczytany 3692 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

pies

  • *
  • Wiadomości: 6
    • WWW
Wujek trzyma psa długo ;(
« : 2011-09-05, 18:08 »
Witam, jestem tutaj nowy.Piotr,mam 14 lat :) Jest taka jedna sprawa.Otóż,mój wujek mieszkający naprzeciwko trzyma swojego psa na uwięzi już pół miesiąca :( Spuszcza go tylko czasami i na krótko,żeby polatał po podwórku.Wczoraj przyleciał do nas :) Ale czas jego trzymania jest dłuższy niż 12 godzin dziennie ;( Wiem,że to zabronione,ale co zrobić,kiedy do sądu daleko? 
Zapisane

malinowa,mamba

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 538
  • "Ile warte jest życie? Dlaczego ze sobą wciąż wojny toczycie? Czemu trudny styl życia ciągle prowadzicie? Miłość to rozwiązanie... Czemu tego nie widzicie?"
Odp: Wujek trzyma psa długo ;(
« Odpowiedź #1 : 2011-09-05, 18:39 »
Witaj. Może warto porozmawiać z wulk a w wolnym czasie zabierać psa na spacer
Zapisane
"Jedynym całkowicie bezinteresownym przyjacielem,którego można mieć na tym interesownym świecie jest pies. Pocałuje rękę,która nie będzie mogła mu dać jeść, wyliże rany odniesione w starciu z brutalnością świata... Kiedy wszyscy inni przyjaciele odejdą,on pozostanie"
          George G. Vest

pies

  • *
  • Wiadomości: 6
    • WWW
Odp: Wujek trzyma psa długo ;(
« Odpowiedź #2 : 2011-09-05, 18:53 »
Rozmowa nic nie da,bo on jest strasznym gburem i egoistą.Taka rozmowa go nie przekona :( Na spacer to tylko ja mogę go wyprowadzić(psa,nie wujka :D),a to jest rzadkością.Gdyby tam poszedł i sobie tak po prostu odpiął psa,ten wujek by mnie chyba kijem przegonił ;( ;( ;(
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Wujek trzyma psa długo ;(
« Odpowiedz #2 : 2011-09-05, 18:53 »

malinowa,mamba

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 538
  • "Ile warte jest życie? Dlaczego ze sobą wciąż wojny toczycie? Czemu trudny styl życia ciągle prowadzicie? Miłość to rozwiązanie... Czemu tego nie widzicie?"
Odp: Wujek trzyma psa długo ;(
« Odpowiedź #3 : 2011-09-05, 19:05 »
No to nie bierz psa tak po prostu tylko zapytaj czy możesz spędzić z nim trochę czasu...wiem że niektórzy mają swoje zaściankowe poglądy i nie da się ich przekonać, ale próbować warto zawsze. To bardzo szlachetne z twojej strony że zauważasz krzywdę zwierzęcia, ale wątpię żeby ktoś w twoim wieku mógł zgłosić sprawę do sądu nawet kiedy miałbyś sąd blisko... A prawa to to czy wogóle jest sens
Zapisane
"Jedynym całkowicie bezinteresownym przyjacielem,którego można mieć na tym interesownym świecie jest pies. Pocałuje rękę,która nie będzie mogła mu dać jeść, wyliże rany odniesione w starciu z brutalnością świata... Kiedy wszyscy inni przyjaciele odejdą,on pozostanie"
          George G. Vest
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.07 sekund z 23 zapytaniami.