Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 ... 16 17 [18] 19 20 ... 23   Do dołu

Autor Wątek: Dziwne Imiona  (Przeczytany 153423 razy)

0 Użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Karen

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2334
  • huge ego, sorry ;d
Odp: Dziwne Imiona
« Odpowiedź #510 : 2007-07-11, 15:49 »
nie wszyscy.
U nas tez jest Miriam, ale mówimy na nią Marysia :)
Bardzo lubiana, nie wiem, jakiej narodowości, ale uroda taka cygańska, wiec pewnie greczynka
Zapisane
everybody lies

kaska9141868

  • Gość
Odp: Dziwne Imiona
« Odpowiedź #511 : 2007-07-11, 16:11 »
nie wszyscy.
U nas tez jest Miriam, ale mówimy na nią Marysia :)
Bardzo lubiana, nie wiem, jakiej narodowości, ale uroda taka cygańska, wiec pewnie greczynka
A był u was ten film ,,wszysto o miriam,,?????
Zapisane

Retriva

  • Gość
Odp: Dziwne Imiona
« Odpowiedź #512 : 2007-07-11, 16:13 »
to byl po pierwsze reality show, a po drugie skoro Karen mieszka w Polsce, to chyba byl, coo? nie rozumiem jak mozn atak GLUPIE programy robic -.-'
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Dziwne Imiona
« Odpowiedz #512 : 2007-07-11, 16:13 »

kaska9141868

  • Gość
Odp: Dziwne Imiona
« Odpowiedź #513 : 2007-07-11, 16:14 »
to byl po pierwsze reality show, a po drugie skoro Karen mieszka w Polsce, to chyba byl, coo? nie rozumiem jak mozn atak GLUPIE programy robic -.-'
Ale to prawda była ona jest obojniakiem :/
Zapisane

Karen

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2334
  • huge ego, sorry ;d
Odp: Dziwne Imiona
« Odpowiedź #514 : 2007-07-11, 16:14 »
moze i byl, takim czyms to ja sie w tv nie zajmuje i jak widze jakiec reality to od razu przerzucam na inny kanał  :roll:

ed:
przepraszam, ze sie czepiam szczegolow, ale zdecyduj sie na czas - była czy jest?
Zapisane
everybody lies

kaska9141868

  • Gość
Odp: Dziwne Imiona
« Odpowiedź #515 : 2007-07-11, 16:15 »
moze i byl, takim czyms to ja sie w tv nie zajmuje i jak widze jakiec reality to od razu przerzucam na inny kanał  :roll:
Godnina 23.05 był ja go niema bo Miriam pokazała członka.Ja osobiście tego nieoglądałam ale widziałam kilka odcinków i niestety ten ostatni tez
Zapisane

kaska9141868

  • Gość
Odp: Dziwne Imiona
« Odpowiedź #516 : 2007-07-11, 16:17 »
moze i byl, takim czyms to ja sie w tv nie zajmuje i jak widze jakiec reality to od razu przerzucam na inny kanał  :roll:

ed:
przepraszam, ze sie czepiam szczegolow, ale zdecyduj sie na czas - była czy jest?
Przecierz mówiew cały cas w przeszłym.
edit:A w tamtym poście ,,pewnie wszyscy ją znają,,
to chodziło o to że karzdy wie kim jest tamta gościówa w tele.SORRY ZA SPAMOWANIE ALE MYŚLAŁAM ŻE JUZ BYŁA ODPOWIEDZ.
Zapisane

