Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: Emapatia !!  (Przeczytany 3822 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

tymon

  • Gość
Emapatia !!
« : 2004-11-30, 20:29 »
Chciałbym powiadomić wszystkich, którzy kochają zwierzeta i chcieliby, aby było im jak najlepiej. Istnieje strona, która organizuje różne akcje w sprawach ochrony zwierząt: www.empatia.pl , aby zostać uczestnikiem Stowarzyszenia Empatia są dwa podstwawowe warunki trzeba mieć 16 lat i być wegetarianem. Ale osoby, które maja ponizej 16 lat moga tak jakby współpracować z tym Stowarzyszeniem, pomagajac w organizowaniu akcji i zbieraniu podpisów pod petycjami. ZACHECAM NAPRAWDE WARTO DBAĆ O DOBRO LUDZI I ZWIERZĄT
Zapisane

Kira

  • Gość
Emapatia !!
« Odpowiedź #1 : 2004-11-30, 21:59 »
takie zeczy to w apelach
moze któs zna osobe  taka  zwiazana z empatia  moj kolegaw szkole chcał by  porozmawiac o tym on  twierdzi ze co do zwierzeta w cyrku ze zamiast najeszdzac na cyrki  pikiety powinny byc organizowane pod zoo wysunął teorie ze  to  ludzie z empati doprowadzili do podpalenia zwierzaka duzego w klatce i ze tak  wyszło w dochodzeniu policyjnym ... ja nie mam siły  :( i przydała by sie osoba którabedze miła solidne argumenty w empati i wspieraniu akcji   cyrk bezzwierząt :roll:
Zapisane

tymon

  • Gość
Emapatia !!
« Odpowiedź #2 : 2004-12-01, 07:36 »
A jak niby czemu ludzie z Empatii miałyby doprowadzić do podpo\alenia zwierzecia?? skad to wiesz?? to njakaś bzdura !!!!!!!!!!
Zapisane

Forum Zwierzaki

Emapatia !!
« Odpowiedz #2 : 2004-12-01, 07:36 »

Ekoteczka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2948
  • Kocham koty :)
Emapatia !!
« Odpowiedź #3 : 2004-12-01, 09:25 »
To ja mam pytanie nie z tej beczki: Jak sprawdzają czy ktos jest czy nie jest wegetarianinem? Bo warunki których nie mozna sprawdzić są bez sensu !!
Zapisane
BC + koci podrostek

vioaoiv

  • *
  • Wiadomości: 9883
    • WWW
Emapatia !!
« Odpowiedź #4 : 2004-12-01, 11:48 »
no chyba to juz osobista, moralna sprawa.. kazdego czlowieka..
Zapisane

Kira

  • Gość
Emapatia !!
« Odpowiedź #5 : 2004-12-01, 15:02 »
czy nma moze któs kontakt z jakos osoba z empati z "gory" :wink:
Zapisane

tymon

  • Gość
Emapatia !!
« Odpowiedź #6 : 2004-12-01, 17:00 »
Ja szukam osoby z Empatii z mojego miasta lub okolic i czekam na meila z odpowiedzią, a kira jak chcesz sie dowiedzieć czy u ciebie w mieście jest5 jakiś Empatyk to wejdx na strone empatii www.empatia.pl
Zapisane

harpia

  • *
  • Wiadomości: 2480
    • WWW
Emapatia !!
« Odpowiedź #7 : 2004-12-01, 19:00 »
Empatia :/
Ostatnia ich Krakowska akcja to jeden wielki niewypał.
Zapisane

cassandra

  • *
  • Wiadomości: 430
Emapatia !!
« Odpowiedź #8 : 2004-12-01, 19:16 »
masz na mysli dzien bez futra?
Zapisane

Forum Zwierzaki

Emapatia !!
« Odpowiedz #8 : 2004-12-01, 19:16 »

tymon

  • Gość
Emapatia !!
« Odpowiedź #9 : 2004-12-02, 15:21 »
Cytuj

Empatia :/
Ostatnia ich Krakowska akcja to jeden wielki niewypał.

Jak był to jeden wielki nie wypał....to kogo jest wina?? Jest to wina tych którzy brali udział w tej krakowskiej akcji a nie.....w innych miastach nie bylo tak zle..!!
Zapisane

harpia

  • *
  • Wiadomości: 2480
    • WWW
Emapatia !!
« Odpowiedź #10 : 2004-12-02, 16:42 »
Cytuj

w innych miastach nie bylo tak zle..!!


było tragicznie...

