Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1] 2 3 ... 10   Do dołu

Autor Wątek: SYLWESTER!!!!!!!!  (Przeczytany 22254 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Scotia

  • Gość
SYLWESTER!!!!!!!!
« : 2004-11-14, 20:48 »
Co robicie?
Gdzie idziecie?
W jakim towarzystwie?
Co myślicie o fajerwerkach i o tym co sie moze stać  z dłonmi :( ?
Jakie maccie postanowienia na 2005 r??? :D

ja jescze nie wiem, ale moze mi podsuniecie jakies pomysły :wink:
Zapisane

vioaoiv

  • *
  • Wiadomości: 9883
    • WWW
SYLWESTER!!!!!!!!
« Odpowiedź #1 : 2004-11-14, 20:51 »
Cytuj


Co myślicie o fajerwerkach i o tym co sie moze stać z dłonmi  ?


nie tylko z dlonmi, a takze z twarza i pozostalymi czesciami ciala :P nie lubie fajerwerkow, tak btw.

nie wiem jeszcze co bede robic, mozliwe ze pojedziemy gdzies cala rodzinka, bo przyjezdza wujostwo i kuzyn z wloch :)
Zapisane

Essey

  • Gość
SYLWESTER!!!!!!!!
« Odpowiedź #2 : 2004-11-14, 20:54 »
Ja też nie lubię fajerwerków...nigdy ich nie zapalałam :P
Zapisane

Forum Zwierzaki

SYLWESTER!!!!!!!!
« Odpowiedz #2 : 2004-11-14, 20:54 »

Scotia

  • Gość
SYLWESTER!!!!!!!!
« Odpowiedź #3 : 2004-11-14, 20:57 »
ja mysłe cos ze znajomymi, ale nie wim jak to wyjdzie :?

Jak spedzilisie najlepszego, a jak najgorszeg Sylwestra?

Mój najlepszy jescze nadejdzie ;)
A najgorszego i ma  nadzieje ostatniego takiego  :P spedziłam u nieznosnego kolegi mojej siostry :cry:  :P KOSZMAR :cry:  :cry:
Zapisane

pacuszka7

  • Gość
SYLWESTER!!!!!!!!
« Odpowiedź #4 : 2004-11-14, 20:59 »
a ja ide do kolegi mojego kuzyna i szykuje sie niezła imprezka. a fajerwerki kiedys byla z tego wielka frajda ale teraz minelo mi :) a postanowienia; hmmm...moze uczyc sie wiecej :lol:
Zapisane

Agata:)

  • Gość
SYLWESTER!!!!!!!!
« Odpowiedź #5 : 2004-11-14, 21:02 »
A ja jeszcze nie wiem, chyba cos kumpel organizuje, to sie wpadnie ;)
Zapisane

golden

  • Gość
SYLWESTER!!!!!!!!
« Odpowiedź #6 : 2004-11-14, 21:06 »
zawsze co roku z moim kumplem puszczalismy fajerwerki z mojego ogrodu :) w tym roku tez tak pewnie bedzie... Przyjdzie Kuba, o polnocy odpali sie, jak zwykle, jedyne fajerwerki idace z mojej czesci miasta ;) Zawsze, juz od ladnych dziesieciu lat trwa ta tradycja, urywalismy sie z imprez tylko po to, zeby puscic te sztuczne ognie (nigdy nic nam sie nie stalo) :krzywy: i wracalismy na imprezy. W tym roku chyba bedzie inaczej... Fajerwerki zostana puszczone, ale Kuba sam wroci na jakas impre ;) Watpie, zeby przez miesiac dol psychiczny na tyle mnie opuscil, zebym poszedl do kogos swietowac...

Najlepszy sylwester?... rok temu do mnie zeszli sie moi sami najlepsi przyjaciele i bylo to najprzyjemniejsze pozegnanie roku z wszystskich imprez w moim zyciu :)
Najgorszy?... trzy lata temu - "impra" i mojej siostry ciotecznej, ktora na nic nam nie pozwalala :P
Zapisane

kasia

  • Gość
SYLWESTER!!!!!!!!
« Odpowiedź #7 : 2004-11-14, 21:26 »
Cytat: Essey
Ja też nie lubię fajerwerków...nigdy ich nie zapalałam :P

Ja lubię fajerwerki, ale tylko na bezpieczna ogległośc i do pewnych, zdrowych granic.

