Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: Outlook Express  (Przeczytany 864 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Essey

  • Gość
Outlook Express
« : 2005-06-24, 15:55 »
Mam mały problem dotyczący tego właśnie programu. Mam pocztę na interi, z tym że login@poczta.fm a nie interia.pl . Sprawdziłam sobie na poczcie jaki jest serwer poczty przychodzącej i serwer poczty wychodzącej. W obu przypadkach jest to www.poczta.fm . Wszystko byłoby pieknie, bo wiadomosci dochodzą i jest Ok, ale nie da się nic wysłać.

"Nie można wysłać wiadomości, ponieważ jeden z odbiorców został odrzucony przez serwer. Odrzucony adres e-mail to: „essq@o2.pl”. Temat 'HEJA!!!!', Konto: 'www.poczta.fm', Serwer: 'www.poczta.fm', Protokół: SMTP, Odpowiedź serwera: '554 <unknown[213.77.25.2]>: Client host rejected: Access denied', Port: 25, Zabezpieczenie (SSL): Nie, Błąd serwera: 554, Numer błędu: 0x800CCC79"

Nie wiecie co tu jest nie tak  :roll: ??
Zapisane

Alii

  • Gość
Odp: Outlook Express
« Odpowiedź #1 : 2005-06-24, 16:35 »
Sprawdź dobrze, czy czasmi nie zrobiłaś jakiejś literówki w adresie poczty wychodzącej. też tak kiedyś miałam i okazalo się że to byla literówka w adresie :)
Zapisane

Essey

  • Gość
Odp: Outlook Express
« Odpowiedź #2 : 2005-06-24, 17:33 »
NIe wiem czy nie mam jakiegoś innego outlooka bo mam narzędzia -> konta -> właściwości i dwie zakładki "ogólne" i "zaawansowane" . Jest tam taka opcja jak "Logowanie przy użyciu bezpiecznego uwierzytelniania hasła i to jest zaznaczone :? mam to odznaczyc?
--------------------

Nic to nie daje :?
« Ostatnia zmiana: 2005-06-24, 17:35 autor Essey »
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Outlook Express
« Odpowiedz #2 : 2005-06-24, 17:33 »

Lobos

  • Gość
Odp: Outlook Express
« Odpowiedź #3 : 2005-06-24, 21:00 »
nieco zmodernizuje objasnienie peGaza:

Narzedzia -> Konta wejdz w zakladke "Poczta" (nie "Wszystko") -> Wlasciwosci -> zakladka Serwery -> zaznacz opcje "serwer wymaga uwierzytelnienia".
Zapisane

Johny

  • Gość
Odp: Outlook Express
« Odpowiedź #4 : 2005-06-29, 22:47 »
Najlepiej zainstaluj Thunderbirda,Outlook Express nie jest bezpieczny
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.053 sekund z 22 zapytaniami.