Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: Hektor mieszaniec bernardyna- PILNE!!!  (Przeczytany 1312 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Wega

  • Gość
Hektor mieszaniec bernardyna- PILNE!!!
« : 2005-03-25, 21:32 »
Szanowni Państwo,

Jestem Hektor. Na zdjęciu tego nie widać, ale jestem mieszańcem bernardyna. Ten czarny, podobny do labradorka pies to mój kolega. 15 marca ocalono nam życie. Zabrano nas od „człowieka", który przerabiał psy na....smalec, przedtem znęcając się nad nami okrutnie! Byłem przywiązany na łańcuchu tak, że nie mogłem się poruszać. Tam gdzie obecnie przebywam też muszę być na łańcuchu, bo z przerażenia mógłbym uciec. Jestem tu w końcu po raz pierwszy w życiu bezpieczny... Jednak nie mogę zostać w tym miejscu...

Oboje nie mamy gdzie dalej mieszkać.

Jesteśmy potwornie wygłodzeni, tak bardzo, że jemy po troszeczku, małymi porcjami. Mamy prawdopodobnie ok. 4 lat. Ja i mój kolega potrzebujemy rozpaczliwie kogoś, kto nas uratuje, wyleczy, dokarmi. Bardzo chcielibyśmy mieć dobry, ciepły dom i przypomnieć sobie, że ogon służy do machania z radości, a nasze biedne serca do kochania, a nie strachu.

Bardzo prosimy o pomoc - może ktoś zechce nas pokochać. Najbardziej potrzebujemy domu na zawsze, ale także takiego, żeby tylko dojść do siebie - na „tymczasem" . Potrzebujemy też karmy i leków.

Błagamy Was na wszystko – pomóżcie nam!!!

W naszej sprawie kontaktujcie się z:

email eruane@interia.pl
Ewa Jurecka 504 87 42 97
Anna Reczko (041) 361 18 46

041 345-19-51 po 16 -tej.

Jeżeli ktoś mógłby pomóc finansowo nam oraz naszym braciom, których los jest tak samo tragiczny, to prosimy o najdrobniejsze nawet wpłaty na konto:

Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami w Polsce

Oddział w Kielcach

ul. J.Piwnika "Ponurego" nr 49 25-666 Kielce

Deutsche Bank PBC S.A. O/Kielce

55 1910 1019 2004 4200 3121 0001

z dopiskiem "Hektor".



Każda wpłata będzie dla nas darem życia od Was – wrażliwych na nasz los ludzi....

(zdjęcia prześlę zainteresowanym)
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.04 sekund z 20 zapytaniami.