Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: Mozilla Firefox  (Przeczytany 6448 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Ninek

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2860
    • WWW
Mozilla Firefox
« : 2007-06-02, 11:31 »
Mam pewien problem z Mozillą, może ktoś miał podobny i wie jak temu zaradzić. Ściągałam dzisiaj aktualizacje, pisało żeby włączyć program ponownie, więc wyłączyłam i weszłam jeszcze raz. Tylko że strona się nie wyświetla, na listwie pokazuje sie ikonka Moziilli a strona jest biała. Jeśli nie da sie nic z tym zrobić to chciałabym chociaż odzyskać zakładki, ale nie wiem jak...
 :help: :help: :help: :help: :help:
Zapisane
Psy: Fox, Majka i Vega
Koty: Karmel i Mefisto
Szczury: Mia, Pcheła, Weszka, Zambia, Trufla, Mała Mi, LeeLee i Lilia

"Zarozumiałością oraz bezczelnością człowieka jest mówienie, że zwierzęta są nieme, tylko dlatego że są nieme dla jego tępej percepcji." Mark Twain
http://szczury.dzs.pl - Klik ;)

Luka

  • Gość
Odp: Mozilla Firefox
« Odpowiedź #1 : 2007-06-02, 11:34 »
Mnie się ostatnio rozsypał Firefox i musiałam odinstalować a potem znowu zainstalować. Zakładki zniknęły, ale są na innym komputerze. Najlepiej odinstaluj i zainstaluj od nowa, skoro zakładek i tak nie masz...
Zapisane

Ninek

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2860
    • WWW
Odp: Mozilla Firefox
« Odpowiedź #2 : 2007-06-02, 11:59 »
Ale mi właśnie głównie chodzi o odzyskanie ich. Może są jakieś możliwości, zapisane gdzieś?? Jeśli nie będzie sie dało to zainstaluje jeszcze raz ale zakładek nie odzyskam a zależy mi na nich bo spowrotem ich nie znajde :/
Zapisane
Psy: Fox, Majka i Vega
Koty: Karmel i Mefisto
Szczury: Mia, Pcheła, Weszka, Zambia, Trufla, Mała Mi, LeeLee i Lilia

"Zarozumiałością oraz bezczelnością człowieka jest mówienie, że zwierzęta są nieme, tylko dlatego że są nieme dla jego tępej percepcji." Mark Twain
http://szczury.dzs.pl - Klik ;)

Forum Zwierzaki

Odp: Mozilla Firefox
« Odpowiedz #2 : 2007-06-02, 11:59 »

PorannaRosa

  • Gość
Odp: Mozilla Firefox
« Odpowiedź #3 : 2007-06-04, 10:24 »
Wszystkie ustawienia - ulubione, hasła itd. itd są przechowywane pod xp w  Documents and Settings/xxx/Dane aplikacji/Mozilla/Firefox/... Nie wiem, czy uda ci się jeszcze cokolwiek odzyskać, ale spróbuj.

Warto pomyśleć o backupie danych.
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.074 sekund z 23 zapytaniami.