Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 [2]   Do dołu

Autor Wątek: a jest tak duzo miejsca na znaczek!!  (Przeczytany 3666 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

pao

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6471
  • Sakazuki-ya yamaji-no kiku-to kore-o hosu
Odp: a jest tak duzo miejsca na znaczek!!
« Odpowiedź #30 : 2005-06-15, 14:06 »
powyższe rzeczy sa d ostatniego wydania Zielonego Rynku...
link nie chodzi ale to jak widze nie działa ogólnie, bo i inne odnośniki na frum nie chcą działać
a co do zachowań innych to wpływu nie mamy... zresztą masz zapisane firmy które nie testują, są czyste od względem odzwierzęcych składników i potwierdzone jest to na 100%.
sa to rzeczy dostepne w polsce więc dla tych którym nie jest obojętny los zwierząt informacje sa istotne i warto sie z nimi zaznajomić. bo jesli ktoś chce tylko oczyścić sumienie to mozna nie wnikać...
a co do Ziaji i tym podobnych, to super, że coś robią w tym kierunku, cieszy mnie to bardzo i wierze że to będzie progres, ale nie jest to jeszcze bezpieczna firma, choć mam nadzieję ze taka zostanie.

a tak nawiasem, jesli ktos chce być wierny polskim firmom, to pośród wymienionych sa takowe na przykład:
Cannabis, Floslek, Farmona czy Kanu...
« Ostatnia zmiana: 2005-06-15, 14:16 autor pao »
Zapisane
jeśli piszesz do mnie wiedz, że nie lubię bezsensownych zaczepek, braku kultury i gadania o niczym.

za to z przyjemnością spędzam czas na twórczej dyskusji :)

Wega

  • Gość
Odp: a jest tak duzo miejsca na znaczek!!
« Odpowiedź #31 : 2005-06-16, 11:05 »
czy dostępne w Polsce? Mieszkam w Warszawie i widziałam produkty tylko jednej z wymienionych firm, w cenach zdecydowanie wyższych od przeciętnej. Co do Ziai to przykro mi, ale nadal uważam tę firmę za bezpieczną, tak samo jak Avon, Oriflame i wiele innych i juz tak zostanie. Poza tym co do odzwierzęcych składników to zawsze czytam skład, jeżeli znajduje się tam coś co pochodzi z uboju zwierząt to odkładam produkt na półkę (a właśnie o takie składniki czepiano się na liście Avonu i Oriflame, poza tym Ziaja też produkuje 1 <słownie: JEDEN> krem z euceryną). Myślę, że to wystarczy, nie zamierzam bojkotować firmy nie testującej na zwierzętach, produkujacej dobre i tanie kosmetyki, z powodu jednego produktu! Zarzut, ze próbuję oczyścić sumienie jest bezzasadny, poza tym przykro mi wysłuchiwać podobnych uszczypliwości z Twojej strony.
PS A znasz jakieś nietestowane kosmetyki do makijażu? Bo ja owszem, ale znowu okaże się, że próbuję oczyścić sumienie... :grr:
Zapisane

kasia8989

  • Gość
Odp: a jest tak duzo miejsca na znaczek!!
« Odpowiedź #32 : 2005-06-16, 17:36 »
to to teraz skora tak wszyscy na siebie naskakują to jakiej firmy mam kupowac
1.szampon i odżywkę
2.mydło
3.Zel pod prysznic
4balsam
5 kremy
6kosmetyki do makijażu
tylko nie chodzi mi o firmy ktore można znalezc w 1 na 50 sklepów i do tego za niebotyczną cene
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: a jest tak duzo miejsca na znaczek!!
« Odpowiedz #32 : 2005-06-16, 17:36 »

pao

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6471
  • Sakazuki-ya yamaji-no kiku-to kore-o hosu
Odp: a jest tak duzo miejsca na znaczek!!
« Odpowiedź #33 : 2005-06-16, 19:26 »
zakupy ekologicznych kosmetyków, środków czystości itp:
www.ekologiczny.pl
www.wegetarianski.pl
Zapisane
jeśli piszesz do mnie wiedz, że nie lubię bezsensownych zaczepek, braku kultury i gadania o niczym.

za to z przyjemnością spędzam czas na twórczej dyskusji :)

Wega

  • Gość
Odp: a jest tak duzo miejsca na znaczek!!
« Odpowiedź #34 : 2005-06-16, 19:27 »
Proponuję deszczówkę, szare mydło i kosmetyki domowej roboty :wink: a tak na poważnie to zapraszam po listę na maila. :D
Pod podanymi linkami na pewno TANICH kosmetyków nie znajdziemy :(
Zapisane

kasia8989

  • Gość
Odp: a jest tak duzo miejsca na znaczek!!
« Odpowiedź #35 : 2005-06-16, 20:15 »
no tanich nie pozatym nie bede kupowac szamponu do wlosów przez internet. nie ma czegoś w sklepach normalnych?? naprawde nic tam nie znajdę pao gdzie ty kupujesz takie rzeczy??
poprosze liste
kasiato@buziaczek.pl
Zapisane

Wega

  • Gość
Odp: a jest tak duzo miejsca na znaczek!!
« Odpowiedź #36 : 2005-06-17, 18:03 »
znajdziesz, znajdziesz... już wysyłam listę. Ja w każdym razie "takie rzeczy" kupuję albo w zwykłych sklepach, albo u konsultantów Avon i Oriflame.
Zapisane

kasia8989

  • Gość
Odp: a jest tak duzo miejsca na znaczek!!
« Odpowiedź #37 : 2005-06-20, 17:19 »
dziękuuuję :D
Zapisane

Wega

  • Gość
Odp: a jest tak duzo miejsca na znaczek!!
« Odpowiedź #38 : 2005-06-21, 10:36 »
nie ma za co, mam nadzieję, że się przyda :)
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: a jest tak duzo miejsca na znaczek!!
« Odpowiedz #38 : 2005-06-21, 10:36 »

Wega

  • Gość
Odp: a jest tak duzo miejsca na znaczek!!
« Odpowiedź #39 : 2005-06-21, 10:40 »
ANEKS DO LISTY
Właśnie dowiedziałam się, że firma Schwarzkopf & Henkel także nie testuje swoich kosmetyków na zwierzętach :D
Zapisane
Strony: 1 [2]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.071 sekund z 25 zapytaniami.