A planów jeszcze nie mam...
Zapisane

Madia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2977
    • WWW
SYLWESTER!!!!!!!!
« Odpowiedź #8 : 2004-11-14, 21:29 »
A mi sie sylwester nie ciekawie zapowiada. Brat wybędzie z domu, czyli zostanę ja z rodzicami  :roll:
Zapisane

Forum Zwierzaki

SYLWESTER!!!!!!!!
« Odpowiedz #8 : 2004-11-14, 21:29 »

Scotia

  • Gość
SYLWESTER!!!!!!!!
« Odpowiedź #9 : 2004-11-14, 21:31 »
Cytuj

zostanę ja z rodzicami

to wygon rodziców z domu do jakiegos ekskluzywnego klubu :wink: i zaproś kumpli ;)
Zapisane

eniqa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3509
SYLWESTER!!!!!!!!
« Odpowiedź #10 : 2004-11-14, 21:32 »
ja chyba będę u babci  iz kuzynką sobie imprezke zrobimy razem z moim bratem  :wink:
mój najlepszy sylwester? chyba w tamtym roku. bylismy z rodzicami u ich znajomych i była z nami kuzynka. mielsimy do dyspozycji 2 pokoje z minikuchnią i łazienką bo znajomi rodziców mają w górach ogrooomną chate jakies 400m kwadratowych :lol:  i sobie zrobilismy sami imprezke bez doroslych tylko o polnocy poszlismy z nimi przywitac nowy rok  :wink:
Zapisane

Madia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2977
    • WWW
SYLWESTER!!!!!!!!
« Odpowiedź #11 : 2004-11-14, 21:38 »
O ta... rodziców gdzies wywalić... Niestety małomozliwe :/
A mój sylwester to chyba najlepszy z zeszłego roku. Jak zwykle po 12 moi rodzice zdecydowali,z e idziemy do znajomych  :lol: Ale fajnie było 16 osób w niezaduzym mieszkanku  :)
Zapisane

anieszka

  • Gość
SYLWESTER!!!!!!!!
« Odpowiedź #12 : 2004-11-14, 21:42 »
jak już pisałam w innym temacie tego działu (chyba bo nawet nie wiem gdzie jestem :P) to sylwka spędzam u znajomych na zaręczynach choć najpierw mialam inne plany no ale zmieniło się a szkoda, ale cóż zrobić przyjaciół ma się kilku i zaręczyny tylko raz w życiu :)
Zapisane

whiper

  • Gość
SYLWESTER!!!!!!!!
« Odpowiedź #13 : 2004-11-14, 21:54 »
Ja nie lubię Sylwestera, to dla mnie taki czarny dzień w całym roku. Najgorszy był w 2002roku... najlepszy? Nie było, jakoś specjalnie przynajmniej nie zapamiętałam imprez z tej okazji. Co będzie w tym roku? Nie mam pojęcia... rzucając poprzednią szkołe zbiegiem okolicznosci rzucilam tez najlepszych znjaomych, bynajmniej spędzam z nimi bardzo mało czasu... trafiłam w nowe towarzyswo, w którym źle się czuję... nie wiem, co bedzie w Sylwka, dochodzi jeszcze fakt, że to rocznica śmierci bliskiej mi istoty.
Zapisane

yashima00

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2702
SYLWESTER!!!!!!!!
« Odpowiedź #14 : 2004-11-14, 22:10 »
Ja nielubię. Moi rodzice zapraszają troszku rodzinki i opowiadają sobie coś i o dziwo się kłucą :( zawsze tak jest!! :( uhg ,nienawidze
Zapisane
-

Forum Zwierzaki

SYLWESTER!!!!!!!!
« Odpowiedz #14 : 2004-11-14, 22:10 »

