Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1] 2 3   Do dołu

Autor Wątek: No cóż...  (Przeczytany 12565 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Julia Snake

  • Gość
No cóż...
« : 2002-10-15, 18:48 »
Moja koleżanka poleciła mi to forum ale już teraz (przed chwilą się zarejestrowałam) mam niemiłe wrażenie. Piszecie niechlujnie i niezrozumiale! Czasem nawet nie mogę rozczytać postu... :?:
Zapisane

Myszka.xww

  • *
  • Wiadomości: 4497
  • A kuku
    • WWW
No cóż...
« Odpowiedź #1 : 2002-10-15, 19:12 »
Witaj, czy możesz wskazać posty, które są niechlujne? Ew. na czym to niechlijstwo polega? Może uda nam się poprawić??
Z drugiej strony, porypane posty to właśnie MY  :lol:  :lol:
Zapisane
podpisano: Starszy Goovienny

MagicSunny

  • Gość
No cóż...
« Odpowiedź #2 : 2002-10-15, 19:33 »
Niechlujnie  :?: Hmmmmm, ciekawe gdzie  :?: . I co to znaczy "niechlujnie"  :?: . Co do tych "porypanych postów" Myszko .....  8)  8)  8) . To jest właśnie urok tego miejsca  ;)  8) .
Zapisane

Forum Zwierzaki

No cóż...
« Odpowiedz #2 : 2002-10-15, 19:33 »

MagicSunny

  • Gość
No cóż...
« Odpowiedź #3 : 2002-10-15, 19:36 »
A coś mi się jeszcze przypomniało. Czemu ten temat tu zamieściłaś Kinio  :?: . Co on ma wspólnego z kotami  :?: . To jest chyba właśnie niechlujstwo i niedopatrzenie z Twojej strony, bez obrazy ;).
Zapisane

Saba

  • Gość
No cóż...
« Odpowiedź #4 : 2002-10-15, 21:19 »
Albo na przykład wskaż forum, które wg ciebie jest porządne i może posłużyć za wzór. Bo ja szczerze mówiąc nigdy nie natknęłam się na fajniejsze forum. Na innych ludzie ciągle się wyzywają i obrażają i wyraźną przyjemność sprawia im "mącenie" w tematach. Tutaj czegoś takiego w ogóle nie spotkasz.

No właśnie, czemu ten post jest tutaj?  :?:
Zapisane

myszka

  • Gość
No cóż...
« Odpowiedź #5 : 2002-10-15, 21:57 »
niewiem czemu piżeż rze to woróm jezd nie hlójne ja fszystko mogem pszeczytać niewiem f czym tfuj problem


 :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:
Zapisane

MagicSunny

  • Gość
No cóż...
« Odpowiedź #6 : 2002-10-15, 22:02 »
Mycha, kucie....  :lol:  :lol:  :lol:
Zapisane

Saba

  • Gość
No cóż...
« Odpowiedź #7 : 2002-10-15, 23:56 »
Kinia, a moze problem lezy w tym, ze czytasz niedokladnie. Kazdy post jest odpowiedzia lub komentarzem jakiegos poprzedniego, wiec nie wystarczy przeczytac jednego czy dwoch postow, zeby sie zorientowac o co chodzi. Zawsze trzeba przesledzic caly watek. Niektore wypowiedzi moga sie wydawac bez sensu (bo są np bardzo krotkie, jakby urwane), ale to po czesci dlatego, ze są reakcja na jakąś bardzo konkretną wypowiedz, a po czesci dlatego, ze ludzie tutaj sie juz dobrze znaja i czesto kieruja wypowiedzi bezposrednio do siebie. Co nie znaczy, ze to jest niezrozumiale. Powtarzam - trzeba przesledzic watek i to wystarczy  8)  :D  8)
Zapisane

MagicSunny

  • Gość
No cóż...
« Odpowiedź #8 : 2002-10-16, 00:10 »
Saba, a możesz to bardziej zrozumiale napisać, bo nic z tego nie zrozumiałam  :?:  :lol:  :lol:  :lol: . Przepraszam, nie chciałam być bardzo złośliwa ;). Kucie, problem jest w czym innym, ja też nie dawno tu przyszłam, jak wszyscy się już dobrze znali i nie czytałam wszystkich postów, a i tak wszystko rozumiałam. Przynajmniej próbowałam, bo jak np Mychy piszą, to paść można  :lol:  :lol:  :lol: . A co ja jakaś nad wyraz inteligentna jestem  :?:  :lol: . Jak ktoś chce, to zrozumie, jak nie , to nie. Ale ja bardzo proszę o podanie namiaru na forum idealne, tzn takie, gdzie nie ma niechlujstwa, wszystkie wątki są zrozumiałe i wszyscy wszystko wiedzą i rozumieją  :lol:
Zapisane