Cytuj

to kogo jest wina??


Nasza?
Wybacz ale fretkomaniaków był więcej niż ludzi z Empatii, tych było kilku, wystarszone dzieciaki. Znam zdanie ludzi praktycznie z całej Polski (Wrocław, Warszawa, Kraków...) jakoś nikt nie był zadowolony.
na następny rok zrobimy "Dzień bez futra" bez Empatii, na pewno będzie bardziej przyciągało uwage ludzi, bo transparentami z których błyska krew i zwłoki bardziej odstraszają niż zwracają uwagę.
Zapisane

tymon

  • Gość
Emapatia !!
« Odpowiedź #11 : 2004-12-02, 19:17 »
Sory ale według mnie emaptia nie jest taka zła !! I nie róbcie antyreklamy !!!!!!!!
Zapisane

harpia

  • *
  • Wiadomości: 2480
    • WWW
Emapatia !!
« Odpowiedź #12 : 2004-12-02, 21:01 »
Cytuj

I nie róbcie antyreklamy !!!!!!!!

A czemu?
Niech ludzie wiedzą, że wszystko ma druga strone medalu, jeżeli robią już jakieś OGÓLNOPOLSKIE akcje to niech robią je tak jak trzeba a nie to co czytałam niedawno. Wstyd.
Zapisane

cassandra

  • *
  • Wiadomości: 430
Emapatia !!
« Odpowiedź #13 : 2004-12-02, 21:34 »
szkoda harpio ze tak uwazasz, akurat w warszawie nie bylo ludzi od fretek wiecej niz z empatii, a to ze w innych miastach bylo malo to swiadczy tylko o tym, ze male jest poparcie spoleczenstwa. a takie akcje trzeba robic zeby jednak nawet w niewielkim stopniu zwracac uwage ludzi na problem. jesli chcecie robic akcje  przeciw futro to pewnie, im wiecej osob wezmie udzial tym lepiej. co do formy transparentow... no coz... ludzie nie dopuszczaja do siebie zadnych argumentow to trzeba ich troche zaszokowac i zwrocic uwage
Zapisane

Kira

  • Gość
Emapatia !!
« Odpowiedź #14 : 2004-12-02, 22:37 »
wwarszawie najgorzej nie było  a ja ja cass podam cimailadokolegi i podaj go wyżej ;)
Zapisane

Forum Zwierzaki

Emapatia !!
« Odpowiedz #14 : 2004-12-02, 22:37 »

harpia

  • *
  • Wiadomości: 2480
    • WWW
Emapatia !!
« Odpowiedź #15 : 2004-12-02, 23:09 »
Cytuj

co do formy transparentow... no coz... ludzie nie dopuszczaja do siebie zadnych argumentow to trzeba ich troche zaszokowac i zwrocic uwage

Nie zgodzę się z tym.
Ludzi nie ciekawiły transparenty, ale te małe, żywe futrzaki na ludzkich rekach ;)
Zapisane

tymon

  • Gość
Emapatia !!
« Odpowiedź #16 : 2004-12-03, 07:48 »
Harpia ludzi od feredek tez nie jest duzo i nie zaprzeczaj !!!!!
Zapisane

Ekoteczka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2948
  • Kocham koty :)
Emapatia !!
« Odpowiedź #17 : 2004-12-03, 10:26 »
Cytat: harpia
Ludzi nie ciekawiły transparenty, ale te małe, żywe futrzaki na ludzkich rekach ;)


I dobrze przeprowadzona akcja zwróciłaby uwagę na to że zywe futrzaki na rękach są dużo milsze niz ich skóry na plecach  :?
Zapisane
BC + koci podrostek

harpia

  • *
  • Wiadomości: 2480
    • WWW
Emapatia !!
« Odpowiedź #18 : 2004-12-03, 14:25 »
Cytat: tymon
Harpia ludzi od feredek tez nie jest duzo i nie zaprzeczaj !!!!!

Znów zaprzecze ;)
W samej Wawie jest ponad 114 Ogonów o których wiem, podejrzewam, że moze być ich nawet 300-350 w całej Warszawie.

Z czego mi wiadomo, na akcji "Dzień bez futra" było ok 20 fretkomaniaków...
Każdy mówił, że było tragicznie.

