Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1] 2 3 ... 21   Do dołu

Autor Wątek: Wrócą mundurki?  (Przeczytany 84239 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

IBDG

  • Globalny Moderator
  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 12525
  • Zawsze będziemy Cię kochać, piesku... (*)
Zapisane
IBDG Wrocław

kareena

  • Gość
Odp: Wrócą mundurki?
« Odpowiedź #1 : 2006-07-23, 18:06 »
na szczescie mnie to nie dotyczy... i dobrze bo nienawidze spódnic :lol:

jednak z tego wynika jedynie ze szkoly beda mogly (jesli zechca) miec mundurki - takze wiekszosc pewnie pozostanie po staremu :)
Zapisane

Rachela

  • *
  • Wiadomości: 2498
Odp: Wrócą mundurki?
« Odpowiedź #2 : 2006-07-23, 18:28 »
Bardzo dobry pomysł, jestem za, przynajmniej nie będzie segregacji na tych którzy ubierają się firmowo i nie-firmowo

Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Wrócą mundurki?
« Odpowiedz #2 : 2006-07-23, 18:28 »

Kruszon

  • Gość
Odp: Wrócą mundurki?
« Odpowiedź #3 : 2006-07-23, 18:31 »
Pff.. przecież szkolne mundurki to zarąbista sprawa :P To coś jakby szpan, łazić w mundurku xD Przynajmniej mnie sie podoba :D
Zapisane

charon

  • *
  • Wiadomości: 9875
Odp: Wrócą mundurki?
« Odpowiedź #4 : 2006-07-23, 18:32 »
Jakieś azjatyckie skojarzenia? :P
Może i skończy się chwalenie, porównywanie strojów, ale będzie czegoś innego - dzieciaki takie są. Więc to raczej marny argunemt... :)
Zapisane

Donna Daria.

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 277
  • Ronaldo ((:
Odp: Wrócą mundurki?
« Odpowiedź #5 : 2006-07-23, 18:38 »
A ja jestem przeciw. Niby tak nie bedzie w/w segregacji, ale... poco nam w takim razie ubrania :D
A poza tym moja szkoła jest wyjątkowo tolerancyjna, jeżeli chodzi o ubrania. [gorzej jeżeli chodzi o kluby piłkrskie :D]

Nie, nie, nie! To bezsens. Chodzić non stop w tym samym ubraniu :| I to jeszcze takim brzydkim. W spódnicy... p a r n o j a moim zdaniem :)
Zapisane
Życie jest jak lustro
- Jeżeli pokażesz mu niezadowolona minę
odpowie tym samym.
Kiedy się uśmiechniesz, pozdrowi Cię serdecznie.

Kruszon

  • Gość
Odp: Wrócą mundurki?
« Odpowiedź #6 : 2006-07-23, 18:39 »
Charon, żadne azjatyckie :P Po prostu uważam, że mundurek to fajna sprawa (choć przyznam, że moje ubrania lubie chyba bardziej xD).
Zapisane

Kostka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 13550
Odp: Wrócą mundurki?
« Odpowiedź #7 : 2006-07-23, 18:40 »
Ha, już widze jak u nas zakładają mundurki... xD zwłaszcza te lalunie tlenione xD
Zapisane
emocjonalne kanapki

Kruszon

  • Gość
Odp: Wrócą mundurki?
« Odpowiedź #8 : 2006-07-23, 18:42 »
No co wy wszyscy macie do tlenionych laluń? xD (nie, ja nią nie jestem, ale moja kuzynka ma tlenione włosy, a pustaczkiem nie jest). Ja tam bym oddała sporo, za widok takiej laluni w mundurku, i za to że sie tak męczy ^^ (jeśli byłaby takim wkurzającym, true pustakiem :P)
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Wrócą mundurki?
« Odpowiedz #8 : 2006-07-23, 18:42 »

Donna Daria.