Forum Zwierzaki

No cóż...
« Odpowiedz #8 : 2002-10-16, 00:10 »

ips

  • Gość
lojoj
« Odpowiedź #9 : 2002-10-16, 02:11 »
konstruktywne krytyki mnie zawsze powalaja:D poczulam sie jak na lekcji jezyka polskiego...ehh kiedy to bylo.... a tak na marginesie pozdrawiam wszystkich i ich koty:) moj "choć"jest u mnie tydzien juz...i ja mam totalnego bzika na jego punkcie:)co dopiero bedzie pozniej ..milej nocki...
kinia czy zycie wszystko zawsze musi byc wyrazne poukladane i staranne?!?;)
Zapisane

NeTkA

  • Gość
No cóż...
« Odpowiedź #10 : 2002-10-16, 16:12 »
Przysłuchuję się wam i nic nie piszę bo tu nic dodać i nic ująć...  AA  nie   dodam jedno. Kinia tutaj  prócz problemów które razem rozwiązujemy zawiązują się też moim zdanie więzi koleżeńskie że tak je nazwę. Prócz zwierzaków można też pogadać o czym innym... a wydaje mi się ze posty tych ludzi są super i wiele problemów ze zwierzakami mozna dzięki nim rozwiązać, a to że jest tu zarazem wesoło to chyba nic złego...  :lol:
Zapisane

MagicSunny

  • Gość
No cóż...
« Odpowiedź #11 : 2002-10-16, 17:16 »
Racja NeTka, racja  8)  8)  8)  :wink:
Zapisane

zolly

  • Gość
Re: No cóż...
« Odpowiedź #12 : 2002-10-16, 18:33 »
Cytat: Kinia
Czasem nawet nie mogę rozczytać postu... :?:

hmm..  :?  to może musimy popracować nad charakterem pisma.. :lol:  ;)
Zapisane

Myszka.xww

  • *
  • Wiadomości: 4497
  • A kuku
    • WWW
No cóż...
« Odpowiedź #13 : 2002-10-16, 20:26 »
Oj KoNiEcZnIe ZoLlY  :lol:  :lol:
Zapisane
podpisano: Starszy Goovienny

Saba

  • Gość
No cóż...
« Odpowiedź #14 : 2002-10-16, 20:59 »
To się wie Młody  8)  Przedewszytkim siedzimy na tamtym forum, odchamiamy się, a dopiero później przychodzimy tutaj  :wink: tak bez powodu
Zapisane

Forum Zwierzaki

No cóż...
« Odpowiedz #14 : 2002-10-16, 20:59 »

Myszka.xww

  • *
  • Wiadomości: 4497
  • A kuku
    • WWW
No cóż...
« Odpowiedź #15 : 2002-10-16, 21:14 »
Jak to bez powodu, Saba  :?:  Dochamiamy się tu na maxa  :idea:  :lol:  :lol:
Zapisane
podpisano: Starszy Goovienny

madz

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2333
No cóż...
« Odpowiedź #16 : 2002-10-16, 21:56 »
Kiniu, i kto tu pisze niechlujnie??!! Sama źle dopasowałas temat! Najpierw patrz na siebie a potem mozesz narzekać na nas. Nie będę z powodu Kini zmieniać stulu pisania! Zgraja, będziemy inni, "chlujni"? Ja nie będę- będe taka jaka jestem. jak widać nikt jak narazie nie ma ALE do naszego pisania. Według mnie to forum jest bardzo chlujne! Napisz forum Chlujne, wskaż tematy na naszym forum, które Ci nie pasują... Albo poprostu... Naucz się czytać... Nie wystarczy dobry tekst, potrzebny jest tu osoba, która potrafi dobrze czytać! Jest tu nas tyle- stałych forumowiczów i jakś nikomu nic nie przeszkadza... Chyba kinia jest przeważliwiona popatrzcie "Chciałam podziękować tym, którzy wstawiali się za mną i tym, którzy byli przeciwko mnie.
Żegnam już to forum i nie zobaczę odpowiedzi na ten post,bo obrażono mnie tu wielokrotnie!
PAAA!" Napisała to na dogsach...  Nie chcę zbytnio najeżdżać,ale nie rozumiem Twoich uwag, nie rozumiem! Wogóle na tamtym forum też rozpętałas 3 wojnę światową... Kiniu, czemu nie odpowiadzasz na to co Ci odpisaliśmy? Może zrozumiałas swój błąd? Nie liczy sie tu chlujnośc, liczy sie DOBRA ATMOSFERA! Na dogsach jej zbytnio nie znajdziesz...

PS Może za ostro napisałam (sorry) ale jestem jaka jestem i nie będe ukrywać tego co mam do powiedzenia.

