Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 [2] 3   Do dołu

Autor Wątek: Świetny weterynarz w Krakowie  (Przeczytany 63561 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Iras

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7221
  • technik weterynarii Przyszły ratownik medyczny :P
Odp: Świetny weterynarz w Krakowie
« Odpowiedź #30 : 2006-05-28, 08:24 »
jest roznica miedzy kasrtacja a sterylizacja, ale ogolnie sie przyjelo, ze suki sie sterylizuje (tej "właściwej" sterylizacji u zwierzat sie nie wykonuje)
Zapisane
http://www.youtube.com/watch?v=ayI3I-SdRPc  Obejrzyj zanim rozmnożysz...

Jeśli zadajesz pytanie, a ja odpowiadam pytaniami - odpowiedz na WSZYSTKIE. inaczej uznam, ze ci nie zależy i oleję twój problem.

Moje "diagnozy" - to tylko PODEJRZENIA - nie zwolnia cie od obowiązku wizyty u weta!

"Nie sprzeczaj się z idiotami. Ściągną cię na swój poziom i pokonają doświadczeniem."

HMMMM powrot?

Aszka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3553
  • klient w krawacie jest mniej awanturujacy sie.. :P
Odp: Świetny weterynarz w Krakowie
« Odpowiedź #31 : 2006-05-29, 16:46 »
no coz, ja sie nie znam, mam psa nie suczke :wink:
potrzebuje dobrego weta dla suni kolezanki, Ewa mieszka w Niemczech, za miesiac jedzie do Polski na 6 tygodni i tam chciala zrobic zabieg. Tutejszy wet wyjasnial jej roznice miedzy sterylka  kastracja i twierdzi, ze zeby sie ustrzec gozow, ropomacicza itp. powinna sunie wykastrowac, bo sama sterylizacja nie wystarczy...

jesli ktos mi moze polecic dobrego weta to bylabym bardzo wdzieczna :)
Zapisane
w przeciwienstwie do Megi ( Szlachetnej Cholery) pozdrawiam...tylko nie wiem kogo...tzn. wiem, ze pozdrawiam Szlachetna Stara Karton i Szlachetna Kluche oraz Szlachetnego Milczacego z Wilkami. Podpisano: Szlachetna Jedza

psia kocurka

  • Gość
Odp: Świetny weterynarz w Krakowie
« Odpowiedź #32 : 2007-02-07, 16:22 »
Chodze na pilsudskiego z kotkamim wiec zgadzam sie z Arnika nie tylko co do dr Kujawskiego ale takze Slowinskiego, teraz pracuje tam tez nowa PANI weterynarz, mam z nia niemile doswiadczenie - szczeniakowi na dzien dobry wstrzyknela steryd, nie wiadomo na co i po co, a on po prostu mial lupiez z nerwow!!!!

Z psiakiem natomiast chadzam do weta na piaskach nowych, super
wet, wszystko pieknie potrafi wytlumaczyc i z zwierzatkami sie fajnie obchodzi, niczego nie bagatelizuje!!!!

Mam tez doswiadczenie z klinika w Myslenicach - FATLANE DOSWIADCZENIE!!!! nie polecam, wrecz odradzam! ceny!!!! SZOK!!!!!!!!
« Ostatnia zmiana: 2007-05-29, 20:31 autor psia kocurka »
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Świetny weterynarz w Krakowie
« Odpowiedz #32 : 2007-02-07, 16:22 »

Koka

  • Gość
Odp: Świetny weterynarz w Krakowie
« Odpowiedź #33 : 2007-12-13, 14:40 »
Dr Szydłowski os. Złotej Jesieni 13
Z czystym sumieniem polecam ten gabinet. Wiadomo kolejki zawsze bo są najlepisi. Parę lat temu w nocy zostawiłam na Brodowicza moją sunię do uspieni, lekarz powiedział ze trupa sie nie ratuje. Wróciłam się po nią szedł juz z zastrzykiem. Zatelefonowałam na komórkę do dr. Szydłowskiego, przyjechał do gabinetu, szybka reanimacja siedzieliśmy do rana i żyła dużo lat. Za uratowanie i nocny dyżur specjalnie dla niej policzył 35zł.
Zapisane