Retriva

  • Gość
Odp: Dziwne Imiona
« Odpowiedź #517 : 2007-07-11, 16:18 »
to byl facet, przebrany z akobiete. nie moze istniec czlowiek posiadajacy zarowno narzady meskie jak i zenskie :/

przed chwila mowilas ze to obojniak, teraz mowisz o postaci "ona".. zdecyduj sie -.-'

wiemy ze chodzilo Ci o to ze kazdy wie kim ten ktos w TV byl... ale nie wie kazdy, nie kazdego bawia zarty na poziomie kilkulatkow...
Zapisane

tarunia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3388
Odp: Dziwne Imiona
« Odpowiedź #518 : 2007-07-11, 16:22 »
Retriva może, tacy ludzie się zdarzają. Taki ktoś się zwie chyba hermafrodytą. Zazwyczaj rodzice decydują wtedy o płci dziecka i tuż po urodzeniu jest ono poddawane operacjom, które upodabniają go do jednej z płci.
Zapisane
Oh how I wish to go down with the sun...

Forum Zwierzaki

Odp: Dziwne Imiona
« Odpowiedz #518 : 2007-07-11, 16:22 »

Karen

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2334
  • huge ego, sorry ;d
Odp: Dziwne Imiona
« Odpowiedź #519 : 2007-07-11, 16:22 »
wlasnie chcialam napisac, ze np ja kompletnie jej nie kojarze.
a pozatym, to nawet jakbys pisala w czasie przeszlym, kaska, to by znaczylo ze tego mezczyzny, czy tam kobiety juz NIE MA.

skonczmy juz OTowanie
Zapisane
everybody lies

Retriva

  • Gość
Odp: Dziwne Imiona
« Odpowiedź #520 : 2007-07-11, 16:23 »
Tar, nie wiedzialam :/ dobra, konczymy ^_^
Zapisane

tarunia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3388
Odp: Dziwne Imiona
« Odpowiedź #521 : 2007-07-11, 16:30 »
Ja się o tym dowiedziałam z jakiejś książki. :P

No a kończąc OT, to napisze (chyba jeszcze o tym nie pisałam xD), że bede miała w klasie Kajetana. ^^
Zapisane
Oh how I wish to go down with the sun...

kaska9141868

  • Gość
Odp: Dziwne Imiona
« Odpowiedź #522 : 2007-07-11, 16:31 »
to byl facet, przebrany z akobiete. nie moze istniec czlowiek posiadajacy zarowno narzady meskie jak i zenskie :/

przed chwila mowilas ze to obojniak, teraz mowisz o postaci "ona".. zdecyduj sie -.-'

wiemy ze chodzilo Ci o to ze kazdy wie kim ten ktos w TV byl... ale nie wie kazdy, nie kazdego bawia zarty na poziomie kilkulatkow...
Albo mogło zrobic sobie operacje jak chciało by juz kobietą, ale członek został bo jest potrzebny.A ten człowiek jest zawaliście podobny do super modelki- zgrabne uda pełne usta,duze cyce :lol: wysoka,fadny nosek,fadne wszystko tylko gozej z kroczem :lol:
Co sobie chłopcy pomyśleli jak zobaczyli prawdziwą Miriam-a tak o nią walczyli :lol:
I to nie było dla dzieci.Ale mi akurat ten głupi znaczek lata kolo tylka :lol: :lol:
Zapisane

Retriva

  • Gość
Odp: Dziwne Imiona
« Odpowiedź #523 : 2007-07-11, 16:35 »
Kaska, piszac o programie dla kilkulatkow uzylam ironii [sjp.pwn.pl]. a ja znam jeszcze Polaka Axela :D
Zapisane

Karen

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2334
  • huge ego, sorry ;d
Odp: Dziwne Imiona
« Odpowiedź #524 : 2007-07-11, 17:17 »
ja tez znam xP
Zapisane
everybody lies

Forum Zwierzaki

Odp: Dziwne Imiona
« Odpowiedz #524 : 2007-07-11, 17:17 »

madziaro

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3801
Odp: Dziwne Imiona
« Odpowiedź #525 : 2007-07-11, 20:44 »
a moj kolega ma na imie Brajan.. jest Polakiem. ale Brajan tak jak napisalam- nie Bryan czy Brian tylko Brajan, dlatego czesto mowią na niego Bradżan ^_^
Brajan dlatego, że w Polsce jest, a na pewno jeszcze 3 lata temu był, wymóg, że imiona muszą być spolszczone