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 277
  • Ronaldo ((:
Odp: Wrócą mundurki?
« Odpowiedź #9 : 2006-07-23, 18:57 »
:P
Ale w mundurkach gorąco napewno bedzie w lecie.
A w zimie będziemy zamarzać.
:P
Zapisane
Życie jest jak lustro
- Jeżeli pokażesz mu niezadowolona minę
odpowie tym samym.
Kiedy się uśmiechniesz, pozdrowi Cię serdecznie.

Kostka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 13550
Odp: Wrócą mundurki?
« Odpowiedź #10 : 2006-07-23, 18:57 »
ty nie wiesz jakie u mnie sa tapeciary, boje sie przyjść do szkoły w wieelkiej bluzie ze skate shopu (niee nie linczujcie mnie xD) bo mogą mnie skopać, opluć itede xD Tak samo w jakiś ciuchach które im ise nie spodobają bo ktoś bedzie wyglądał lepiej od nich :P Moja kolezanka miała taka sama kamizelke jak jedna z tych tapeciar i miała przerąbane za każdym razem jak poszła w niej do szkoły... Dlatego ja łaże od góry do dołu na czarno i nikt sie mnie nei czepia, prawie nikt xD
Zapisane
emocjonalne kanapki

IBDG

  • Globalny Moderator
  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 12525
  • Zawsze będziemy Cię kochać, piesku... (*)
Odp: Wrócą mundurki?
« Odpowiedź #11 : 2006-07-23, 19:13 »
Coś mi się przypomniało... Dawno, dawno temu, kiedy chodziłam do liceum, nasza nowa wychowawczyni wymyśliła, żebyśmy chodzili ubrani na... biało. Twierdziła, że kolorowe ciuchy rzadko pierzemy, bo nie widać na nich brudu :roll:, a jak będziemy chodzić na biało, zaczniemy prać! ;p Coś takiego nam powiedziała, po czym nigdy tego nie próbowała wyegzekwować.
Gdybym teraz była uczennicą, nie byłabym zadowolona z mundurków, o nie! Ale... może to nie jest zły pomysł, zwłaszcza dla tych, którzy mają kilka ciuchów na krzyż i źle się z tego powodu czują? Kiedyś nauczycielka mówiła mi, że przychodzą do niej rodzice, skarżąc się na rewię mody w szkole. Co mają zrobić, jeśli nie stać ich na takie fatałaszki, jakie mają koleżanki córek?
Zapisane
IBDG Wrocław

Iras

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7221
  • technik weterynarii Przyszły ratownik medyczny :P
Odp: Wrócą mundurki?
« Odpowiedź #12 : 2006-07-23, 19:15 »
mundurki? taaa jasne...  może jeszcze obowiązkowa religia w szkołach i obowiązkowa matura z religii....

podział na ubrania firmowe i niefirmowe? sory, ale jeśli sa u kogoś w szkole osoby zwracajace na takie cos uwage, to przynajmniej wiadomo kogo miec gleboko...

Mnie to na szczescie juz nie dotyczy.... jakoś sobie nie wyobrażam, chodzić w spódnicy i w spodnicy w temperaturze -25 jeździć na rowerze...

Jeszcze pewnie trzebaby za te mundurki placic - podczas gdy wielu ludziom na zeszyty i kasizki brakuje...

Cytuj
Bardzo dobry pomysł, jestem za, przynajmniej nie będzie segregacji na tych którzy ubierają się firmowo i nie-firmowo

w takich przypdkach zacznie się porównywanie fryzur na modne - nie modne, nogi krzywe, nie krzywe, takie a nie inne rajstopy - sory, ale w podstawowce i ogolniaku, ze wzgledu na swoj stroj bylam zawsze "na koncu "lubianych"" jednak go nie zmienilam. Dlaczego? Z tego powodu, ze jesli ktoś ocenia mnie po wygladzie, to nie jest wart mej uwagi. Podobnie jak kostka - chodze ubrana od gory do dolu na czarno i nie mam zmiaru tego zmieniac, komus sie nie podoba? jego sprawa... Co do tapeciar - z tym, ze nie blond, a czarna z rozowymi pasemkami (ale obowiazkowo rozowe ciuszki, akryl tapeta itp.\ wystepuja) - mam taka przyjaciolke... i owszem - ciekawy widok jest gdy razem idziemy...
Zapisane
http://www.youtube.com/watch?v=ayI3I-SdRPc  Obejrzyj zanim rozmnożysz...