gojka02

  • *
  • Wiadomości: 8
Odp: Świetny weterynarz w Krakowie
« Odpowiedź #34 : 2008-07-24, 14:45 »
ja polecam weterynasza na osiedlu Na Stoku. mały gabinet weterynaryjny ale podstawowe zabiegi wykonują, a przede wszystkim pani doktor to kobieta która uwielbia zwierzeta a zwierzeta wprost przepadają za nią. no i ceny są niezłe. a psiak może liczyc od czasu do czasu na smakołyk po odbytej wizycie.jeżeli natomiast chodzi o arkę na chłopskiej to też sie zgadzam z tym, że jest nie miła atmosfera, aczkolwiek mojemu psu pomogli- tylko te nocne stawki 200 % są zabójcze
Zapisane

gojka02

  • *
  • Wiadomości: 8
Odp: Świetny weterynarz w Krakowie
« Odpowiedź #35 : 2008-07-25, 09:07 »
Wczoraj byłam z psem u weterynarza na ul. szybkiej w Nowej Hucie (przecznica od Fatimskiej- koło placu bieńczyckiego). lekarz który tam był to człowiek z powołaniem. miłosnik zwierząt!!! pomógł nam bardzo!!! wytłumaczył wiele spraw odpowiedział z cierpliwością na wiele pytań. dr Klimas to naprawdę dobry weterynarz i bardzo miły człowiek
Zapisane

Agda

  • *
  • Wiadomości: 3
Odp: Świetny weterynarz w Krakowie
« Odpowiedź #36 : 2010-07-19, 15:15 »
Mogę śmiało polecić lecznicę na Hucie i doktora Kutrzubę, on kiedyś przyjmował na Ugorku i w śródmieściu, teraz jest w lecznicy na Okulickiego, niedaleko szpitala. W takich nowych blokach jest lecznica. Bardzo dokładny i miły. Widać, że lubi co robi, fan jamników ;))))
A jeśli idzie o to czy jakiś lekarz jest dobry czy nie, to fachowca sprawdza się właśnie przy poważniejszych interwencjach, widać czy chce pomóc, chce leczyć. Jak nie widać zaangażowania i sensownego podejścia, to dziękuję. No bo uśpić, szczepić i dać na robale to umie każdy (chyba?).

Zapisane

mirkab

  • *
  • Wiadomości: 1
    • WWW
Odp: Świetny weterynarz w Krakowie
« Odpowiedź #37 : 2010-07-22, 18:41 »
Witam serdecznie

Moje doświadczenia z weterynarzmi jest takie: Korzystałam z gabinetu w Nowej Hucie na os .Złotej Jesieni -tu mieszkam w pobliżu i na temat tej lecznicy zdania wśród mieszkańców są podzielone.Jeśli chodzi o lecznicę na ul.Chłopskiej -miałam przyjemność tam być tylko raz - jestem zadowolona z usługi(uratowali mi hasky) ale podzielam zdanie -bardzo drogo.To były tylko sporadyczne wizyty-jednak od  8 lat korzystam najczęściej z lecznicy na ul.Szybkiej dr.Klimasa i stwierdzam że z usług jestem bardzo zadwolna,przystepne ceny,nie ma kolejek a Pan dr.Bardzo miły i sympatyczny z dużą wiedzą i zamiłowaniem do zwierząt.
Zapisane
MirkaB

aAśka

  • *
  • Wiadomości: 2
Odp: Świetny weterynarz w Krakowie
« Odpowiedź #38 : 2010-09-08, 19:23 »
Gorąco polecam - dr Grzegorz Zalewski = Podkowińskiego 6/40 Kraków

To facet, który przyjmuje na Podkowińskiego, wyratował moją Miśkę. Byłam z nia u wielu "specjalistów" i kazali uśpić, a on ją doleczył. Jestem zachwycona - miła atmosfera, profesjonalna obsługa. To facet z ponad 20-letnim doświadczeniem i to widać na każdym kroku. Spróbujciei sami sie przekonajcie !!! :D

Podkowińskiego 6/40 to osiedle na przeciwko Makro
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Świetny weterynarz w Krakowie
« Odpowiedz #38 : 2010-09-08, 19:23 »

Jira

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 99
Odp: Świetny weterynarz w Krakowie
« Odpowiedź #39 : 2011-05-18, 21:26 »
Gorąco polecam - dr Grzegorz Zalewski = Podkowińskiego 6/40 Kraków

To facet, który przyjmuje na Podkowińskiego, wyratował moją Miśkę. Byłam z nia u wielu "specjalistów" i kazali uśpić, a on ją doleczył. Jestem zachwycona - miła atmosfera, profesjonalna obsługa. To facet z ponad 20-letnim doświadczeniem i to widać na każdym kroku. Spróbujciei sami sie przekonajcie !!! :D

Podkowińskiego 6/40 to osiedle na przeciwko Makro

Też do niego chodzimy. On jeden potraktował pważine problem naszej suni.

