Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 [2]   Do dołu

Autor Wątek: OBE & LD  (Przeczytany 5663 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Essey

  • Gość
OBE & LD
« Odpowiedź #30 : 2005-02-03, 20:27 »
Co do tego LD, to nie wiem czy to o to chodzi. Ale w czasie snu, ZAWSZE kiedy czuję że ten sen zbyt bardzo mnie przeraża (np. spadam w dół, ktoś mnie goni itd.) umiem zamknąć bardzo mocno oczy (we śnie) i gdy je otwieram budze się, tak po prostu, zamykam we śnie a otwieram już nie śpiąc. Naprawdę nie wiem jak to robię. :? czasami zdarza się tak, ze się nie obudzę, ale nie mam dalej tego samego snu. Śni mi się cos innego, choć już kompletnie nie wiem co (chociaż przed chwilą wiedziałam) A zreszta baaaardzo często mam takie sny, którymi moge "kierować". Nieraz już latałam, dookoła mojego bloku i uciekałam do koleanki przed czymś :p
Zapisane

Ripper768

  • Gość
OBE & LD
« Odpowiedź #31 : 2005-02-04, 15:16 »
VioaoiV nie moze a na pewno. Oczywiscie wszystko ma swoje granice. Nie mozna non stop miec LD bo to moze nam zaszkodzic, ale raz na jakis czas nikomu nie zaszkodzi ;)
Zapisane

pao

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6471
  • Sakazuki-ya yamaji-no kiku-to kore-o hosu
OBE & LD
« Odpowiedź #32 : 2005-02-04, 15:33 »
Cytuj

Jeśli będzie to "używane" przez osobę, która nie ma na tyle mocnej aury, bądź poprostu będzie za słaba, to może być ciężko

nikt nie dostąpi tego daru  nawet ćwicząc latami jak nie będzzie na to gotowy. cto co w naszych oczach jest czymś strasznym w oczach drugiego człowieka moze mieć inne barwy
Cytuj

co będzie nas chronić przed wrogimi nam istotami astralnymi

agresywne (niskie wibracyjnie) astrale przyczepią sie tylko do istoty o nizszych wibracjach jednak by wyruszyś poza ciało wibracja musi być podniesiona, więc raczej takie spotkania nie grożą. osoby nieprzygotowane po podniesieniu eterycznej dłoni zazwyczaj juz wracaja bo panikują i myśle, że umierają...
Cytuj

A ja nie kapuje. przeczytalam wasze wypowiedzi dokładnie i nie rozumiem tego. Jak moze sie wyjsc z ciala?? Moze jestem na to zaglupia...


za głupia na pewno nie jesteś ale pewnych waznych aspektów nie poruszono. zdolności te zostały wyrwane z kontekstu bo skoro mamy taka  możliwośc to nie dla zabawy bądź chwalenia się innym. są to zagadnienia znane we wszystkich kulturach i mają one bardzo głęboka tradycję.

co do demonów to skupiając si.e na mroku, mrok przyciągamy. miałam sytuacje w której moja przyjacółka bardzo pragnęła spotkać demona (ach ten szalony wiek 15 lat...) no i o zywiście ściągnęła na siebie takowego... jako, że  świństwo siedziało w niej mocno i uaktywniało sie w snach to potrzebne było zarówno wyjście z siebie jak i świadomy sen, gdyz cała akcja miała miejsce w jej snach. pozbyliśmy się go ale nie było łatwo. teoretycznie to ja walczyłam ale przeciez wspierało mnie wielu przyjaciół swą energią i przez to przez prewie miesiąc chodziliśmy niewyspani...

aktualnie nie wkorzystuje OBE bo nie mam takiej konieczności ale czasem zagladałam do starych przyjaciół czy też w te miejsca na świecie gdzie chcę sie udać a z róznych wzgledów jeszcze nie mogę. dużo częściej wykorzystuje świadome śnienie, choć nie uważam tego za najważniejszą rzecz w życiu

no i zajrzałam na polecane forum ale za dużo tam bełkotu... jak dla mnie to właśnie takie miejsca mogą sporo zaszkodzić, gdyż nieprzygotowana osoba zobaczy wycinek świata i weźmie go za całość i zaczynaja się konflikty...
Zapisane
jeśli piszesz do mnie wiedz, że nie lubię bezsensownych zaczepek, braku kultury i gadania o niczym.

