Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: da się odzyskać skasowane dane..?  (Przeczytany 1478 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

thrilly

  • Gość
da się odzyskać skasowane dane..?
« : 2006-06-14, 19:28 »
poprosiłam takiego kogoś by mi sformatował kompa i żeby mi zostawił moje dokumenty i dysk d i oczywiście wywalił mi moje dokumenty gdzie była cała moja muzyka, wszystkie filmy, zdjęcia i w ogóle wszystko I JA MUSZĘ to odzyskać czy da się coś zrobić ?? ;( ;(
Zapisane

charon

  • *
  • Wiadomości: 9875
Odp: da się odzyskać skasowane dane..?
« Odpowiedź #1 : 2006-06-14, 19:34 »
Podobno można oddać do serwisu i za kasę będą próbować...
Mi nawet brat odzyskiwał coś wywalonego dalej niż do kosza w chałupce...
Zapisane

Iras

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7221
  • technik weterynarii Przyszły ratownik medyczny :P
Odp: da się odzyskać skasowane dane..?
« Odpowiedź #2 : 2006-06-14, 22:34 »
istnieje możliwosć - specjalnym programem (nie pamietam jak sie nazywa) jest tylko jedno ALE - mozliwosć odzyskania danych traci sie w chwili gdy sie zaczyna instalować programy - czyli, skoro masz już net to wątpie by ci się udało
Zapisane
http://www.youtube.com/watch?v=ayI3I-SdRPc  Obejrzyj zanim rozmnożysz...

Jeśli zadajesz pytanie, a ja odpowiadam pytaniami - odpowiedz na WSZYSTKIE. inaczej uznam, ze ci nie zależy i oleję twój problem.

Moje "diagnozy" - to tylko PODEJRZENIA - nie zwolnia cie od obowiązku wizyty u weta!

"Nie sprzeczaj się z idiotami. Ściągną cię na swój poziom i pokonają doświadczeniem."

HMMMM powrot?

Forum Zwierzaki

Odp: da się odzyskać skasowane dane..?
« Odpowiedz #2 : 2006-06-14, 22:34 »

thrilly

  • Gość
Odp: da się odzyskać skasowane dane..?
« Odpowiedź #3 : 2006-06-14, 23:01 »
no to bye cala muza ok 9gb , wszystkie filmy, wszystkie zdjecia, wszystkie czcionki, wszystkie programy, wszystkie save'y , cala grafike zaaaaaajebwabiscie... ja to musze odzyskaaac :( musi byc jakis sposob pomozcie bo umre
Zapisane

PorannaRosa

  • Gość
Odp: da się odzyskać skasowane dane..?
« Odpowiedź #4 : 2006-06-15, 00:29 »
Wiele zależy od rodzaju formatowania, jaki twój kolega wybrał. Odzyskanie przynajmniej części tych danych nie jest niemożliwe, ale tak jak już napisał peGaz wymaga sporo zachodu i często powiązane jest z dużymi kosztami.
Zapisane

DnW

  • Gość
Odp: da się odzyskać skasowane dane..?
« Odpowiedź #5 : 2006-06-15, 11:12 »
są specjalne programy służące do odzyskiwania danych np. handy recovery, które może nie działają ze stuprocentową skutecznością, ale jednak potrafią odzyskac część utraconych danych.
Zapisane

charon

  • *
  • Wiadomości: 9875
Odp: da się odzyskać skasowane dane..?
« Odpowiedź #6 : 2006-06-15, 11:30 »
Wpisałam w wszukiwarce "odzyskiwanie danych" i wyskoczyło mi trochę stron, np. www.vsdata.pl, może poszukaj takich i napisz mail'a do nich jak to wygląda i czy da się coś zrobić.
Zapisane

jaboja

  • Gość
Odp: da się odzyskać skasowane dane..?
« Odpowiedź #7 : 2006-06-21, 18:16 »
Jeśli na tych danych skasowanych zainstalowałeś sobie Windowsa, to nie ma sensu biadolić bo sam jesteś sobie winien (jak chce się coś odzyskać to się nie zapisuje na tym innych rzeczy). W takim wypadku pozostają tylko drogie firmy zajmujące się odzyskiwaniem danych (ale ceny mają u nich duuuuużo zer).

A jeśli masz ten dysk tylko sformatowany to można spróbować - wpisz w Google hasło "unformat" - napewno coś znajdzie.
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.063 sekund z 23 zapytaniami.