Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 [2]   Do dołu

Autor Wątek: Koń w wakacje  (Przeczytany 3000 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Kamelia

  • Gość
Odp: Koń w wakacje
« Odpowiedź #30 : 2005-07-04, 19:18 »
a zastanowiłaś sie co bedzie jak na przyszłe wakacje też bedziesz chciała gdzieś pojechać ??
Zapisane

Vizsla

  • Gość
Odp: Koń w wakacje
« Odpowiedź #31 : 2005-07-04, 21:51 »
Faktycznie, kon to nie zabawka na kilka miesięcy, ale na długo długo :P Musisz pamiętać, że jak podejmiesz tą deycjże, będziesz musiałą czy tego chcesz czy nie przyjeżdząc do tego konia w miarę czesto.
Zapisane

mydziulek

  • Gość
Odp: Koń w wakacje
« Odpowiedź #32 : 2005-07-09, 18:41 »
Hmm... zastanawilalam sie nad tym i jestem PRAWIE pewna ze podjeclabym sie "ryzyka"  nie wyjechania nigdzie :P. a jezeli juz bardzo bym chciala ze bez tego nie moglabym zyc to moze jakas zaufana osoobka by sie nim zajela.... sama nie wiem, mam jeszcze poltora miesiaca do konca wakacji i do namyslu... pozyjemy zobaczymy :) Mam nadzieje, ze jednak znajde odpowiednie posloze do tego zeby wziac na siebie tak ogromna odpowiedzialnosc wiazaca sie z kupnem konia :) Dzieki za odpowiedzi, jezeli jeszcze ktos ma inne zdanie na ten temat to proszem pisac :)
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Koń w wakacje
« Odpowiedz #32 : 2005-07-09, 18:41 »

Fidulina

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 744
  • Moje Kochanie :*
Odp: Koń w wakacje
« Odpowiedź #33 : 2005-08-06, 13:18 »
wróciłam już z obozu konnego , było poprostu super , poznałam wielu kochanych ludzi , piekne miejsce i pełnoooo koników ... nigdy nie zapomne tych wakacji ....:)
Zapisane
"Wierność psa jest bezcennym darem, nie mniej zobowiązującym niż ludzka przyjaźń."

Princessa

  • Gość
Odp: Koń w wakacje
« Odpowiedź #34 : 2005-08-08, 18:47 »
A czy to wazne czy jedziesz na wakacje czy nie?? Skoro mowisz ze masz czas na konia i bedziesz sie nim zajmowac to nic nie stoi na przeszkodzie, oczywiscie jesli stac cie na konia. Znam dobre stajnie, w ktorych mozna trzymac konie i nie musisz koniecznie codziennie przyjezdzac do swojego pupila.No wiadomo kon musi byc codziennie rozchodzony, ale wakacje nie trwaja wiecznie i nic sie chyba nie stanie jesli twoj zwierzak postoi jeden czy dwa dni. Przez reszte dni twojej nieobecnosci pracownicy stajni beda wyprowadzac twojego konia na padok, do karuzeli a czasami tez na hale, zeby sie "wybiegal". Nie wiem jak jest z ta stajnia, do ktorej ty chcesz poslac swego konia  :| Musisz sie wszystkiego dowiedziec. Ja sama bardzo chce miec konia i nie mowie tu o sytuacji finansowej ale poprostu nie bede miec konia narazie bo nie mam tyle czasu w ciagu roku zeby sie nim zajac :(
Zapisane

Princessa

  • Gość
Odp: Koń w wakacje
« Odpowiedź #35 : 2005-08-08, 18:52 »
A jeszcze mam fla ciebie jedno rozwiązanie :) Czemu np. nie zdecydujesz sie dzierzawic konia na jakis okres. ja wiem- swoj kon bylby lepszy ale jakbys wydzierzawila sobie konia od jakies kolezanki na pol to obie byscie sie nim zajmowaly i sama bys sobie wybierala miesiace w ktorych bedziesz czesciej przychodzic do "swojego" zwierzaka. Ja tez kiedys chialam "wypozyczyc" na wakacje konia od kolezanki tzn. na 3 miesiace ale zrezygnowalam bo okazalo sie ze wyjezdzam na wakacje m.in jechalam na oboz konny do Ochab. :D
Zapisane

Newada

  • *
  • Wiadomości: 853
Odp: Koń w wakacje
« Odpowiedź #36 : 2005-08-08, 19:07 »
Princessa???!!!!Tzn Prisilla??!!Mam nadzieje że tak  :) skąd Ty się tu wzięłas??!
Zapisane

Princessa

  • Gość
Odp: Koń w wakacje
« Odpowiedź #37 : 2005-08-08, 20:11 »
NEWADA || No tak jakos Jaska mi powiedziala ze tu sobie przesiadujecie i postanowilam sie zarejestrowac!! Spodobalo mi sie troszke i sobie teraz tu pisze :)
Zapisane

Newada

  • *
  • Wiadomości: 853
Odp: Koń w wakacje
« Odpowiedź #38 : 2005-08-09, 09:00 »
jak miło  :mrgreen: :D :jupi2:
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Koń w wakacje
« Odpowiedz #38 : 2005-08-09, 09:00 »
Strony: 1 [2]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.046 sekund z 25 zapytaniami.