Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: Dzień Kotana  (Przeczytany 1608 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

eniqa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3509
Dzień Kotana
« : 2004-10-09, 22:51 »
był ktoś z was na koncercie z tej oklazji? ja byłam i bylo wręcz odlotowo :D ale ja akurat bylasm uprzywilejowana ( :lol: ) bo moja kuzynka i mam pracują w tvp3 co byla sponsorem a kuzynka sie zajmowala tym wsyzstkimi  bylam ze ak powiem za kulisami ;) a potem stalam na balkonie prosto przed sceną :D wlaśnie wrocilam piekielnie zimno bylo ale zabawa byla super mam zdjęcie z kukizem i gostkiem z jeden osiem L i mnóstwo zdjęci innych wykonawców ;)
Zapisane

Rachela

  • *
  • Wiadomości: 2498
Dzień Kotana
« Odpowiedź #1 : 2004-10-10, 09:30 »
Ja nie byłam ale oglądałam w TVP ;) wysłałam sms i uważam że to super akcja a najlepsi z występujących gwiazd byli sweet noise jeee :D  wiesz może jaką piosenkę zaśpiewali jaką tą drugą? bo wtedy dali jakieś wiadomości i nie wiem  :grr:  ja to zawsze mam takie szczęście   ...
Zapisane

eniqa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3509
Dzień Kotana
« Odpowiedź #2 : 2004-10-10, 11:47 »
niestety nie iwem jak sie ta piosenka nazywa  :roll:  mi sie podobalo jak ten gostek z ich grupy zeskoczył na dół do ludzi i ktos mu dal róże a on ją dal jakiejs babce i ja pocałowal  :wink:
Zapisane

Forum Zwierzaki

Dzień Kotana
« Odpowiedz #2 : 2004-10-10, 11:47 »

iwa

  • Gość
Dzień Kotana
« Odpowiedź #3 : 2004-10-10, 16:05 »
ja tylko widziałam urywki w tv :) fajnie,że ludzie pamiętają i robią takie koncerty :wink:
Zapisane

kasia

  • Gość
Dzień Kotana
« Odpowiedź #4 : 2004-10-10, 19:07 »
Ja tez oglądałam w tv. Ale na wsi, gdzi enie ma telefonu, a komórki też nie posiadam. I nie mogłam pomóc  :?
Zapisane

eniqa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3509
Dzień Kotana
« Odpowiedź #5 : 2004-10-10, 19:28 »
horse mój brat twierdzi ze sweet noise nie spiewlo drugiej piosenki a jak dla mnie to śpielwali :P
ale sama nie wiem :mysli: w kazdym bądź razie jego zeskon ze sceny byl świetny zwlaszcza ze stalam zarax pod nią :lol:
no ja tez sie ciesze ze ludzie jeszcze pamiętają o tym ;)
Zapisane

Rachela

  • *
  • Wiadomości: 2498
Dzień Kotana
« Odpowiedź #6 : 2004-10-10, 19:57 »
Cytuj
ktos mu dal róże a on ją dal jakiejs babce i ja pocałowal


łoo tego nie pokazali w TV... szkoda że to nie byłam ja  :lol:

Eniqa to pewnie było Cie widać w relacjach !  8)  A ten gostek co zeskoczył to Glaca się zwie, pierwsza piosenka była o dzwonniku Noter Dame a druga to mogłabyć np. ,,dzisiaj mnie kochasz jutro nienawidzisz" bo to taka bardziej znana. Czemu wszystkie najfajniesze koncerty są w Wa-wie?  :P
Zapisane

eniqa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3509
Dzień Kotana
« Odpowiedź #7 : 2004-10-10, 21:02 »
wiesz ale ja pod ta sceną to stalam pare razy bo tylko podchodzilam jak ktos dosyc fajny śpiewal ;) a tak to albo siedzialam w przyczepie tvp zeby sie ogrzac albo gdzie tam latalam :lol: kurde a ile kasy sie wokol mnie prszewijało bo tvp ta kase liczylo co ci ludzie z monaru zbierali za sprzedanie plytek ;)
Zapisane

Rachela

  • *
  • Wiadomości: 2498
Dzień Kotana
« Odpowiedź #8 : 2004-10-12, 10:09 »
zeebrali chyba coś około 150 tysiecy, w tym moje 2,44 zl 8)  :lol:
Zapisane

Forum Zwierzaki

Dzień Kotana
« Odpowiedz #8 : 2004-10-12, 10:09 »
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.067 sekund z 25 zapytaniami.