W. L-P

  • *
  • Wiadomości: 1
Odp: Świetny weterynarz w Krakowie
« Odpowiedź #40 : 2011-08-02, 20:46 »
Polecam właścicielom zwierząt lecznicę Pana doktora Pawła Lisa – specjalisty z dziedziny chirurgii ogólnej. Adres przychodni: os.2 Pułku Lotniczego 29a w Krakowie. Od wielu lat leczy moje podopieczne zwierzaki. Dał się poznać jako profesjonalista stawiający trafne diagnozy. Cechuje go troska oraz wrażliwość na cierpienie chorych. Ma właściwe podejście do zwierząt, jest znawcą ich psychiki i zachowań. Dla nas właścicieli jest niezwykle uprzejmy, wyrozumiały i serdeczny. Pan doktor Paweł Lis jest osobą o wysokiej kulturze osobistej, zyskującą powszechne uznanie i sympatię. Polecam wszystkim!

Mgr Wiesława Leśniak-Pakosz
Zapisane

skrabi

  • *
  • Wiadomości: 1
Odp: Świetny weterynarz w Krakowie
« Odpowiedź #41 : 2011-10-18, 21:36 »
Zawiozłam moja psinkę w nocy z wyraźną prośba o kroplówkę-było z nią bardzo źle . Mężczyzna który nas przyjął nie przedstawił się-myślę że to nie był lekarz ale  jakiś technik lekarsko-weterynaryjny lub coś  takiego.Wierzyłam ze jej tam pomogą, zostawiłam ją na noc.Rano zadzwoniła kobieta że nasza dziewczynka odeszła  za tęczowy most.Kiedy odbierałam jej ciało jedynie o co zapytałam kobiety płacąc rachunek:czy dostała kroplówkę;OdP- NIE.Wnioski wysuńcie sami.  ----------------  Pogrążona w żalu   

Chodzi o ARKE Kraków Chłopska 2a.
« Ostatnia zmiana: 2012-09-04, 17:36 autor IBDG »
Zapisane

Stokrotka123

  • *
  • Wiadomości: 3
Odp: Świetny weterynarz w Krakowie
« Odpowiedź #42 : 2012-09-04, 17:22 »
Niestety nie mogę się zgodzić z powyższą wypowiedzią. Może miałaś pecha, że tak akurat wyszło i bardzo mi przykro, że Twoja psinka odeszła. Aczkolwiek moje doświadczenie z tym miejscem jest pozytywne-jakiś czas temu młodą suczkę mojej babci potrącił samochodem sąsiad (d*pek przyniósł ją do nas na łopacie bez żadnych skrupułów oznajmiając, że chyba po niej..). Jako że klinika jest czynna całą dobę pojechaliśmy tam i kazali zostawić sunię na noc. Rano, gdy ją odbieraliśmy, była co prawda oszołomiona, ale po kilku dniach szczeniak wrócił do życia. A my ją już spisywaliśmy na straty...
Zapisane

diuna

  • *
  • Wiadomości: 2363
Odp: Świetny weterynarz w Krakowie
« Odpowiedź #43 : 2012-09-05, 20:40 »
Moze po prostu miala szczęscie i żadnych powaznych uszkodzen. Ja bym nigdy nie zostawila psa samego w lecznicy. Jakbym nie znala doktora to bym stala i patrzyla mu na ręce.

 No i jeszcze co do kultury osobistej weta- oczywiscie jest bardzo cenna, ale kompetencje i praktyka sa dla mnie wazniejsze od uroku osobistego. Jesli te obie cechy idą w parze to już w ogole jest raj :)
Zapisane
"Nie bierz uwielbienia swojego psa za ostateczny dowód na to, że jesteś super" - Ann Landers