Jeśli zadajesz pytanie, a ja odpowiadam pytaniami - odpowiedz na WSZYSTKIE. inaczej uznam, ze ci nie zależy i oleję twój problem.

Moje "diagnozy" - to tylko PODEJRZENIA - nie zwolnia cie od obowiązku wizyty u weta!

"Nie sprzeczaj się z idiotami. Ściągną cię na swój poziom i pokonają doświadczeniem."

HMMMM powrot?

ssgosiass

  • Gość
Odp: Wrócą mundurki?
« Odpowiedź #13 : 2006-07-23, 19:23 »
.
« Ostatnia zmiana: 2007-08-22, 16:06 autor ssgosiass »
Zapisane

DnW

  • Gość
Odp: Wrócą mundurki?
« Odpowiedź #14 : 2006-07-23, 19:24 »
zapieprze giertycha za ta decyzje (specjalnie napisalem "giertycha" z malej...). ten idiota teraz sie posunal za daleko :/
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Wrócą mundurki?
« Odpowiedz #14 : 2006-07-23, 19:24 »

Donna Daria.

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 277
  • Ronaldo ((:
Odp: Wrócą mundurki?
« Odpowiedź #15 : 2006-07-23, 19:32 »
Jak bedą mundurki to... umarł w butach.
Świat stanie się smutny. Wszyscy na biało-granatowo.
A tak jak jest normalnie to jest kolorowo i chce się żyć :D
Zapisane
Życie jest jak lustro
- Jeżeli pokażesz mu niezadowolona minę
odpowie tym samym.
Kiedy się uśmiechniesz, pozdrowi Cię serdecznie.

charon

  • *
  • Wiadomości: 9875
Odp: Wrócą mundurki?
« Odpowiedź #16 : 2006-07-23, 19:35 »
Hi hi, zygu zygu... :P A was to może dotyczyć... ;)

mundurki? taaa jasne...  może jeszcze obowiązkowa religia w szkołach i obowiązkowa matura z religii....
No, jak już pojawił się taki pomysł, to tylko czekać. Coś to przycichło ostatnio, ale jeszcze powróci...
Jak dla władz Polak=chrześcijanin... :/ (A tak myślą!)

Charon, żadne azjatyckie :P Po prostu uważam, że mundurek to fajna sprawa (choć przyznam, że moje ubrania lubie chyba bardziej xD).
Coś nie wierzę... :P Ja bym nawet chodziła w seifuku, ale nie lubię podglądana. Plus - nie trzeba myśleć co to się dziś założy... :P

Sweet! :P Te krzywe nóżki! :kocham: (Druga od prawej monitora.)

To jest nie fer w stosunku do osób, które nie lubią kiecek... :/ (Tzn. kobiet... :P Tzn. kobieta to też osoba... :P ) W końcu mamy wolny kraj, nie? NIE?! :shock:
Zapisane

Donna Daria.

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 277
  • Ronaldo ((:
Odp: Wrócą mundurki?
« Odpowiedź #17 : 2006-07-23, 19:42 »
Za giertycha to chyba nie...
A nauczyciele? Oni będą chodzić normalnie?
Zapisane
Życie jest jak lustro
- Jeżeli pokażesz mu niezadowolona minę
odpowie tym samym.
Kiedy się uśmiechniesz, pozdrowi Cię serdecznie.

