Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1] 2   Do dołu

Autor Wątek: Subkultury :)  (Przeczytany 7384 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Flaś

  • Gość
Subkultury :)
« : 2004-09-11, 19:21 »
Czy nalezycie do jakiejs subkultury? Jesli tak to jakiej muzyki sluchacie, jak sie ubieracie?  8)

Ja jestem mieszanka punka z hippie. Jestem tez pacyfistka :mrblue: Slucham sobie Wlochatego, The Offspring, Marilyn'a Mansona, Acid Drinkers, Nirvany, Janis Joplin ...
Ubieram sie roznie. Na kolorowo, na czarno, nosze glany i pelno roznych bransoletek, koralików i rzemyków na raczkach  8)

A wy?  :wink:
Zapisane

yashima00

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2702
Subkultury :)
« Odpowiedź #1 : 2004-09-11, 19:39 »
takie tematy juz były :P
« Ostatnia zmiana: 2006-09-28, 20:07 autor yashima00 »
Zapisane
-

Arwen

  • Gość
Subkultury :)
« Odpowiedź #2 : 2004-09-11, 19:41 »
Heh...A ja jestem chyba jakąś mieszanką...

Słucham cięższej muzy, różnych odmian...Ubieram się na czarno, noszę glany, kostkę...koraliki i rzemyki...Różne takie...

Uwielbiam też klimaty fantasy...

Tak więc mogę siebie określić jako...Mrocznego Elfa...

:mrblue:
Zapisane

Forum Zwierzaki

Subkultury :)
« Odpowiedz #2 : 2004-09-11, 19:41 »

whiper

  • Gość
Subkultury :)
« Odpowiedź #3 : 2004-09-11, 19:48 »
Nie należe. Jestem mieszanką, nigdzie bym nie pasowała ;)
Byl okres w moim zyciu (króciutki) kiedy mozna powiedziec bylam hippi`... ale jednak nie zgadzam sie ze wszystkimi poglądami tej subkultury ;) Rockówną, punkowną, ani metalówną też nie jestem... mam jedynie naleciałości ;) Można mnie zoabczyc ubraną na czarno, z nalecialoscoami gotyku w czarnych pazurach, ale równie czetso mozna mnie zoabczyc w jeansach i zielonym topie ;)
Zapisane

Flaś

  • Gość
Subkultury :)
« Odpowiedź #4 : 2004-09-11, 19:52 »
No ja w sumie czysto punkiem albo czysto hippie nie jestem :P Ale jak to whiper mówi nalecialosci mam :wink:

A Ty Yash moglabys sie nie czepiac ...  :wink:
Zapisane

Madia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2977
    • WWW
Subkultury :)
« Odpowiedź #5 : 2004-09-11, 20:35 »
Ja nie wiem... mieszanka...
flash, ty sie tez czasami czepiash  :lol:
Zapisane

golden

  • Gość
Subkultury :)
« Odpowiedź #6 : 2004-09-11, 21:21 »
konkretnie do jakijs subkultury nie naleze ;) tez jestem mieszanka.

Mozna mnie zobaczyc w czarnych ciuchach, z powiekami podmalowanymi na czarno, ale rownie czesto mozna mnie zobaczyc ubranego jak przecietny nie wyrozniajacy sie z tlumu czlowiek :P wszyscy moi znajomi na sile probuja mnie zaszufladkowac jako rockowca... ale ja pod to calkiem nie podlegam, bo samego czystego rocka nie slucham ;) nalecialosci grungowe i gotyckie tez w mojej osobie wystepuja.
Zapisane

Zorba

  • Gość
Subkultury :)
« Odpowiedź #7 : 2004-09-11, 21:31 »
Hmm a ja tam wolałabym być skate hihi
Podobno bym fajnie wyglądała no ale cóż...
Ubieram się w dzwoniy dżinsowe obcisłe(są kochane) i oddobrych 2 lat niczego innego nie nosze(np spodni ze sztruksu) no pomijam spudniczki i spudnice na jakies tam uroczystości;P Lubie bluzki z napisami kolory no cóz jakies wesole,niebieski,fioletowy,różowy .Oraz polary z literkami ;) Nelepiej gdyby były wykonane z tego do czego nie przyczepai sie siersć:P
Słucham no lol prawie wszystkiego.Nie trawie hewimetalu(tzn takiego ciezkiego metalu) lubie słuchać czegos takiego jak Evanesence,Avril Lavinge,Dąbrowskiej(Charli charli...),Sary Connor,Kate Rayan,Black Eyed Peas tego co na topie:)
Ocka no dzisiaj sobie pomalowałam na taki fajny różowy jasny i mi ise veeery podobał:) Lubie różowe szminki i na to błyszczyki:) ubie nosić branzoletki i jakieś pierścionki ale czasami mnie to draźni:P i cżesto gryze (nałóg:P):D
Ich Troje nie lubie ! a takie niektore disco-polo są w porząsiu:P
Zapisane