Stokrotka123

  • *
  • Wiadomości: 3
Odp: Świetny weterynarz w Krakowie
« Odpowiedź #44 : 2012-09-06, 13:53 »
Heh, racja, wiedza i doświadczenie najważniejsze! Weterynarz też człowiek i może być czasem nie w sosie i - co tu dużo mówić - gdyby tak każdy lekarz chciał się przywiązywać do każdej istotki, którą przyjmuje już dawno wylądowałby w psychiatryku xD Musi przecież zachować zimną krew, żeby trafnie zdiagnozować. Od kochania jesteśmy my :) Jeśli o mnie chodzi to polecam doktora Gawora z Arki
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Świetny weterynarz w Krakowie
« Odpowiedz #44 : 2012-09-06, 13:53 »

feniks

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 4
Odp: Świetny weterynarz w Krakowie
« Odpowiedź #45 : 2012-09-25, 08:48 »
Niestety dziś trudno znaleźć dobrego lekarza czy chodzi o veta czy o lekarza dla siebie samego. Trzeba też pamiętać o tym, że lekarze muszą zachować dystans, żeby spojrzeć na "sprawę" obiektywnym okiem.. ale ja też swoje pieski od lat wożę do Arki i zawsze wszystko było w najlepszym porządku, czy w przypadku zwykłej wizyty kontrolnej, czy leczenia i wykonywania zabiegów.
Zapisane

Frydz

  • *
  • Wiadomości: 1
Odp: Świetny weterynarz w Krakowie
« Odpowiedź #46 : 2012-10-11, 13:55 »
Wiek ktoś coś o nowo powstałej przychodni w Zabierzowie "Podaj łapę"?
Przeniósł się tam nasz lekarz Roman Miśkowicz z Krakvetu, ale póki co nie ma żadnych informacji o tej lecznicy.
Zapisane

diuna

  • *
  • Wiadomości: 2363
Odp: Świetny weterynarz w Krakowie
« Odpowiedź #47 : 2012-10-12, 23:29 »
A Ty chodzisz do konkretnego weta czy do lecznicy ?
Zapisane
"Nie bierz uwielbienia swojego psa za ostateczny dowód na to, że jesteś super" - Ann Landers

Reks

  • *
  • Wiadomości: 1
Odp: Świetny weterynarz w Krakowie
« Odpowiedź #48 : 2012-10-27, 13:56 »
Co do nowych lecznic to otworzył się nowy weterynarz w Krakowie, a dokładnie na os. Centrum E 15 w Hucie. Doktorka wcześniej pracowała sporo w Bieżanowie (chyba w Arce ale nie pytałem dokładnie), a teraz przeniosła się do Nowej Huty. Muszę powiedzieć, że się przepisuję do niej bo postawiła mi psa na nogi! Dosłownie! Reks całkowicie przestał chodzić na tylne nogi i wcześniejsze leczenie nic nie dawało, zresztą byłem gdzieś indziej i usłyszałem, że może w ogóle nie chodzić albo leczenie będzie trwało bardzo długo... Nie uwierzycie ale po czterech dniach pies wstał! Jeszcze był do tego starszy doktor ortopeda i też się zdziwił, że takie diagnozy były stawiane... W każdym razie zostałem fachowo obsłużony przez świetnego weterynarza w naprawdę wypasionej klinice, ale przede wszystkim mój Reks chodzi i jest szczęśliwy.
P.S. Jest otwarte w weekendy i czasem pełniony jest dyżur całodobowo. Podaję linka bo na stronie jest info o dyżurze www.weterynarzkrakow.com.pl
Zapisane

Walter

  • *
  • Wiadomości: 5
Odp: Świetny weterynarz w Krakowie
« Odpowiedź #49 : 2012-11-18, 12:57 »
^^^^^^^^
Veni, vidi, curi!
Byłem zmuszony iść ze swoim kotem do weterynarza, więc postanowiłem sprawdzić tę nową lecznicę polecaną przez użytkownika Reks. I muszę przyznać, że to było bardzo dobre posunięcie. Niespotykana dotąd jakość usług i komfort, było miło, sprawnie i dokładnie :) Nic dodać, nic ująć po prostu pełen profesjonalizm. Fantastyczny sprzęt, CHIRURGIA i jeszcze szpital dla zwierząt. W dodatku za całe leczenie (USG, zabieg i noc w szpitalu) zapłaciłem naprawdę niedużo. Zdecydowanie polecam bo to rzeczywiście świetna lecznica i super weterynarze.
Zapisane

diuna

  • *
  • Wiadomości: 2363
Odp: Świetny weterynarz w Krakowie
« Odpowiedź #50 : 2012-11-18, 18:08 »
Ciekawe,ze zarowno jeden i drugi z panow mają na koncie tylko po 1 poście i to akurat w tym dziale....
Zapisane
"Nie bierz uwielbienia swojego psa za ostateczny dowód na to, że jesteś super" - Ann Landers

Forum Zwierzaki

Odp: Świetny weterynarz w Krakowie
« Odpowiedz #50 : 2012-11-18, 18:08 »

