Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: Nowy "rekord"?  (Przeczytany 1052 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Valeria

  • Gość
Nowy "rekord"?
« : 2005-06-29, 12:07 »
Zobaczcie to:
http://www.allegro.pl/show_item.php?item=55759586

12 miesięcy, chodzi pod siodłem ("małe dzieci - ciekawe, czy zajeżdżał ją też pięciolatek) i w zaprzęgu ("w parze"). I jeszcze taki  :x (cenzura)  zarzeka się, ze ją sprzeda "tylko w dobre ręce".
To już nie tylko zbrodnia, to debilizm. Tak wobec klaczki, jak i tych wsadzanych na nią maluchów.
Zapisane

Flaś

  • Gość
Odp: Nowy "rekord"?
« Odpowiedź #1 : 2005-06-29, 12:50 »
Matkoboska :Oo:
Ludzie są poj*bani :grr:
Zapisane

k_cian

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3545
    • WWW
Odp: Nowy "rekord"?
« Odpowiedź #2 : 2005-06-29, 13:15 »
ja proponuję zobaczyć prędzej to - komuś potrzebna skórka pod kominek? http://allegro.pl/show_item.php?item=55416489

Forum Zwierzaki

Odp: Nowy "rekord"?
« Odpowiedz #2 : 2005-06-29, 13:15 »

tarunia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3388
Odp: Nowy "rekord"?
« Odpowiedź #3 : 2005-06-29, 13:18 »
Widzialam to jzu wczesniej. Biedny koniś, moze u nowego wlasciciela bedzie mial lepiej. Chociaz watpie, pewnie jakis idiota kupi ta klaczke dla swojego bachorka cieszac sie ze wydal malo kasy na ujezdzonego juz konia.
Zapisane
Oh how I wish to go down with the sun...

Kamelia

  • Gość
Odp: Nowy "rekord"?
« Odpowiedź #4 : 2005-06-29, 13:24 »
ta klaczka to ładna jest :)
Zapisane

Flaś

  • Gość
Odp: Nowy "rekord"?
« Odpowiedź #5 : 2005-06-29, 13:39 »
ja proponuję zobaczyć prędzej to - komuś potrzebna skórka pod kominek? http://allegro.pl/show_item.php?item=55416489

Dlaczego...?! :cry:
Zapisane

k_cian

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3545
    • WWW
Odp: Nowy "rekord"?
« Odpowiedź #6 : 2005-06-29, 17:17 »
weźcie tylko pod uwagę że po pierwsze na żadnym zdjęciu nie ma kobyły ani pod siodłem ani w zaprzęgu a ludzie zazwyczaj duuużo mówią, po drugie jest to koń pogrubiony a co za tym idzie będzie on inaczej się rozwijał i dojrzewał niż koń gorącokrwisty a po trzecienie bierzcie dosłownie każdego ogłoszenia

jeśli chodzi o zaprzęganie...co złego w parze? właśnie młode konie powinny być z poczatku w parze oprzęgane

Wiedźma

  • Gość
Odp: Nowy "rekord"?
« Odpowiedź #7 : 2005-06-29, 17:29 »
Ogloszenie jakich mnostwo niestety :(

A te skorke widzialam... tzn. widzialam aukcje, ale wolalam jej nie otwierac... i jeszcze umieszczac taka aukcje w dziale jezdzieckim, gdzie generalnie zagladaja milosnicy koni... Ciekawe, czy znjada sie chetni :/
Zapisane

Euphoria

  • Gość
Odp: Nowy "rekord"?
« Odpowiedź #8 : 2005-06-29, 20:31 »
to ogloszenie wklejalam juz w topicu " ogloszenia przez wielkie O" :/ napisalam do tego goscia maila zaraz po tym jak zobaczylam ogloszenie ,ze jest niepowazny itp...ze nie zna sie na uzytkowaniu koni i ze " tylko koni żal" (stały text...). oto jego odpowiedź:
"buhahahahahahhahaahahahahhaha pan mnie chyba zre zrozumiał na tej klaczy jezdzi mała dziewczynka 4 letnia i to pod kocema w zaprzegu to chodzi ale ma dłusze postronki i nawed nie ciagnie tylko sobie biegnie przy klaczy...wiec wiem pan.....i nie przypominam sobie zebysmy byli na Ty"

aha, no i nie wiedziałam że Euphoria to taki MĘSKI nick, żeby mnie za PANA brać...
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Nowy "rekord"?
« Odpowiedz #8 : 2005-06-29, 20:31 »

Karolas

  • Gość
Odp: Nowy "rekord"?
« Odpowiedź #9 : 2005-06-30, 07:52 »
:/
Zapisane

MrOcZnA

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 251
  • GrEeN DaY
Odp: Nowy "rekord"?
« Odpowiedź #10 : 2005-06-30, 10:59 »
widocznie on tę odpowiedż na zasadzie kopiuj/wklej ci napisał bo było wiecej takich konentarzy..... GŁUPOTA PRZEZ WIELKIE G .... ten koń to na roczniaka mi wogule nie wygląda bo tak właśnie sie zdaje że u mnie w stadninie to dużo jest roczników różnych ras ale żaden tak nie wygląda...... ona jest za bardzo konkretna przeciesz zaden źrebak nie jest  aż tak rozdudowany powiedziałabym że wręcz wyrośniety............ a pozatym dlamie to i tak wielka ściema... pozatym widać jak koleś zna sie na rzeczy "ŹREBICA" bu ha ha
Zapisane

Newada

  • *
  • Wiadomości: 853
Odp: Nowy "rekord"?
« Odpowiedź #11 : 2005-06-30, 19:41 »
taa fajnie że 4 letnia dziewczynka jeździ na koniu(albo chociaż siedzi,jeździ stępem) któryby nigdy nie mial ciężaru na grzbiecie..nie sądze żeby aż tak przejmowali się koniem ''aa 4 letnia dziewczynka jest lekka to ją posadzimy żeby koń nie mial za dużego obciązenia" jasne...już prędzej by sie o dziecko martwili niż o konia..to wygląda na wielką ścieme,albo koń jest dużo starszy albo w ogóle nie miał kontaktu z jeźdzcem tylko tak napisał żeby sprzedał za więcej i myślał że nikt sie nie kapnie...
głupota ludzi mnie oslabia...
Zapisane

golden(ka)

  • *
  • Wiadomości: 5987
Odp: Nowy "rekord"?
« Odpowiedź #12 : 2005-06-30, 22:08 »
Brak słów... :|
Zapisane

Vizsla

  • Gość
Odp: Nowy "rekord"?
« Odpowiedź #13 : 2005-07-02, 18:01 »
Boshe co za kretyn... Jak zrebak moze chodzic pod siodlem?? :| Takich ludiz bym normalnei zabila :|
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.083 sekund z 29 zapytaniami.