IBDG

  • Globalny Moderator
  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 12525
  • Zawsze będziemy Cię kochać, piesku... (*)
Odp: Wrócą mundurki?
« Odpowiedź #18 : 2006-07-23, 19:49 »
Nie bójcie się tak spódnic. Pewnie będą wersje ze spodniami, o ile w ogóle będą... :)
Nauczyciele normalnie, pewnie.
Zapisane
IBDG Wrocław

Kostka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 13550
Odp: Wrócą mundurki?
« Odpowiedź #19 : 2006-07-23, 19:57 »
ja w kantach?? JA W SPÓDNICY?! ja nawet nie mam spódnicy, na zakończenie tylko :P

Brat zwie mnie szatanem przez to ja sie ubieram, ale ja lubie czarny :D teraz jak ide po sklepie to omijam kolory i ide do czarnych rzeczy xD
Zapisane
emocjonalne kanapki

Iras

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7221
  • technik weterynarii Przyszły ratownik medyczny :P
Odp: Wrócą mundurki?
« Odpowiedź #20 : 2006-07-23, 19:59 »
Cytuj
Jak dla władz Polak=chrześcijanin... Confused (A tak myślą!)

a jakże by inaczej... nie mamy tylko jeszcze statutu państwa wyznaniowego...

co do spodnic - sory - ale nie cierpie siedziec ze sciupionymi nogami... a w spodnicy rozkrok "nie wypada"

co do czarnych rzeczy - oj kostka.. ja tez, ja tez.. moja babcia (wilka dewotka) modli sie nawet za mnie...
Zapisane
http://www.youtube.com/watch?v=ayI3I-SdRPc  Obejrzyj zanim rozmnożysz...

Jeśli zadajesz pytanie, a ja odpowiadam pytaniami - odpowiedz na WSZYSTKIE. inaczej uznam, ze ci nie zależy i oleję twój problem.

Moje "diagnozy" - to tylko PODEJRZENIA - nie zwolnia cie od obowiązku wizyty u weta!

"Nie sprzeczaj się z idiotami. Ściągną cię na swój poziom i pokonają doświadczeniem."

HMMMM powrot?

Forum Zwierzaki

Odp: Wrócą mundurki?
« Odpowiedz #20 : 2006-07-23, 19:59 »

Myszoskoczka

  • *
  • Wiadomości: 1826
Odp: Wrócą mundurki?
« Odpowiedź #21 : 2006-07-23, 20:01 »
Nie, nie, nie, nie!! Nie bede chodzić w jakiś durnych spódniczkach! mam włąsny styl, i bede sie go trzymac ! A po za tym, u mnie w szkole jakoś nie widzę problemów typu 'O, a on ma ciuchy z tego, a tamta z sramtego..' Luuudzie złoooci... chciałabym zobaczyć Giertycha w takiej spódniczce :|
Zapisane
Ibara ni karamu taiyou tameiki to mazatte torokeru koukai...
Miaki ta yume ni tsuba o haki warau
Dir kodoku ni kuwareta hitotachi no kokoro wa zankoku ni sodatsu...
--

hes

  • *
  • Wiadomości: 976
Odp: Wrócą mundurki?
« Odpowiedź #22 : 2006-07-23, 20:07 »
'
« Ostatnia zmiana: 2006-11-06, 20:21 autor hes »
Zapisane

Jaśka

  • Gość
Odp: Wrócą mundurki?
« Odpowiedź #23 : 2006-07-23, 20:15 »
jednak z tego wynika jedynie ze szkoly beda mogly (jesli zechca) miec mundurki - takze wiekszosc pewnie pozostanie po staremu :)
jezeli jakies szkoly chca to juz moga wprowadzic mundurki ( chodzi mi o szkoly pogimnazjalne, inne nie wiem )


Ha, już widze jak u nas zakładają mundurki... xD zwłaszcza te lalunie tlenione xD

ee tam, skroca spodnice o 10 cm i beda chodzic :roll:
Zapisane

Rachela

  • *
  • Wiadomości: 2498
Odp: Wrócą mundurki?
« Odpowiedź #24 : 2006-07-23, 20:19 »
Użyłam podziału firmowe/niefirmowe jako uogólnienia, chodziło mi o ogólną rewię mody, aż przesadną..dla mnie to nie problem ale znam osoby które cierpią z powodu owych różnic i to ich mi szkoda, bo czują się gorsze i są wyśmiewane,.. a te mundurki co charon pokazała - śliczne :kocham: Myślę że przesadzacie z tymi uwagami o lekcjach religii itp., mam nadzieję że przesadzacie i że nie powiecie za kilka lat ,,a nie mówiłam" :P
Ale i tak mnie to już nie dotyczy więc mogę się wymądrzać :P

edit: ale fajne są te długie skarpetki, kojarrzą mi się z piłką nożną :D
Zapisane