Cytat: Kaska
Albo mogło zrobic sobie operacje jak chciało by juz kobietą, ale członek został bo jest potrzebny.
Widzisz operacja zmiany płci to nie jest tak, że od razu wszystko Ci zmieniają. Najpierw taka osoba jest poddawana kuracji hormonalnej, a później w kilku operacjach dopiero są robione inne zmiany

---
grrrr... czy mogę prosić jakiegoś kochanego moderatora o połączenie postów, dziękuję i przepraszam za kłopot

Proszę bardzo
Kochana moderatorka ;p
« Ostatnia zmiana: 2007-07-11, 21:00 autor IBDG »
Zapisane

Jaśka

  • Gość
Odp: Dziwne Imiona
« Odpowiedź #526 : 2007-07-11, 21:03 »
czy Waszym zdaniem Blanka to dziwne imie? :P
Zapisane

IBDG

  • Globalny Moderator
  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 12527
  • Zawsze będziemy Cię kochać, piesku... (*)
Odp: Dziwne Imiona
« Odpowiedź #527 : 2007-07-11, 21:05 »
Nie jest to typowo polskie imię, ale czy dziwne? Nie :)
Zapisane
IBDG Wrocław

kaska9141868

  • Gość
Odp: Dziwne Imiona
« Odpowiedź #528 : 2007-07-11, 21:06 »
czy Waszym zdaniem Blanka to dziwne imie? :P
Nie,dla mnie nie :)
« Ostatnia zmiana: 2007-07-12, 12:56 autor kaska9141868 »
Zapisane

Kola

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3331
  • Nic nie dzieje się przez przypadek
Odp: Dziwne Imiona
« Odpowiedź #529 : 2007-07-11, 21:11 »
Biała- czemu nie ;) ładne imię :D
Zapisane

madziaro

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3801
Odp: Dziwne Imiona
« Odpowiedź #530 : 2007-07-11, 21:30 »
IBDG: dziękuję Ci kochana moderatorko :D

A co do imienia Blanka - ładne :)
Od wczoraj wiem dokładnie jakie imiona dostała córeczka koleżanki - Iga Natalia, podoba mi się :)
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Dziwne Imiona
« Odpowiedz #530 : 2007-07-11, 21:30 »

Kola

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3331
  • Nic nie dzieje się przez przypadek
Odp: Dziwne Imiona
« Odpowiedź #531 : 2007-07-11, 21:35 »
Ja bym nie chciała mieć na imie Iga  :), jakie to ma odmiany? zdrobnienia?Przy Iza zawsze można powiedzieć Izka ;) i jest też pełna odmiana- Izabela
Zapisane

madziaro

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3801
Odp: Dziwne Imiona
« Odpowiedź #532 : 2007-07-11, 21:43 »
Iga już jest zdrobniałe :), Igunia, Iguś, mi się podoba, ale to moje zdanie :)
Zapisane

IBDG

  • Globalny Moderator
  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 12527
  • Zawsze będziemy Cię kochać, piesku... (*)
Odp: Dziwne Imiona
« Odpowiedź #533 : 2007-07-11, 21:51 »
Mi się też podoba, takie króciutkie i fajnie brzmiące :) To alternatywna wersja mojego nicku ;p dla ludzi, którym IBDG sprawia klopoty :P :lol: Ale cicho, to tajemnica... ;)
Zapisane
IBDG Wrocław

Jaśka

  • Gość
Odp: Dziwne Imiona
« Odpowiedź #534 : 2007-07-11, 22:07 »
to dobrze, ze Blanka nie jest dziwna, bo chce tak kiedys coreczce na imie dac xD
Zapisane