Walter

  • *
  • Wiadomości: 5
Odp: Świetny weterynarz w Krakowie
« Odpowiedź #51 : 2012-11-19, 00:16 »
Słoneczko, dla Ciebie specjalnie drugi post :) Nie wiem skąd jesteś ale możesz śmiało iść sprawdzić i przekonać się dlaczego wypowiadam się na temat tej lecznicy w samych superlatywach. Jest to temat "Świetny weterynarz w Krakowie" i jeden z pierwszych linków w wyszukiwarce z takim wątkiem i szczerze chciałem się podzielić z innymi czy warto. Żeby nie być gołosłownym z ręką na sercu mogę również polecić doktor Hajnrych, świetna doktor od kotów, mogę też pozytywnie wypowiedzieć się o doktorze Orle, mam również odmienne zdanie na temat kilku innych lekarzy ale ich nazwisk akurat wymieniać nie będę. Zatem jak mogę się wypowiedzieć publicznie i pochwalić, wnieść coś nowego do tematu, to jakby to nie wyglądało według Ciebie, zamiary mam zgodne z własnym sumieniem. Może jakbym poszedł gdzie indziej byłbym tak samo zadowolony ale zdecydowałem się sprawdzić co ludzie piszą, i w tym przypadku nie zawiodłem się.
Pozdrawiam i życzę wszystkim dobrej nocy a aktywnym użytkownikom odbrobinę odpoczynku ;)
Zapisane

diuna

  • *
  • Wiadomości: 2363
Odp: Świetny weterynarz w Krakowie
« Odpowiedź #52 : 2012-11-19, 17:50 »
A to przepraszam, i pewnie skorzystam z polecanych wetów jesli zajdzie potrzeba :)
Zapisane
"Nie bierz uwielbienia swojego psa za ostateczny dowód na to, że jesteś super" - Ann Landers

Walter

  • *
  • Wiadomości: 5
Odp: Świetny weterynarz w Krakowie
« Odpowiedź #53 : 2012-11-20, 17:08 »
Nie ma potrzeby przepraszać :) Sądząc po aktywności na forum z pewnością uwielbiasz zwierzęta tak samo jak ja i chcesz dla nich jak najlepiej. Gdym sam mógł i umiał fachowo pomóc swojemu kotu raczej nie znalazłbym tego miejsca i tej czy innej lecznicy. W każdym razie, mam nadzieję, że nie nasze zwierzaki będą cieszyć się zdrowiem jak najdłużej :)
Walter
Zapisane

diuna

  • *
  • Wiadomości: 2363
Odp: Świetny weterynarz w Krakowie
« Odpowiedź #54 : 2012-11-20, 21:17 »
 8) Racja, a opowiesz coś o swoim kiciu ?
Zapisane
"Nie bierz uwielbienia swojego psa za ostateczny dowód na to, że jesteś super" - Ann Landers

Walter

  • *
  • Wiadomości: 5
Odp: Świetny weterynarz w Krakowie
« Odpowiedź #55 : 2012-11-20, 23:43 »
Nie chcę robić OT w tym wątku, a kolejnych nie będę zakładał, bo jak "wsiąknę" w to forum to na amen ;)  A o Leo mógłbym napisać bardzo dużo jak i bardzo niewiele. Doświadczenie z tak nieodkrytym  i niepojętym zwierzęciem jakim jest kot mam dopiero od 3 lat i myślę, że kota trzeba się "uczyć" całe życie (a mam nadzieję, że przed nami jeszcze sporo czasu na przysłowiową beczkę soli :D). Wcześniej miałem przede wszystkim psy, a z mniejszych to chomiki, świnki morskie i szczurzycę, które nijak mają się do kotów... Wracając do Leo to może nie jest to żaden rasowiec ale trochę przypomina maine coon'a, tyle że w wersji mini. Mam go od maleńkości i trochę z konieczności, mianowicie nie mogłem pozwolić sobie na psa, a nie chciałem rezygnować z "nieklatkowego" zwierzęcia w domu. Początki były bardzo bolesne, oczywiście dla mnie, ale przechytrzyłem gościa i obciąłem mu pazurki. Potem... jajka tzn. wykastrowałem go i póki co nie mam zamiaru nic więcej mu obcinać :D Chyba, że zasłuży ;) A najświeższe dzieje to niestety połączenie kastracji ze złą dietą, przez co uhodował takiego kamienia, że inaczej niż operacyjnie nie dałoby się go usunąć. I to tak pokrótce, żeby nie przynudzać, wygląda historia mojego kiciusia.
Pozdrawiam Cię diuna i do usłyszenia (czy raczej do napisania). Jak będę miał jakieś przemyślenia i nowe doświadczenia to z pewnością zaglądnę na zwierzaki.org i popełnię jakiś wpis :)
Miłej nocy :)
Zapisane