Lalaith

  • Gość
SYLWESTER!!!!!!!!
« Odpowiedź #15 : 2004-11-14, 22:34 »
Ja lubie sylwestra. U mnie nigdy nie ma żadnego rodzinnego zebrania, i dobrze. Albo rodzice gdzieś wychodzą, albo ja.. :)
Zapisane

Apiska

  • Gość
SYLWESTER!!!!!!!!
« Odpowiedź #16 : 2004-11-14, 22:34 »
Ajć nawet nie wiem, ale narazie się nic nie zapowiada.....Al chyba zostane w domku z Apichem, bo rok temu strasznie to przezył, męczyłsię biedaczek a ja się bawiłam w dobre...O niiee teraz tego nie będzie.
Zapisane

Zorba

  • Gość
SYLWESTER!!!!!!!!
« Odpowiedź #17 : 2004-11-14, 23:17 »
No  to tak:
ide do qumepli bedziemy świętować:P
czyli: ogladac horrory,jeść tosty i popijac je szampanami(konkretniej 4 bezalkocholowymi:P) i puszczać sztuczne ognie:) tak jak roczek temu:) no i bedzie gdzies z 7 osob jak rok temu:)
Najlepszy sylwester-2003 chociaz ten sie zapowiada podobnie
nagorszy.. 2000 rok rodzice wyjechali z jazostalam z bratem w chacie i ogladalam jak swietuja ludzie na calym swiecie...nudyyy
fajerwerki na pcozatku sie nich balam ze cos mi zaraz na glowe spadnie ale
Cytuj

Ja lubię fajerwerki, ale tylko na bezpieczna ogległośc i do pewnych, zdrowych granic.

popieram
Zapisane

Scotia

  • Gość
SYLWESTER!!!!!!!!
« Odpowiedź #18 : 2004-11-14, 23:18 »
Ja lubie Sylwka :)
I fajerwerki :D

ale ni wim co ze soba zrobie :cry:
Zapisane

Marta Reks Kiwi

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5153
  • Kiwi i Reksio
    • WWW
SYLWESTER!!!!!!!!
« Odpowiedź #19 : 2004-11-15, 13:28 »
Mam nadzieję ze sylwestra, chociaż w cześci spędze z kilkoma forumowiczami ;) ale to na razie plany .... ;)

A co do fajerwerków- lubię ale tylko w noc sylwestrową, wkurza mnie okropnie jak jakieś małe gówna puszczają petardy dwa miesiace przed sylwestrem a nniektore nasze zwierzaki przecież bardzo xle znoszą takie odgłosy  :(
Zapisane

Essey

  • Gość
SYLWESTER!!!!!!!!
« Odpowiedź #20 : 2004-11-15, 14:52 »
O tak, te petardy są okropne. naprawdę nie wiem jaką ucieche mają dzieci jak sobie rzucą i strzeli  :P  :? jak są jakieś ładne sztuczne ognie to fajnie błyszczą na niebie, układaj się w kwiaty. Takie są fajne a nie jakieś petardy. Wkurzają mnie :grr:
Zapisane

Forum Zwierzaki

SYLWESTER!!!!!!!!
« Odpowiedz #20 : 2004-11-15, 14:52 »

Karletka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3339
  • . . . : : :})i({: : : . . .
    • WWW
SYLWESTER!!!!!!!!
« Odpowiedź #21 : 2004-11-15, 14:52 »
Eeee...Ja tam nie lubie. Zawsze są nudne. Siedze albo z rodzicami,albo u znajomych rodziców=/ W tym roku chyba pójdę sobie spać =/
Postanowienia na nowy rok? Hmmm....
1. Być milsza dla forumowiczów i nie kłócić się o byle głupoty(wiecie o co chodzi ;))
2. Przestać śmiać się z naszej ukochanej katechetki p.Marysi :lol:
3. Być grzeczniejsza na lekcjach :P  ;)  :D
4. Wiecej sie uczyć
5. Chodzić spać przed północą :P

