Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: PILNE i to BARDZO :((( PHOTOSHOP  (Przeczytany 973 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Labradorka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2221
PILNE i to BARDZO :((( PHOTOSHOP
« : 2006-09-28, 17:44 »
No więc od jakiegoś czasu miałam Photoshopa po polsku. Dobrze się nam współpracowało, tym bardziej że z angielskim radzę sobie raczej kiepsko. Jakiś czas temu, może 3-4 tyg. coś mi się popsuło i Photoshop działał w j. angielskim... Trudniej mi się z niego korzystało, ale po kilku dniach już pamietałam mniej więcej te wszyskie funkcje z ktorych korzystałam co gdzie i jak są. Dzisiaj, ja, totalna niazdara, musiałam najwidoczniej coś kliknąć, przesunąć, pojęcia nie mam jak do tego doszło, ale

to fragment AP, jak widac ta "kolumna" gdzie powinny byc te wszystkie funkcje, znikla :( Nie mam pojecia jak to odzyskać, naprawde :( A jest mi to ogromnie potrzebne, poniewaz podjelam sie zrobienia czegos pewnej osobie i chcialabym dotrzymac slowa. Raczej nie wchodzi w rachube ponowne zainstalowanie tego programu, bo plyty nie mam w domu, a jestem chora i nie moge isc do wujka po nią. :(
POMOZCIE prosze!!!
Zapisane

Trzecia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 638
  • Robię to co lubię, lubię robić to co kocham...
Odp: PILNE i to BARDZO :((( PHOTOSHOP
« Odpowiedź #1 : 2006-09-28, 18:21 »
Wydaje mi się, że wystarczy kliknąć dwa razy tu:
Zapisane
Jedynym całkowicie bezinteresownym przyjacielem, którego można mieć na tym interesownym świecie, takim, który nigdy go nie opuści, nigdy nie okaże się niewdzięcznym lub zdradzieckim, jest pies. . .

George Vest

Labradorka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2221
Odp: PILNE i to BARDZO :((( PHOTOSHOP
« Odpowiedź #2 : 2006-09-28, 18:48 »
Dziękuje :* Podziałało :)
Chyba można zamknać :)
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: PILNE i to BARDZO :((( PHOTOSHOP
« Odpowiedz #2 : 2006-09-28, 18:48 »
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.042 sekund z 24 zapytaniami.