Flaś

  • Gość
Subkultury :)
« Odpowiedź #8 : 2004-09-11, 22:48 »
O zesz ...  :niepewny:
Zapisane

Forum Zwierzaki

Subkultury :)
« Odpowiedz #8 : 2004-09-11, 22:48 »

yashima00

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2702
Subkultury :)
« Odpowiedź #9 : 2004-09-12, 08:08 »
FlashQ spoko :krzywy:

ja do zadnej subkultury nie naleze :wink:
« Ostatnia zmiana: 2006-09-28, 20:09 autor yashima00 »
Zapisane
-

Agata:)

  • Gość
Subkultury :)
« Odpowiedź #10 : 2004-09-12, 08:23 »
Yashima, ty masz jeszcze czas......

A co do mnie.... Kiedys sie uwazalam za "wielkiego metala"... Wszystko musi byc czarne, glany, kostka, rzemyki i takie rozne.. Teraz juz mi przeszlo, zaczynam chodzic ubrana normalnie.. Znaczy nie ubieram sie na rozowo, tego nie trawie. Wybieram raczej ciemne kolory: zgnila zielen, khaki, braz, czasem jeszcze czarny, szary.... Choc mam i dwie pomaranczowe bluzki :P A z muzyki, podoba mi sie punk, ale punkiem bym byc nie mogla, bo mi ich styl bycia nie pasi... Irokezy i te sprawy.... A tak wogole to "Peace nad love"  :)
Zapisane

pat

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2630
  • oby do przodu byle nie na czworaka;)
Subkultury :)
« Odpowiedź #11 : 2004-09-12, 11:08 »
Cytuj

konkretnie do jakijs subkultury nie naleze  tez jestem mieszanka.

ja rownierz
ale preferuje czarne storje
Zapisane
To piekło nie raj :)

vioaoiv

  • *
  • Wiadomości: 9883
    • WWW
Subkultury :)
« Odpowiedź #12 : 2004-09-12, 15:04 »
a ja.. heh :lol:
ogolnie slucham metalu, punku, i w ogole wszystkiego po troche, popu tez (byle nie w odmianie brit.. :roll: ).
kiedys to w ogole czarno ciemno i metal :mrblue: ale teraz.. no juz roznie ;) glany zostaly w laskach ale teraz szukam z tworzyw sztucznych bo z tamtych wyroslam. ogolnei preferuje ciemne kolory ale zdarzy mi sie jakas biala czy niebieska bluzka ;)
a rzemyki itepe kocham ale ciagle mi sie rozwiazuja :P za to mam swoj niesmiertelny rzemyk z chorwacji z niebieskim otwieranym serduszkiem :) kocham ten przedmiot i nie moglabym sie z nim rozstac ;) przyzwyczailam sie bardzo i juz ponad rok mam go na szyi :)
Zapisane

Gerda

  • Gość
Subkultury :)
« Odpowiedź #13 : 2004-09-12, 15:11 »
subkultura neutralnych ;)
Zapisane

Agatra

  • Gość
Subkultury :)
« Odpowiedź #14 : 2004-09-12, 21:30 »
słucham rocka...od czasu do czasu jakiegoś coś mocniejszego...typu metal...ale to niektóre tylko kawałki...z ubrań najbardziej preferuje bluzy, do tego koszulki (absolutnie nie damskie...zwykłe T-shirty w żadnym wypadku nie obcisłe)...spodnie dzinsy i sztruksy...do tego przez cały rok trepy :P
Zapisane

Forum Zwierzaki

Subkultury :)
« Odpowiedz #14 : 2004-09-12, 21:30 »

