Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: Co robić?  (Przeczytany 1227 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

GEKON

  • Gość
Co robić?
« : 2005-03-19, 09:20 »
Słuchajcie wczoraj jak tak popatrzyłem na moje Gekony to chyba są dwa samce,potem podchodzę do terrarium i widzę że starszy osobnik załapał za szyję młodszego osobnika:(.Wziołem otworzyłem terrarium to się wystraszył i uciekł w kamienie.A jakoś o 11:00 miały już światło nocne i ten starszy osobnik nie pozwalał młodszemu wejść na kamienie.One walczą o terrytorium?.Jak je kupowałem u hodowcy to powiedział mi że to samiec i samica.Co mam zrobić bo trugiego terrarium nie mam żeby je rozdzielić.Co robić?? :(
Zapisane

maka

  • Gość
Co robić?
« Odpowiedź #1 : 2005-03-19, 11:25 »
zglosic sie do hodowcy i poprosic o wymiane........!!!
niestety samce beda sie bily
jakby nie mial on samiczki to napisz post na forum terrerystycznym,napewno ktos ma i ci pomoze podmienic zwierzaki
jakby bily sie bardzo mocno musisz je oddzielic.........wiec przygotuj sie na taka ewentualnosc
Zapisane

GEKON

  • Gość
Co robić?
« Odpowiedź #2 : 2005-03-19, 14:44 »
Maka dzięki.Do tego hodowcy pojadę jutro rano,ale jescze nie wiem czy mi wymieni ;) .
Zapisane

Forum Zwierzaki

Co robić?
« Odpowiedz #2 : 2005-03-19, 14:44 »

Karooola

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2232
Co robić?
« Odpowiedź #3 : 2005-03-19, 17:15 »
Cytat: GEKON
Maka dzięki.Do tego hodowcy pojadę jutro rano,ale jescze nie wiem czy mi wymieni ;) .


Jeśli facet jest fair wobec swoich klientów, wymieni. Jeśli nie, da Ci kopa i powie że nie podpisywał żadnej umowy wg. której by gwarantował płeć sprzedanych zwierząt  :(
Zapisane

GEKON

  • Gość
Co robić?
« Odpowiedź #4 : 2005-03-19, 17:28 »
Nie uważam że jak ma to wymieni.Ale czy one nie chciały kopulować między sobą?.Nie wiem czy chciały kopulować ze sobą czy walczyły o terrytorium. :roll:
Zapisane

Karooola

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2232
Co robić?
« Odpowiedź #5 : 2005-03-19, 18:24 »
Chyba wiesz jak wygląda kopulacja, prawda? Samiec nie ma w zwyczaju odpędzać od siebie samicy...
Zapisane

GEKON

  • Gość
Co robić?
« Odpowiedź #6 : 2005-03-19, 18:29 »
No prawda wiem jak wygląda.No nic zobacze jutro co i jak ;)
Zapisane

maka

  • Gość
Co robić?
« Odpowiedź #7 : 2005-03-19, 19:52 »
hodowca skoro to jego wina.........powinien wymienic gekona
sama mialam kiedys murowego gekona .......sa sliczne
Zapisane

GEKON

  • Gość
Co robić?
« Odpowiedź #8 : 2005-03-20, 09:31 »
Wczoraj wysłałem zdjęcia moich Gekonów do hodowcy Gekonów Murowych i Leśnych.Odpowiedział mi że są to dwa ładne okazy z rodzaju Pachydactylus bibroni (gekony leśne, Bibrona).I że chyba jednak hodowca od którego kupiłem dobrze mi powiedział samiec i samica,i zapyatałem go się też co to znaczyło to złapanie za szyję napisał mi: "co do ich zachowania to prawdopodobnie samiec złapał samice za szyję ponieważ tak czynią kiedy ma dojść do zbliżenia płciowego". ;)

Zdjęcia moich Gekoników



Zapisane

Forum Zwierzaki

Co robić?
« Odpowiedz #8 : 2005-03-20, 09:31 »

maziq

  • Gość
Co robić?
« Odpowiedź #9 : 2005-04-08, 14:08 »
Cytuj

Chyba wiesz jak wygląda kopulacja, prawda? Samiec nie ma w zwyczaju odpędzać od siebie samicy

Otóz mylisz sie, u wiekszosci jaszczurek tak jest - niekiedy samiec rani samice, ale te rany nie sa grozne. Tak wyglada kopulacja u Gekonow.
Zapisane

mysa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5659
  • ♥♥♥
Co robić?
« Odpowiedź #10 : 2005-04-08, 14:19 »
.
« Ostatnia zmiana: 2007-12-09, 14:14 autor mysa »
Zapisane

Karooola

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2232
Co robić?
« Odpowiedź #11 : 2005-04-09, 15:32 »
Cytat: maziq
Cytuj

Chyba wiesz jak wygląda kopulacja, prawda? Samiec nie ma w zwyczaju odpędzać od siebie samicy

Otóz mylisz sie, u wiekszosci jaszczurek tak jest - niekiedy samiec rani samice, ale te rany nie sa grozne. Tak wyglada kopulacja u Gekonow.


Nie napisałam przecież, że samiec łagodnie podchodzi do samicy i prosi ją o rękę... Chodzi o to, że samiec nie odgania samicy ze swojego terytorium.
Zapisane

GEKON

  • Gość
Co robić?
« Odpowiedź #12 : 2005-04-09, 16:11 »
dobra dobra wszystko już wiem na ten temat i proszę się tu nie kłucić ;)
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.157 sekund z 25 zapytaniami.