diuna

  • *
  • Wiadomości: 2363
Odp: Świetny weterynarz w Krakowie
« Odpowiedź #56 : 2012-11-21, 21:01 »
Mamy koci wątek, a ja strasznie chcialabym zobaczyc tego mini maine coona :) Kota czlowiek uczy się cale zycie i nidgy sie go nie nauczy. Zycie z kotem polega na calkowitej akceptacji jego osoby :) A wiesz, ze koty żyjące we dwoch , ze wspoltowawyszem, rzadziej chorują ? Jesli oczywiscie towarzysz jest akceptowany przez kota. Ja zawsze mowię- nie mozesz miec psa, weź koty, ale dwa :)
Zapisane
"Nie bierz uwielbienia swojego psa za ostateczny dowód na to, że jesteś super" - Ann Landers

Walter

  • *
  • Wiadomości: 5
Odp: Świetny weterynarz w Krakowie
« Odpowiedź #57 : 2012-11-23, 13:26 »
Jak będę trochę mniej zajęty to wrzucę jakieś zdjęcie ;) Co do kompana to na razie nie ma szans... jeden to niezłe wyzwanie :P I kończę, bo nieźle zaśmieciliśmy ten wątek, odezwę się już we właściwym.
Have a good day :)
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Świetny weterynarz w Krakowie
« Odpowiedz #57 : 2012-11-23, 13:26 »

diuna

  • *
  • Wiadomości: 2363
Odp: Świetny weterynarz w Krakowie
« Odpowiedź #58 : 2012-11-23, 19:16 »
okey :)
Zapisane
"Nie bierz uwielbienia swojego psa za ostateczny dowód na to, że jesteś super" - Ann Landers

postfactum

  • *
  • Wiadomości: 1
Odp: Świetny weterynarz w Krakowie
« Odpowiedź #59 : 2013-01-22, 21:45 »
Ulica: Chłopska 2a
Świetny weterynarz. Ma on specjalistyczny sprzęt do leczenia każdego zwierzęcia od konia do węża. 8)

Po ostatnich wydarzeniach chciałabym przestrzec przed tą lecznicą. Od lat leczę swoje psy u wspaniałego lekarza, ale pech chciał, że kiedy ostatnio,  z naszym kundelkiem zaczęły się dziać dziwne rzeczy, nasz Doktor był niedostępny. Przyjechaliśmy po ratunek właśnie do Arki, bo mają otwarte 24h, a była niedziela rano. W gabinecie zastaliśmy dr Hannę Bobkę. Pies miał krwiomocz, był odwodniony, ledwie żywy. Nie wiedzieliśmy co się dzieje. W ramach pomocy otrzymał... Tramal, którym wprowadzono go w narkotyczny letarg. Rachunek za wizytę i naszprycowanie Florka wyniósł 200 zł.   
     Pani doktor oczekiwała, że zostawimy psa pod jej opieką na 3 dni, choć wykazywała kompletną nieporadność i nie była w stanie zaproponować żadnej rozsądnej diagnozy, ani podjąć próby leczenia. W rozpoznaniu zapisała też, że na zdjęciu nie widać pęcherza moczowego, choć, jak się później okazało, było go widać jak na dłoni. Wobec odmowy pozostawienia psa obraziła się (za brak zaufania).
     Kiedy następnego dnia dotarliśmy do naszego stałego lekarza weterynarii, okazało się, że już samo USG wykazywało wysięk w jamie brzusznej i wedle podstawowych procedur należało m. in. natychmiast podać lek przeciwkrwotoczny i nawodnić organizm za pomocą kroplówki. Pan Doktor zrobił wszystko co mógł, ale Florka nie udało się już odratować, umarł wieczorem w domu. I może nawet dzień wcześniej, w Arce było na to za późno, ale fakty są takie, że mojemu małemu przyjacielowi nawet nie próbowano pomóc. Pani Hanna nie zrobiła nic (prócz wyciągnięcia ręki po dwie stówy).

M.
Zapisane
Strony: 1 [2] 3   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.129 sekund z 28 zapytaniami.