Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: ADOPCJA-CZY DOŻYWOCIE???  (Przeczytany 1735 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

danuta

  • Gość
ADOPCJA-CZY DOŻYWOCIE???
« : 2004-07-21, 19:14 »
Drodzy Forumowicze,jako miłośniczka zwierząt i kociara chciałam na łamach forum przedstawić "co mnie gryzie?".
A mianowicie los kotów w schronisku w Sopocie.Pisząc "los" kotów nie mam na myśli złego traktowania,czy złej opieki tylko brak perspektyw na adopcję.Koty troche starsze ( bo o nich piszę ) takie 2-3 letnie i więcej mają małe a w zasadzie nikłe szanse na znalezienie nowych domów.One też chcą być tulone,głaskane ,mieć ciepłe posłanka i kochających opiekunów.Większość z kocich rezydentów schroniska to koty,które kiedyś miały domy lecz z różnych przyczyn i kolei kociego życia je utraciły.Jedynym szczęściem w nieszczęściu jest to,że trafiły do schroniska a Sopocie gdzie mają dobrą opiekę weterynaryjną i oddane opiekunki ( to niestety nie zastąpi domu).Koteczki i kocurki są wysterylizowane i odrobaczone.Może znajdzie się w Waszych domach trochę miejsca i pełna miseczka dla trochę starszego kota????
Zapisane

kitka

  • Gość
ADOPCJA-CZY DOŻYWOCIE???
« Odpowiedź #1 : 2004-07-24, 21:32 »
To bardzo przykry temat.Zastanawiam się :roll: dlaczego w telewizji nie ma programów o zwierzętach, takich, które urzekną, zachecą do adopcji. Przecież media mają taki wpływ.Czy w naszym kraju nic się nie opłaca?Ale trzeba mieć nadzieje, już jest lepiej, coraz więcej ludzi przekonuje się do kotów,tylko czy tym biedaczkom schroniskowym starczy życia na lepsze czasy :help:
Zapisane

Julias

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5330
ADOPCJA-CZY DOŻYWOCIE???
« Odpowiedź #2 : 2004-09-18, 09:57 »
Na animal planet jest co nieco o zwierzakach.Ja niestety nie moge zaadoptowac kota :( A ile koty zyja lat? :roll:  :roll:
Zapisane

Forum Zwierzaki

ADOPCJA-CZY DOŻYWOCIE???
« Odpowiedz #2 : 2004-09-18, 09:57 »

Naomi151

  • Gość
ADOPCJA-CZY DOŻYWOCIE???
« Odpowiedź #3 : 2004-09-18, 11:35 »
Cytuj

A ile koty zyja lat?  

Koty żyją około 15 lat.
Ja jak juz wreszcie będę mogła mieć znowu kota, npewno wezmę jakiegoś ze schroniska.
Zapisane

Julias

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5330
ADOPCJA-CZY DOŻYWOCIE???
« Odpowiedź #4 : 2004-09-18, 12:41 »
Ja tez :) I dzieki za odp.
Zapisane

Cathycash

  • Gość
ADOPCJA-CZY DOŻYWOCIE???
« Odpowiedź #5 : 2004-09-18, 16:16 »
Ja wzięłam starszego kota i nie żałuję. nie chciałam kociaka -> on szybciej znajdzie dom niż poczciwy starszy kocurek :)
Zapisane

Tika

  • Gość
ADOPCJA-CZY DOŻYWOCIE???
« Odpowiedź #6 : 2004-09-18, 17:30 »
Ja właśnie przed tygodniem zaadoptowałam 3-4 letnią kotkę ze schroniska w Trójmieście - być może nawet z tego w Sopocie :) ??? (Jeszcze nie wiem dokładnie skąd, bo zbieram informacje, a to dość skompilkowana historia)
Kotka została wyrzucona przez swoich właścicieli, bo była w ciąży :cry:  :cry:

Ja też popieram apel Danuty: Duże koty też potrzebują miłości i czułego opiekuna! Nie skazujmy ich na smutną egzystencję w schronisku!
Zapisane

Kira

  • Gość
ADOPCJA-CZY DOŻYWOCIE???
« Odpowiedź #7 : 2004-09-25, 00:31 »
jamam terazkotke juz 10 lat ma i jest kochana rozwazam sprawe czy nie [rzygarnac starszego kota :)
Zapisane

olc!a

  • Gość
ADOPCJA-CZY DOŻYWOCIE???
« Odpowiedź #8 : 2004-10-10, 12:32 »
Ja też mam dwulatka schroniskowego.
I przyłączam się do apelu... Dlaczego nikt nie chce kotów?
Zapisane

Forum Zwierzaki

ADOPCJA-CZY DOŻYWOCIE???
« Odpowiedz #8 : 2004-10-10, 12:32 »

^kora^

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5706
  • www.sznaucer-kora.dog.pl
    • WWW
ADOPCJA-CZY DOŻYWOCIE???
« Odpowiedź #9 : 2004-10-10, 13:15 »
Moja babacia dzieki mnie przygarnela schroniskowego kota bo ja nie mogla i przylaczam sie do apelu

charon

  • *
  • Wiadomości: 9875
ADOPCJA-CZY DOŻYWOCIE???
« Odpowiedź #10 : 2004-10-10, 17:11 »
Cytuj

Zastanawiam się  dlaczego w telewizji nie ma programów o zwierzętach, takich, które urzekną, zachecą do adopcji.


Wiadzałam na wocie taki program... Lecą też jakie programy animalsu i są organizowane akcje z udziałem tv...

Ja kiedy już będę mogła mieć kota to chciałabym wziąść dwóch braciszków... często są takie ofłoszenia że oddadzą dwa koty, które nie mogę bez siebie żyć i proszą o nie rozdzielanie ich... :( One to dopiero mają małe szanse...
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.046 sekund z 25 zapytaniami.