za to z przyjemnością spędzam czas na twórczej dyskusji :)

Forum Zwierzaki

OBE & LD
« Odpowiedz #32 : 2005-02-04, 15:33 »

Ripper768

  • Gość
OBE & LD
« Odpowiedź #33 : 2005-02-04, 15:56 »
Jesli chodzi o demony to uwazajcie!!!! To nie jest zabawa w wywolywanie duchow! Dla osob zainteresowanych moge powiedziec tylko poszukajcie Goecji i pozcytajcie (traktowac jako lekture nie podrecznik!!!)
Zapisane

pao

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6471
  • Sakazuki-ya yamaji-no kiku-to kore-o hosu
OBE & LD
« Odpowiedź #34 : 2005-02-04, 16:00 »
a ja bym w ogóle nie radziła zabierać się jako temat. a samo słowo "podręcznik"... to co zrobiłeś to kryptoreklama bo moze i intencje miałeś dobre to wielu zapaleńców sie trafi... pamiętam jak kiedyś dziewczyna słysząc moja rozmowę z inna osobą uparła sie bym ją "uczyła". nie mogłam wybić jej teggo z głowy a o jej nieprzygotowaniu mógł świadczyć choćby fakt, że pragnęła być opętana... niegotowych ludzi jest zbyt duzo by takie wypowiedzi umieszczać publicznie... pamiętaj, że nie przypadkiem wiedza tajemna taka ma nazwę...
Zapisane
jeśli piszesz do mnie wiedz, że nie lubię bezsensownych zaczepek, braku kultury i gadania o niczym.

za to z przyjemnością spędzam czas na twórczej dyskusji :)

Ripper768

  • Gość
OBE & LD
« Odpowiedź #35 : 2005-02-04, 16:18 »
pao no coz moze i zle zintrepretowalem moja wczesniajsza wypowiedz :P

Poprawie sie wiec :)

LUDZIE NIE RUSZAJCIE TEGO!!!!!!!! MOC ZAWARTA W TYCH KSIEGACH ZGUBILA JUZ NIE JEDNEGO!!!! NIE SA TO BREDNIE JAKIEGOS POMYLENCA CZY NAWIEDZONEGO CZLOWIEKA! POPROSTU NIE RUSZAJCIE TEGO I UNIKAJCIE TEGO TEMATU :)
Zapisane

pao

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6471
  • Sakazuki-ya yamaji-no kiku-to kore-o hosu
OBE & LD
« Odpowiedź #36 : 2005-02-05, 10:38 »
myślę, że najbezpieczniej jest w ogóle nie podawać takich tytułów... takie zabranianie, nawet wiekimi literami (a może przede wszystkim) prędzej skłoni niż zniechęci... czyż nie jest powiedziane, że zakazany owoc smakuje najlepiej???
Zapisane
jeśli piszesz do mnie wiedz, że nie lubię bezsensownych zaczepek, braku kultury i gadania o niczym.

za to z przyjemnością spędzam czas na twórczej dyskusji :)

Kiwusia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1160
OBE & LD
« Odpowiedź #37 : 2005-02-19, 12:51 »
http://gw.7d.pl/?id=321
mozecie wejsc na ta stronke :D tu jest wszystko o LD I OBE.. raz mialam swiadomy sen :)
Zapisane
Move your hips, do your thing
Get off the wall, don't matter what they think
From your fingertips, to your toes
You know you hot, so let everybody know

Ripper768

  • Gość
OBE & LD
« Odpowiedź #38 : 2005-02-19, 13:06 »
Znam ta stronke swojego czasu ja odwiedzialem dosyc czesto :)
Zapisane

Forum Zwierzaki

OBE & LD
« Odpowiedz #38 : 2005-02-19, 13:06 »

hipcio5

  • Gość
OBE & LD
« Odpowiedź #39 : 2005-02-22, 10:34 »
Moim zdaniem ciekawa jest jeszcze TA strona. Też jest tam o LD i OOBE
Zapisane
Strony: 1 [2]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.079 sekund z 24 zapytaniami.