Kola

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3331
  • Nic nie dzieje się przez przypadek
Odp: Dziwne Imiona
« Odpowiedź #535 : 2007-07-11, 23:08 »
Ale te zdrobnienia są takie.....Jak teraz w domu na mnie mówią Anetka to mówiliby na  mnie  "Iguniu zrób to". W kazdym razie  ja bym takiego nie chciała, ale ogólnie to może być ;)
Zresztą Anetka też mnie denerwuje, ale z drugiej stronie Aneta tak głupio, poważnie brzmi. Zawsze mam problem gdy tata czy cioctka dzwoni do domu i pyta sie kto odebrał, nie wiem czy mówić Anetka czy Aneta. I tak i tak dziwnie się czuje. Przerzucę się chyba na drugie imię, albo połączę i będę Antonina  :D.
Zapisane

IBDG

  • Globalny Moderator
  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 12527
  • Zawsze będziemy Cię kochać, piesku... (*)
Odp: Dziwne Imiona
« Odpowiedź #536 : 2007-07-11, 23:43 »
Zawsze mam problem gdy tata czy cioctka dzwoni do domu i pyta sie kto odebrał, nie wiem czy mówić Anetka czy Aneta. I tak i tak dziwnie się czuje.
Ja nigdy nie mówiłam o sobie, używając zdrobnień... No, może w dzieciństwie ;p Potem wydawało mi się to infantylne, mówienie o sobie w ten sposób. O innych, tak, inni o mnie tez mogą :) Kiedy koleżanka przez telefon przedstawiała się jako "Jagódka", wydawało mi się to głupie :/
Zapisane
IBDG Wrocław

Retriva

  • Gość
Odp: Dziwne Imiona
« Odpowiedź #537 : 2007-07-11, 23:45 »
ja mam Natalia Blanka.. i ze mnie sie smieja ze mam Blanka, ale mi sie to podoba.. ehh :/ a co do Brajana- wlasnie w Polsce sie urodzil ;) teraz mieszka tu i dlatego mowia na niego Bradżan ^_^

Kola, mi sie podoba Aneta ;) a jak Ci sie nie podoba to niech bedzie Anette xD jak francuskie jakies ^_^
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Dziwne Imiona
« Odpowiedz #537 : 2007-07-11, 23:45 »

Kola

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3331
  • Nic nie dzieje się przez przypadek
Odp: Dziwne Imiona
« Odpowiedź #538 : 2007-07-11, 23:51 »
Też myślę, że tak głupio o sobie w zdrobnieniu mówić wiec mówię Aneta, ale i tak głupio sie czuje :/.
Może za bardzo przyzwyczaiłam sie do tego zdrobnienia, ale znajomi nie mówią na mnie zdrobniale, wyperswadowałam im to kiedyś siłą :lol:.
To ja już wole Anet, ale Tośka jest fajne  :D. Wezmę sobie na trzecie. Będę "Aneta Nina Antonina" :D
Ze mnie sie śmieją , ze mam Nina :/, a ja nie widzę w tym imieniu nic śmiesznego, tak samo w Blance. Jak dla mnie to ładne imię, takie Białe ^^. Z zaKatarzonych Katarzyn to nikt się nie śmieje ^^.
Zapisane

madziaro

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3801
Odp: Dziwne Imiona
« Odpowiedź #539 : 2007-07-12, 04:42 »
Ja nigdy nie mówiłam o sobie, używając zdrobnień... No, może w dzieciństwie ;p Potem wydawało mi się to infantylne, mówienie o sobie w ten sposób. O innych, tak, inni o mnie tez mogą :) Kiedy koleżanka przez telefon przedstawiała się jako "Jagódka", wydawało mi się to głupie :/
Ja używam zdrobnionej formy mojego imienia - Magda, bo dopiero by głupio brzmiało jakbym mówiła przez telefon czy gdzieś o sobie Magdalena ;)

Nina też ładne imię :)
Zapisane
Strony: 1 ... 16 17 [18] 19 20 ... 23   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.077 sekund z 27 zapytaniami.