Karletka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3339
  • . . . : : :})i({: : : . . .
    • WWW
Subkultury :)
« Odpowiedź #15 : 2004-09-13, 13:48 »
Ja tak jak Agatra :)

Słucham Evansescence :kocham:
Zapisane

cholka

  • *
  • Wiadomości: 2582
Subkultury :)
« Odpowiedź #16 : 2004-09-13, 17:20 »
Kiedyś zakładałam taki temat ;)

Konkretnie do jakiejś subkultury nie należę. Mozna powiedzieć, że jestem mieszanką grunge'owca z metalem, bo takiej też muzyki słucham. Ubieram się tak jak lubię, głównie ciemne kolory, ale nie dlatego, że tak 'nakazuje' mi przypisana subkultura, po prostu tak lubię i już(mój brat zawsze się ze mnie śmieje, że u mnie w szafie to jest bardzo kolorowo: ciemny czarny, jasny czarny i sprany czarny :P), koszule w kratę. Często noszę glany (z tworzyw sztucznych). Wiele osób mysli, że glany są bardzo niewygodne i źle się w nich chodzi, ale ogolnie jak dla mnie to najwygodniejsze buty jakie mogą być :)
Często na rękach mam rzemyki i bransoletki z muliny. W tej chwili akurat nic nie mam na rękach, bo królik mi wszystko poobgryzał ;)
Zapisane

ina

  • Gość
Subkultury :)
« Odpowiedź #17 : 2004-09-13, 17:34 »
jak mnie ktoś zobaczy, to w ogóle nie wie czego słucham , bo oprócz rzemyczków i plecionek na łapkach nic nie wskazuje na to, że słucham czegoś mocniejszego. lubie jasne kolory, chociaz zdarzy mi sie przyjść cała na czarno. a u mnie w szafie to baaardzo kolorowo jest. jednak, gdy kupuje spodnie, to tylko ciemne:) generalnie dzwony [nie obcisłe] albo jakies szerokie... :P zalezy od nastroju... poza tym słucham rocka i nu metalu.. jednak pop też się zdarzy... a to z zamiłowania do tanca.. trudno tanczyc przy linkin park, przynajmniej jak dla mnie :) i.. ee.. no to chyba tyle
Zapisane

ilia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1017
  • ...
Subkultury :)
« Odpowiedź #18 : 2004-09-14, 18:29 »
ja się ubieram zazwyczaj na czarno, ale czasami założe jakieś "zgniło - zielone" spodnie :D, na ręce mam rzemyczki, chodze w glanach (chyba ze na dworze jest +30 stopni), słucham nu - metalu, metalu, rocka. Nie lubie hip - hopu, disco - polo, dance, popu itd...to tyle o mnie.
Zapisane
Now sacrifice your apples to Ryuuk!

kasia

  • Gość
Subkultury :)
« Odpowiedź #19 : 2004-09-15, 05:37 »
Ja się często ubieram na czarno, ale z żadną subkultura nie ma to nic wspólnego.
Aczkolwiek słyszałam kiedys o "subkulturze" oazowiczów - moze o to chodzi  :lol:  :lol:
Zapisane

Flaś

  • Gość
Subkultury :)
« Odpowiedź #20 : 2004-09-15, 08:02 »
Co to "oazowicze" ??? :hmmm:
Zapisane

Forum Zwierzaki

Subkultury :)
« Odpowiedz #20 : 2004-09-15, 08:02 »

Dr. Animal's

  • Gość
Subkultury :)
« Odpowiedź #21 : 2004-09-15, 08:34 »
Ja słucham muzyki Reggae. A konkretnie Bob Marley. Mój styl jest własny, nie nosze żemyczków, branstoletek z muliny itp., choodź mam większy zamiar. Pomimo tego, że lubie Reggae i Rastafari, to ubieram się trochę na skate'a, chodź nim nie jestem. Lubię również muzykę gotycką i irlandzką. Rozluźnia, chodź gotycka może troszkę mniej :).
Zapisane

Monika Z

  • Gość
Subkultury :)
« Odpowiedź #22 : 2004-09-15, 18:23 »
A ja czy należe do jakieś subkultury chyba nie?! Sama nie wiem... :roll: Ubieram się w dzwony tylko jeansy różne sweterki , t-shirty kolorowe. I uwielbiam czarne swetry!!
Słucham muzyki na topie i jestem strasznie jak to mi powiedziano humorzasta! Śmiech to moje druge imie  :lol:
Zapisane