Najgorszy Sylwek-wszystkie. Najlepszy-jeszcze nie było.
Zapisane

Essey

  • Gość
SYLWESTER!!!!!!!!
« Odpowiedź #22 : 2004-11-15, 15:00 »
Cytuj
Eeee...Ja tam nie lubie. Zawsze są nudne. Siedze albo z rodzicami,albo u znajomych rodziców=/


Ja tak samo :/
Zapisane

pacuszka7

  • Gość
SYLWESTER!!!!!!!!
« Odpowiedź #23 : 2004-11-15, 15:11 »
z ta katechetka jest dobre chyba tez sobie tak postanowie :wink:
Zapisane

Amarae

  • Gość
SYLWESTER!!!!!!!!
« Odpowiedź #24 : 2004-11-15, 15:21 »
Ostatnim razem pojechaliśmy pod pałac kultury  czy gdzie i patrzyliśmy na fajerwerki :P a potem pojechaliśmy do domu i piliśmy szampana ( ja cole, bo jestem niepełnoletnia :lol: )
Zapisane

Karletka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3339
  • . . . : : :})i({: : : . . .
    • WWW
SYLWESTER!!!!!!!!
« Odpowiedź #25 : 2004-11-15, 15:29 »
Hehehe pacuszka dzisiaj na "katechezie"(ona tak zawsze mówi zamiast "na lekcji" ;)) były niezłe jaja...Ona coś dyktuje,cisza w klasie a ja "a mały pociąg ruszył ciuch ciuch ciuch :lol:" a ptem jedna dziewczyna mówiłą na ocene modlitwe i mówiła cicho,facia jej nie słyszłą a ona ma chyba plastycznie powiekszane uszy ja do swojego kolegi "patrz Bartek,takie wielkie uszy am a nic nie słyszy" a potem założyła te swoje BINOKLE to sie prawie zeszczałamze śmiechu  :lol:
Zapisane

Liwcia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1847
SYLWESTER!!!!!!!!
« Odpowiedź #26 : 2004-11-15, 15:48 »
Najlepszy sylwester- chyba rok temu, w malym gronie... ale sadzie, ze moga byc o wieeele lepsze...
najgorszy- jakies 2-3 lata temu... - noc przed kompem :/  :roll:   :cry:
Ale najgorsze jest to, ze ten zapowiada sie rownie CIEEEEEKAWIE :/... nie mam gdzie isc... nik znajomy nie robi... :(

postanowienie na rok 2005...- nigdy wiecej zadnych postanowien  :wink: ... a zreszta i tak nigdy nie udaje mi sie ich dotrzymac  :lol:
Zapisane

vioaoiv

  • *
  • Wiadomości: 9883
    • WWW
SYLWESTER!!!!!!!!
« Odpowiedź #27 : 2004-11-15, 15:56 »
Cytuj

1. Być milsza dla forumowiczów i nie kłócić się o byle głupoty(wiecie o co chodzi )


:hehe:
Zapisane

Forum Zwierzaki

SYLWESTER!!!!!!!!
« Odpowiedz #27 : 2004-11-15, 15:56 »

pacuszka7

  • Gość
SYLWESTER!!!!!!!!
« Odpowiedź #28 : 2004-11-15, 16:18 »
hehe a mój kolega se zakładał na nos binokle katechetki, a najwiekrza frajda jak sie skapneła. chyba załoze temat dokuczaniu nauczycielom, chyba ze był taki :P  :)
Zapisane

Lalaith

  • Gość
SYLWESTER!!!!!!!!
« Odpowiedź #29 : 2004-11-15, 16:43 »
A co do fajerwerków - bardzo lubię, sama strzelam i myślę, że jeśli kupuje się w odopowiednich sklepach, za odpowiednią cenę, i podchodzi się do tego poważnie, ostrożnie, przezornie - nie ma prawa nic się stać..
Co do postanowień? Muszę być mniejszą wredotką :hehe:
Zapisane
Strony: [1] 2 3 ... 10   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.08 sekund z 27 zapytaniami.