Tymonie, radze Ci, zamiast wydzierania się jaka to ja jestem beee bo mam czelność obsmarować tak wspaniałą Empatię, zacznij robic coś w kierunku polepszenia ich mozliwości.
I takie malutkie P.S. fretek kochaniutki, nie fredek, równie dobrze moge zacząc nazywać chomiki homikami.
Zapisane

tymon

  • Gość
Emapatia !!
« Odpowiedź #19 : 2004-12-03, 16:40 »
Sama mówisz ze tych fredkomaniaków było 20 to jest dużo?? bueheheheheh nie rozśmuieszaj mnie !!  I nie rób z tych redkomaniaków wielkich bo ich też nie było wiecej !! A Empatia jest po to aby powiekszyć ta grupe ludzi, która chce zeby było nam i zwierzęta najlepiej. I ci fredkomaniacy  nie są najlepsi jakbyś chciała wiedzieć !!!!
Zapisane

Cathycash

  • Gość
Emapatia !!
« Odpowiedź #20 : 2004-12-03, 17:29 »
Tymon, czy to oto w tym wszystkim chodzi? o jakieś zawody? zastanów się jaki naprawdę ma cel taka akcja..

pozatym FRETKA a nie FREDKA  :roll:
Zapisane

Forum Zwierzaki

Emapatia !!
« Odpowiedz #20 : 2004-12-03, 17:29 »

tymon

  • Gość
Emapatia !!
« Odpowiedź #21 : 2004-12-03, 18:01 »
Wiem że fretka a nie fredkla tak tylko jak np: boshe.....itp.... no nie chodzi o zawody ale harpia myśli że fredkomani są najlepsi!! A to wg mnie nie jest prawdą!! Najlepiej gdyby wszyscy połączyli siły, wtedy miałoby to jakieś szanse !!
Zapisane

harpia

  • *
  • Wiadomości: 2480
    • WWW
Emapatia !!
« Odpowiedź #22 : 2004-12-03, 18:47 »
Cytuj
W Łodzi też totalna porażka...
Stacjonarna imprezka w mało ruchliwym miejscu, zimno (to akurat nie z winy organizatorów) i zaledwie kilka-kilkanaście osób. Nie było nawet megafonu tylko kilka transparentów, znicze, zdechły lisek i ulotki. Przechodnie też reagowali raczej obojętnie.
TV Łódź3 nawet nie przybyła mimo, że do miejsca akcji miała zaledwie kilkaset metrów, gazety również zawiodły. Była tylko jedna reporterka z radia Eska ale nie wiem nawet czy cos w końcu nagrała.
Jedynymi plusami było poznanie wspaniałych osób, którym tak jak ja nie jest obojętny los zwierząt


Przytoczyłam wypowiedz jednej z grona osób, które chciały tą akcje poprowadzić jak nalezy, gdyby nie ona pewnie połowy osób by nie było, tyczy się to całej Polski.

Cathy widocznie Tymon jeszcze nie dorósł do swojego wieku :roll:
Dalej jest na etapie Ty jesteś cacy a Tamten beeee.
Zapisane

koniulka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2541
Emapatia !!
« Odpowiedź #23 : 2004-12-03, 20:14 »
Tymon, mogą przeciez nie przychodzić w ogóle..O to ci chodzi? o to kto jest najlepszy a kto najgorszy?? Tu chodzi o ideę a nie takie szczegóły bezsensowne...
Zapisane
Na zawsze w naszych sercach...

Myszka.xww

  • *
  • Wiadomości: 4497
  • A kuku
    • WWW
Emapatia !!
« Odpowiedź #24 : 2004-12-04, 09:11 »
Tymon, takimi wypowiedziami nie zachecisz do udzialu w empatii. Ja osobiscie czuje sie zniechecona tymi krzykami, obrazaniem sie, wyzywaniem od smiesznosci i agresywnym tonem Twoich wypowiedzi.
Chcesz cos w tej dziedzinie zdzialac? Uspokoj sie, dowiedz sie czegos wiecej na temat organizacji (nie tylko hasel) i wtedy rozmawiaj i argumentuj - nie krzycz.

Do reszty - tez prosze o rzeczowe argumenty, a nie o ilosc uczestnikow z fretkami, stonogami czy zolwiami. Wazne sa efekty, nie kto bral udzial i ilu ich bylo. Chocby stu, a siedzieli na trawie,  to nic nie osiagna. Trzech aktywnych wiecej zdziala.
Zapisane
podpisano: Starszy Goovienny
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.072 sekund z 27 zapytaniami.