Weron_ciau

  • Gość
Subkultury :)
« Odpowiedź #23 : 2004-09-15, 20:08 »
A więc tak Hip hop. Ubieram sie wedlug mody. Dzwony bluza z kapturem n i co tam jeszcze... Nigdy DRESY
Zapisane

kasia

  • Gość
Subkultury :)
« Odpowiedź #24 : 2004-09-15, 21:35 »
Cytat: FlashQ
Co to "oazowicze" ??? :hmmm:

Nie słysząłaś o Oazie? Ruch Swiatło-Życie. Zrzesza wierzącą młodzież na cotygodniowych spotkaniach, wyjkazdach, a podczas wakacji na dwutygodniowych rekolekcjach.
Zapisane

Flaś

  • Gość
Subkultury :)
« Odpowiedź #25 : 2004-09-16, 07:15 »
Nie wierze w Boga 8)
Zapisane

Nataila

  • Gość
Subkultury :)
« Odpowiedź #26 : 2004-09-16, 17:06 »
Ja nie wiem, czy w ogóle pasuję do jakiejś subkultury. Nie utożsamiam się z żadną. Słucham rocka, trochę metalu, reagge i klasycznej. Noszę glany, planuję kupić kostkę. Generalnie wolę ciemne ciuchy, chociaż coś żółtego też się może znaleźć  ;) . Na łapkach rzemyczki i bransoletki z muliny, koraliki na szyi :mrgreen: . Generalnie można by mnie nazwć mieszanką :mrblue: .
Zapisane

Gerda

  • Gość
Subkultury :)
« Odpowiedź #27 : 2004-09-16, 20:59 »
Tak oazowicze, mam dwie koleżanki z klasy, z których jedna już dwa razy była na Oazie ;) jest bardzo z tego zadowolona i nie jest to sama modlitwa, żeby sobie ktoś tak nie pomyślał :wink: jak mi opowiadała, to wszystkim bardzo trudno się na koniec rozstać, ludzie się ze sobą zżywają, pomimo, że wcześniej się nie znali ;) i nie jest to jakoś ograniczone wiekowo, nawet 20 latkowie jeżdżą choć już jako animatorowie - opiekunowie grup, Ponoć jest super na takich wyjazdach, jeszcze jak się trafią fajni księża i klerycy to już w ogóle odlot ... Ja na czymś takim nie byłam, raczej nie pojade, ale cieszę się, że mojej kumpeli się podobało, jest tym zafascynowana, poznała wielu ludzi, z którymi się spotyka co jakiś czas w różnych miastach ;) - nawet się zakochała :P . Tak odbywają się też przykościelne spotkania - tzw. Oazy, na których rozmawia się na różne tematy, raz na takim spotkaniu byłam i przyznam, że jest miła, wesoła atmosfera ... może się tam jeszcze kiedyś przejdę ;)
Zapisane

Forum Zwierzaki

Subkultury :)
« Odpowiedz #27 : 2004-09-16, 20:59 »

-Sunny Dk. Elf-

  • Gość
Subkultury :)
« Odpowiedź #28 : 2004-09-16, 21:07 »
Cytat: Dr. Animal's
Ja słucham muzyki Reggae. A konkretnie Bob Marley. Mój styl jest własny, nie nosze żemyczków, branstoletek z muliny itp., choodź mam większy zamiar. Pomimo tego, że lubie Reggae i Rastafari, to ubieram się trochę na skate'a, chodź nim nie jestem. Lubię również muzykę gotycką i irlandzką. Rozluźnia, chodź gotycka może troszkę mniej :).


No to moja subkultura, tzn. tak jak wcześniej napisałem.. to co cytuję..
Zapisane

pola

  • Gość
Subkultury :)
« Odpowiedź #29 : 2004-09-16, 21:10 »
Cytuj

No to moja subkultura, tzn. tak jak wcześniej napisałem.. to co cytuję..
eeeeeeee? :hmmm: -Sunny Dk. Elf- = Dr.Animal's (= Karoleq) ??  :shock:
:mysli:
Zapisane
Strony: [1] 2   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.132 sekund z 27 zapytaniami.