Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: "Syczenie laptopa"  (Przeczytany 3951 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

pat

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2630
  • oby do przodu byle nie na czworaka;)
"Syczenie laptopa"
« : 2006-11-01, 22:05 »
Ostnio co jakis czas srednio 5-10 minut moj laptop wydaje dziwne odglosy syczenia z tego glosniczka laptopowego jaka moze byc tego przyczyna czy ktos wie ? jesli tak to jak ja zlikwidowac z gory dziekuje za odpowiedziec
Zapisane
To piekło nie raj :)

kkaassiiaa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6070
Odp: "Syczenie laptopa"
« Odpowiedź #1 : 2006-11-06, 20:38 »
Może ci się za bardzo przegrzewa? Ja chwilowo nie mam laptopa, ale cos mi się kojarzy, ze też wydawał dziwne odgłosy.
Za to mój monitor, a raczej zasilacz cały czas bardzo głosno "syczy".
Zapisane
pozdrawiam wszystkich,
Kasia & Magia & Nero & Rudy & Ramzes
oraz
Raptus & Figa & Elfik & Kiki & Riki & Mysia Pysia & Parszywek & Bambus & Foks (za Tęczowym Mostem) [']

Czarli

  • Gość
Odp: "Syczenie laptopa"
« Odpowiedź #2 : 2006-11-12, 18:49 »
Sprawdz czy przypadkiem wentylator sie nie klinuje! Moze również moze to byc przegrzewanie karty graficznej! Uważaj laptopa nie warto rozkręcać bo możesz go juz nie skręcić
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: "Syczenie laptopa"
« Odpowiedz #2 : 2006-11-12, 18:49 »

Czarli

  • Gość
Odp: "Syczenie laptopa"
« Odpowiedź #3 : 2006-11-12, 19:10 »
A  jeśli  dobijesz się do wentylatora może być brudne łożysko i obciera o kartę graficzną
Zapisane

SteFFan

  • Gość
Odp: "Syczenie laptopa"
« Odpowiedź #4 : 2006-12-13, 17:42 »
Sprawdz czy przypadkiem wentylator sie nie klinuje! Moze również moze to byc przegrzewanie karty graficznej! Uważaj laptopa nie warto rozkręcać bo możesz go juz nie skręcić
dlaczego nie warto rozkrecac powinno sie raz na jakis czas zrobic fruntowne czyszczenie
Zapisane

iwa

  • Gość
Odp: "Syczenie laptopa"
« Odpowiedź #5 : 2007-03-07, 11:19 »
no ja mam właśnie problem z przegrzaniem :| co jakiś czas pokazuje mi się ostrzeżenie, że tempearatura procesora jest zbyt wysoka i warning warning  :shock:
długo mam włączony laptop, bo piszę mgr...i niestety mam przerwy, bo muszę go wyłączać :/ dzisiaj poodkręcałam różne rzeczy,ale nic nie znalazłam  :bezsilny: w sensie, że żadnego wiatraczka, co by miał mi chłodzić, czy cuś. to już teraz nie wiem, co mam zrobić :bigcry:
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.085 sekund z 23 zapytaniami.