Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: AKCJA, OGŁOSZENIE, DYSPLAZJA, DOG DE BORDEAUX  (Przeczytany 1346 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Mami

  • *
  • Wiadomości: 185
    • WWW
UWAGA!!!

Rusza akcja przeciwko pseudohodowcom, a dokładnie hodowli Pasik z Bagiennej Łąki...Wszytsko zaczęło sie od ogłoszenia w gazecie:

ODDAM W DOBRE RĘCE

Suczkę Dog de Bordeaux urodzoną 3.04.02, nr. tatuażu 142B, zakupioną w specjalistycznej hodowli Pasik z Bagiennej Łąki. Suczka posiada ciężką dysplazje prawego stawu łokciowego z deformacją kości przedramienia i niedorozwojem prawej główki kości ramiennej.
Tel. *************

Niestety to nie pierwszy taki przypadek. Sunia jest ciężko chora, czeka ją kosztowne leczenie i prawdopodobnie śmierć.
Znam także inne psy z tej hodowli które są chore na dysplazje. Hodowla jest nie do ruszenia. Za dużo znajomości i pieniędzy  

Jeśli ktoś ma jakieś informacje, może psa z tej hodowli (chorego), to proszę przysłać zdjęcie, opis, rodziców...na adres abs20@wp.pl

Pozdrawiam
Zapisane
Nie boje sie obietnic
Nie lekam sie zazdrosci
Nie dbam o nagrody
Kpie z przyzwoitosci

onka

  • Gość
AKCJA, OGŁOSZENIE, DYSPLAZJA, DOG DE BORDEAUX
« Odpowiedź #1 : 2003-01-04, 23:13 »
po pierwsze :
no według mnie ktoś kto kupuje psa powinien sprawdzić,czy rodzice sa wolni od dysplazji (jeśli są oboje no i dziadkowie równiez jest małe  prawdopodobieństwo że szczeniaki będą miały dysplazję)
po drugie :
nie rozumiem czegos takiego że "z hodowlą nie da się nic zrobić, bo za duże pieniądze itd" :?:  :?:  :?:
a co ze związkiem kynologicznym?
a co z umową kupna szczeniaka?

ja ze swoim psem też miałam problemy (co prawda i na szczęście nie z dysplazją ) i hodowca został od razu o tym powiadomiony i otrzymałam rekompensatę z tego tytułu (hodowca wiedział,że gdyby tak nie zrobił stracil by o wiele wiele więcej  :idea:  :idea: )

trzeba walczyć o swoje!
opisać konkretnie tę hodowlę na stronach w necie (i koniecznie na tych o dogach!!!)

zgłosić do związku kynologicznego (ja osoby zasiadające w tym związku - w tej miejscowości gdzie jest ta hodowla są w "spisku" jest jeszcze główny związek itd)

tak NIE MOŻE SIĘ DZIAĆ!!!!

(ale nerwa mi naderwała ta historia :grr:  :grr:  :grr:  :grr:  :grr:  :grr: )
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.048 sekund z 26 zapytaniami.