PPS I kto tu pisze niechlujnie..?
Zapisane

dora750

  • Gość
No cóż...
« Odpowiedź #17 : 2002-10-17, 02:03 »
Nie podoba mi się to, dziewczyna ledwie się zalogowała, a już psuje nam atmosfre a sobie opinię...Łatwo się zrażam. Jakby ktoś obcy przyszedł do mnie do domu o powiedział  np że mu się nie podoba wystrój to bym go wyprosiła- nie lubię niemiłych, nieproszonych gości. Ale to tylko moje skromne zdanie... :oops:
Zapisane

AniaS

  • Gość
No cóż...
« Odpowiedź #18 : 2002-10-17, 13:16 »
Zgadzam sie z Toba. Niektorzy wchodza tu tylko po to zeby narobic balaganu i szybko uciekaja (przed konsekwencjami). Mysle, ze zdarza sie to na kazdym forum, tak wiec pozostaje nam, Towarzysze Forumowicze, zacisnac zeby i chamiec dalej we wlasnym gronie...  :wink:  :wink:  8)
Zapisane

madz

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2333
No cóż...
« Odpowiedź #19 : 2002-10-17, 14:22 »
No właśnie... Jak KIni sie nie podoba nasza strona forum nich popatrzy najpierw na swoją :P.
Zapisane

Karla

  • Gość
No cóż...
« Odpowiedź #20 : 2002-10-17, 15:11 »
hmmm...a moze Kinia sobie po prostu zazartowala, a Wy od razu sie stawiacie w obronie naszego zwierzakowego forum hihihi buziaki
Zapisane

Forum Zwierzaki

No cóż...
« Odpowiedz #20 : 2002-10-17, 15:11 »

madz

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2333
No cóż...
« Odpowiedź #21 : 2002-10-17, 15:17 »
Nie sądzę... Taka jej natura :P , zakłucanie rodzinnej atmosfery  :lol:
Zapisane

Saba

  • Gość
No cóż...
« Odpowiedź #22 : 2002-10-17, 15:25 »
Zgadzam się z Madzią. To w najmniejszym nawet stopniu nie brzmiało jak żart  :(  :(  :(
Zapisane

Elfka Nenar

  • Gość
No cóż...
« Odpowiedź #23 : 2002-10-17, 15:29 »
Dla mnie jej chodzi o tysiące tematów na temat "Jestem nowa", a może by je tak skasować, bo tylko forum zaśmiecają. na jednym forum te "śmiecie" od razu się wyrzuca. I potem jak więcej tych "śmieci" pójdzie się paść to forum szybciej chodzi :idea:
Zapisane

madz

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2333
No cóż...
« Odpowiedź #24 : 2002-10-17, 19:32 »
No nie powiedziłabym... Już od poczatku zachowuje sie jakby chciała nas SPECJALNIE zezłościć. Zobacz sobie w gryzoniach Elfusiu... Ta dziewczyna napisała 2 posty- ale posty, które potrafią człowieka wpienic.
Zapisane

Elfka Nenar

  • Gość
No cóż...
« Odpowiedź #25 : 2002-10-17, 20:02 »
No cóż jak mają brzydką treść to się zgłasza adminowi i ich nie ma.
Zapisane

Julia Snake

  • Gość
No cóż...
« Odpowiedź #26 : 2002-10-17, 20:50 »
Wiecie, nawet nie zdajecie sobie sprawy jak piszecie!
Nie podam adresu tamtego innego fora, bo jeszcze tam zepsujecie tak miłą i grzeczną atmosferę! :twisted:
Zapisane

madz

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2333
No cóż...
« Odpowiedź #27 : 2002-10-17, 20:57 »
Kinia, idź już... Czas leci... Prosze... Idź na swoje ukochane forum psuć dobra atmosferę.. A potem zajmij sie swoją stroną (będziesz miała co robić!) !!!
Zapisane

Forum Zwierzaki

No cóż...
« Odpowiedz #27 : 2002-10-17, 20:57 »

Mlody

  • Gość
No cóż...
« Odpowiedź #28 : 2002-10-17, 20:58 »
A tu jest nie miła atmosfera ?? Bije się ktoś, wyzywa czy jak ?? Przyznam to forum jest troche pokręcone (luzackie  :P  8) ) ale w tym nic złego ja nie widze..... :lol:  8)
Zapisane

Elfka Nenar

  • Gość
No cóż...
« Odpowiedź #29 : 2002-10-17, 21:29 »
Przecież na to forum same żule wchodzą i same rozruby są i tylko się wyzywamy :klotnia:  :klotnia:  :walenie:  :walenie:  :boks:  :boks:  :cisza:  :cisza:  :evil:  :evil:  :killer:  :killer:  :sniper:  :sniper:  :alkoholik:  :alkoholik:  8)  8)  :krycie: jak ja lubie bawić się obrazkami^^
Zapisane
Strony: [1] 2 3   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.077 sekund z 27 zapytaniami.