Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: Sentymenty z końca roku  (Przeczytany 1171 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*Natte1222

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1237
  • caminar.
Sentymenty z końca roku
« : 2006-06-24, 19:07 »
                         Sentymenty z końca roku
To już koniec.Pożegnanie dobiegło końca. Cząstki tej klasy odchodzą.Rozpoczynają inną drogę,może złą,może dobrą,ale już nie tu.Usiadłam. Książka wypadła mi z rąk.Wsłuchałam się w muzykę.Z tą klasą przeżyłam radości, a także smutki. Razem rozrabialiśmy, razem naśmiewaliśmy się z wpadek nauczycieli, razem sobie podpowiadaliśmy, razem robiliśmy wszystko. A teraz kilka cząstek tej klasy, z którymi każdy z nas zżył się w jakimś stopniu, nawet najmniejszym, ale zawsze to coś ważnego. Drodzy koledzy i koleżanki, pamiętajcie o tych wartościach, które zabraliście ze sobą - a cząstkę zostawiliście nam - waszej starej, dobrej klasie.
Zapisane

PPSIARA

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3582
Odp: Sentymenty z końca roku
« Odpowiedź #1 : 2006-06-24, 19:20 »
.
« Ostatnia zmiana: 2007-12-09, 14:21 autor PPSIARA »
Zapisane
Głośnym strzałem w swoją głowę rozpoczynam rzeź idiotów.

madz

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2333
Odp: Sentymenty z końca roku
« Odpowiedź #2 : 2006-06-24, 21:15 »
Było, mineło ;>
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Sentymenty z końca roku
« Odpowiedz #2 : 2006-06-24, 21:15 »

MoniŚ

  • *
  • Wiadomości: 2554
Odp: Sentymenty z końca roku
« Odpowiedź #3 : 2006-06-24, 21:27 »
Dokładnie ;)

Może na początku będzie ciężko, patrzysz na pierwszą ławkę i myślisz że tam siedziała X, a tam Y... Jednak ja szybko doszłam do wniosku, że nowa klasa jest super ;d . Najgorzej jest we wrześniu, ale wszystko przejdzie ;) . 3majcie się, napewno w gim będzie super :)
Zapisane
Black then white are all I see in my infancy.
Red and yellow then came to be,
reaching out to me, lets me see.
As below so above and beyond I imagine,
drawn beyond the lines of reason.
Push the envelope. Watch it bend.

thrilly

  • Gość
Odp: Sentymenty z końca roku
« Odpowiedź #4 : 2006-06-24, 21:39 »
oojjj uwierz, że gorzej kończyć gimnazjum (w moim przypadku to się cieszę że nie będę mieć z tymi debilami do czynienia więcej - 0 smutku, zero łez.. może dlatego, że całość mi przykrywa stres związany z dostaniem się do liceum...
Zapisane

*Natte1222

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1237
  • caminar.
Odp: Sentymenty z końca roku
« Odpowiedź #5 : 2006-06-25, 13:35 »
Mona - znasz już swoją klasę?:o.
Zapisane

Ola14

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3582
Odp: Sentymenty z końca roku
« Odpowiedź #6 : 2006-06-25, 13:50 »
Ja sie bardzo ciesze, ze skoczylam  podstawowke. Balam sie gimnazjum, ale wierzylam, ze bedzie lepiej i było :) Klasa okazała sie 100 razy lepsza, teraz to dopiero bedzie trudno sie rozstac. Mam tam kilka bliskich osob z ktorymi wszedzie chodze. Boje sie, ze jak skonczymy szkołe to kontakty sie urwa i pozostana tylko zdjecia, masa zdjec z naszych wypadów ;)

Za rok do liceum i mam nadzieje, ze klasa bedzie jeszcze lepsza. W koncu luceum to najlepsze lata zycia :)
Zapisane
"Każdy błąd kobiety jest winą mężczyzny" :>

Ninek

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2860
    • WWW
Odp: Sentymenty z końca roku
« Odpowiedź #7 : 2006-06-25, 15:00 »
Na koniec 6 klasy wszystkie dziewczyny ryczały, ja też.Moja szkoła była świetna, wspaniali nauczyciele, atmosfera, ludzie. Nie chciałam iść do gimnazjum. Tak naprawde zżyliśmy się ze soba dopiero w 6 klasie, byliśmy jednością. Do gimnazjum w 10 osób poszliśmy do jednej klasy i dzięki temu wytrzymałam te 2 lata, moja klasa jest beznadziejna, kompletnie nie zgrana, nie da się z nimi nic zorganizować. 3/4 to zamuły, kujony, lalunie i narcyzy. Pewnie w III klasie będzie troche przykro ale napewno nie z powodu klasy tylko nauczycieli, niektórzy są naprawde super. W LO pewnie nie będziemy w tych samych klasach lub nawet szkołach z naszą paczką ale nie martwie się tym, wiem że nadal będziemy utrzymywać kontakt ;)
Zapisane
Psy: Fox, Majka i Vega
Koty: Karmel i Mefisto
Szczury: Mia, Pcheła, Weszka, Zambia, Trufla, Mała Mi, LeeLee i Lilia

"Zarozumiałością oraz bezczelnością człowieka jest mówienie, że zwierzęta są nieme, tylko dlatego że są nieme dla jego tępej percepcji." Mark Twain
http://szczury.dzs.pl - Klik ;)

PPSIARA

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3582
Odp: Sentymenty z końca roku
« Odpowiedź #8 : 2006-06-25, 15:14 »
.
« Ostatnia zmiana: 2007-12-09, 14:48 autor PPSIARA »
Zapisane
Głośnym strzałem w swoją głowę rozpoczynam rzeź idiotów.

Forum Zwierzaki

Odp: Sentymenty z końca roku
« Odpowiedz #8 : 2006-06-25, 15:14 »

Blondi

  • Gość
Odp: Sentymenty z końca roku
« Odpowiedź #9 : 2006-08-26, 21:08 »
Ja też tęsknię za moją klasą, to już rok minął. Ale spotykamy się w szkole, wszyscy. Wszystkim wszystkich brakuje. Co jakiś czas są rozmowy " 6c rlz " i konferencje na gg. Nigdy o nich nie zapomnę, ta klasa którą mam teraz nie jest nawet w połowie tak fajna jak moja była 6c:(
Chociaż byłam w tej klasie 2 lata [ nie żebym nie zdała! Po prostu a i b były za liczne, zrobili c... ] ale byliśmy bardziej zżyci niż tamte dwie. Eh, znowu się rozgadałam. Ale ja ich po prostu kocham :)
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.081 sekund z 25 zapytaniami.