Jaśka

  • Gość
Odp: Wrócą mundurki?
« Odpowiedź #25 : 2006-07-23, 20:22 »
nom te mundurki co pokazala Charon sa fajne, tylko te skarpetki ... :roll:
Mnie tez to dotyczyc nie bedzie hyhy ;]
Zapisane

Iras

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7221
  • technik weterynarii Przyszły ratownik medyczny :P
Odp: Wrócą mundurki?
« Odpowiedź #26 : 2006-07-23, 20:24 »
jak dla mnie - tamte mundurki - ohyda.. w zyciu bym takiego czegos nie zalozyla... a co do tych dziewczyn co mowisz - ze czuja sie gorsze - skoro nie maja na tyle rozumu, zeby zabiegac o wzgledy wytapetowanych barbie, to widac czuja sie takie jakie sa...
Zapisane
http://www.youtube.com/watch?v=ayI3I-SdRPc  Obejrzyj zanim rozmnożysz...

Jeśli zadajesz pytanie, a ja odpowiadam pytaniami - odpowiedz na WSZYSTKIE. inaczej uznam, ze ci nie zależy i oleję twój problem.

Moje "diagnozy" - to tylko PODEJRZENIA - nie zwolnia cie od obowiązku wizyty u weta!

"Nie sprzeczaj się z idiotami. Ściągną cię na swój poziom i pokonają doświadczeniem."

HMMMM powrot?

Ninek

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2860
    • WWW
Odp: Wrócą mundurki?
« Odpowiedź #27 : 2006-07-23, 20:26 »
ja w kantach?? JA W SPÓDNICY?! ja nawet nie mam spódnicy, na zakończenie tylko :P

Brat zwie mnie szatanem przez to ja sie ubieram, ale ja lubie czarny :D teraz jak ide po sklepie to omijam kolory i ide do czarnych rzeczy xD
a jakże by inaczej... nie mamy tylko jeszcze statutu państwa wyznaniowego...

co do spodnic - sory - ale nie cierpie siedziec ze sciupionymi nogami... a w spodnicy rozkrok "nie wypada"

co do czarnych rzeczy - oj kostka.. ja tez, ja tez.. moja babcia (wilka dewotka) modli sie nawet za mnie...

Ja tak samo, wchodze do sklepu, łukiem omijam różowe wieszaki i szukam tych czarnych. Kooocham czarny..........

A co do mundurków to nigdy bym czegoś takiego nie założyła...
Zapisane
Psy: Fox, Majka i Vega
Koty: Karmel i Mefisto
Szczury: Mia, Pcheła, Weszka, Zambia, Trufla, Mała Mi, LeeLee i Lilia

"Zarozumiałością oraz bezczelnością człowieka jest mówienie, że zwierzęta są nieme, tylko dlatego że są nieme dla jego tępej percepcji." Mark Twain
http://szczury.dzs.pl - Klik ;)

Forum Zwierzaki

Odp: Wrócą mundurki?
« Odpowiedz #27 : 2006-07-23, 20:26 »

*RivenA*

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2649
  • *____*
Odp: Wrócą mundurki?
« Odpowiedź #28 : 2006-07-23, 20:28 »
w moim gimnazjum sa mundurki- w koncu gimnazjum katolickie <uoee> , nauczyciele i uczniowie nosza mundrurki...tylko to cholerstwo drogie jest...
Zapisane
"Gdy coś będzie nie tak, nie martw się -ja jedynie podpalę Twój stos."


ciasteczek ^_^

DnW

  • Gość
Odp: Wrócą mundurki?
« Odpowiedź #29 : 2006-07-23, 20:28 »
"rewia mody", "wszyscy sie chwala ubraniami"... przepraszam, a mp3, komórki i inne elektroniczne badziewka to co? :/
Zapisane
Strony: [1] 2 3 ... 21   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.16 sekund z 28 zapytaniami.