Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: Wejdzcie i zobaczcie do czego po raz kolejny zdoli są ludzie.....  (Przeczytany 2047 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Michał z Warszawy-Ursus

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 640
  • Kocham Boga, ludzi i zwierzęta.
    • WWW
Witam.
Zakładam ten temat po to aby zobaczyć do czego zdoli są ludzie, jak potrafią biedne zwierzątka zabijać i w sumie nie wiadomo w jakim celu, uważajcie film jest dość drastyczny.

http://a805.v9135e.c9135.g.vm.akamaistream.net/7/805/9135/0021/peta.download.akamai.com/9135/downloads/yadkin_county_med.wmv
Czekam na Wasze kometnarze.
Pozdrawiam, życze zdrowia.
Zapisane
,,Trzymaj się wąskiej i krętej ścierzki"- Śp. Ojciec Pio.

mysa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5659
  • ♥♥♥
okropne :( takie małe tam były sczeniaczki, duze pieski :( płakać sie chce :cry: po co oni to robią? po co?! :( duzo ludzi pragnie mieć psa, a tu takie psy zabijają gazem :cry:
Zapisane

MoniŚ

  • *
  • Wiadomości: 2554
Dlaczego? Moim zdaniem jest to wynik braku pieniędzy, rozwagi ludzi oraz miejsca dla kolejnych. Kupuje się psa, wyrasta i okazuje się że jestjuż fe- brudzi, dużo je, nie da się wyjechać jak ,,to'' jest bo komu się to da. Wyrzuca się wtedy na ulicę albo oddaje do schroniska a reszte narysuje już los. Moja Lassie miała szczenięta, niestety mieszane. Ale kolega wziął. Na drugi dzień przychodzi z psem i mówi- ten pies piszczy w nocy, je i sika- tyle umie. Zamknął drzwi i wyszedł... gdybym nie przyjęła go napewno skończyłby w schronisku... chłopak chciał pewnie tylko do zabawy :| nie czaje go. Drugiego szczeniaka oddałam pewnego lata. Żył dobrze. Ale gdy przyszła zima żeby w domu ,,nie śmierdziało'' wywalono go na dwór...zamarzł...
Zapisane
Black then white are all I see in my infancy.
Red and yellow then came to be,
reaching out to me, lets me see.
As below so above and beyond I imagine,
drawn beyond the lines of reason.
Push the envelope. Watch it bend.

Forum Zwierzaki

Kelpie

  • Gość
 :bigcry: Dlaczego...? Za co...? Nie wiem sama. Wiem przez kogo... przez nas, przez ludzi.
Zapisane

ESTI

  • Gość
Jezus po co pokazujecie takie rzeczy...przecież ryczeć się chce, ale to chyba i tak lepsze jak bicie na wsi przez jakiegoś kretyna, czy też zostawienie na pastwe losu...wiadomo, że usypiają zwierzęta w schroniskach - ale i tak nie mogę o tym myśleć...potworne. :((((
Zapisane

JuStYnA

  • Gość
Nie wiem jak można pisać ze to jest od czegokolwiek lepsze, morderstwo to morderstwo, brak szacunku większości ludzi do innych żywych stworzeń, w tym do psów, które pomagają niewidomym, zasypanym w gruzach i samotnym po za tym wyszukują bomby i robią 1000000 innych rzeczy jest przerażający. Najgorsze jest to że tak naprawdę nie mamy na to żadnego wpływu takie rzeczy od dawna się dzieją i będa się dziać. Ja po obejrzeniu takie rodzaju filmiku zastanawiam się gdzie my żyjemy. Ale z drugiej strony nic nie trwa wiecznie kiedyś ci mordercy bez serca zapłacą za to, że próbują rządzić światem, tylko ile biednych niewinnych duszyczek odejdzie zanim to sę stanie... :(
Zapisane

MoniŚ

  • *
  • Wiadomości: 2554
ESTI pokazujemy to na forum żeby oświadomić sobie czym jesteśmy i co robimy. I bardzo dobrze że takie filmy są umieszczane bo może ktoś go obejrzeć, ubrać się i wyjść do schroniska i weźmie jednego psiaka i uratuje go! A może jakiś sponsor wesprze schronisko? Ten film naprawdę może pomóc i poruszyć wiele serc :) .
Zapisane
Black then white are all I see in my infancy.
Red and yellow then came to be,
reaching out to me, lets me see.
As below so above and beyond I imagine,
drawn beyond the lines of reason.
Push the envelope. Watch it bend.

Wega

  • Gość
okropne :( takie małe tam były sczeniaczki, duze pieski :( płakać sie chce :cry: po co oni to robi±? po co?! :( duzo ludzi pragnie mieć psa, a tu takie psy zabijaj± gazem :cry:
Obawiam się, że cały ten proceder wynika z "nadprodukcji" psów i kotów- a winni mu są wszyscy, którzy nieodpowiedzialnie rozmnażają swoich pupili! Moim zdaniem w tym filmie zabrakło zwrócenia uwagi na aspekt niekontrolowanego rozmnażania- dopiero wtedy coś by dał!
Zapisane

betty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1676
  • Kochane pieski............. :*
    • WWW
eh, ja nie ogladalam jeszcz etego filmiku ale to specjalnie , bo od poprzeniego (jak obdzieraja jenoty ze skory) do teraz robi mi sie nie dobrze na sama mysl o tym filmie.... i ten jego wzrok po obdarciu ze skory mnie przesladuje, nie chce widziec tego o spach  :bigcry: :bigcry: bo znow bedzie mi sie snilo po nocach, jestem chyba zbyt wrazliwa na to.
nie wiem kiedys moze zmusze sie do obejrzenia tego o psach :(
Zapisane
I LOVE DOGS : *
JaK WySzKoLiC PsA? MaSz KloPoTy Z pSeM ? -ZaJrZyJ
http://www.dogs.gd.pl/kliker/

Forum Zwierzaki

mysa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5659
  • ♥♥♥
mordercy i tyle! świat ma w sobie zaraze ludzką!
Zapisane

Nicka

  • Gość
Yyyych... to jest straszne :roll: :(


Data wysłania: 2005-07-15, 14:55
nieludzkie :roll:

te psy nie zasługują na to :roll:
Niektóre sa na prawdę piękne i myślę, że wiele ludzi chciałoby je wziąć... :roll:
« Ostatnia zmiana: 2005-07-15, 14:58 autor Nicka »
Zapisane

ESTI

  • Gość
Ja jestem świadoma co robią ludzie i do czego są zdolni i nie lubię takich rzeczy oglądać, bo potem spać po nocach nie mogę...a to raczej nic nie zmieni. Lepiej zacząć działać w organizacjach walczących na rzecz zwierząt, takie mam zdanie...
Zapisane

Ekoteczka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2948
  • Kocham koty :)
Uważam że Esti ma rację. Zwierzaków szkoda, ale świata nie zmienicie rozpaczając tutaj na forum. Trzeba cos zrobić.
Zapewnienie jednemu zwierzakowi domu to też pomoc, rozmowa z sąsiadem który nie wie że pies to istota o takich samych prawach do zycie co on tez zrobi swoje.
Moim zdaniem takie małe gesty sa w zakresie mozliwości każdego z nas i każdy powinien zacząć od własnego podwórka a nie dołować się takimi filmami. Jak będziemy zmieniać swoje otoczenie to i takich filmów bedzie mniej.
Zapisane
BC + koci podrostek

golden(ka)

  • *
  • Wiadomości: 5987
Ci ludzie zostali na szczęście ukarani aresztem na kilka lat. Ale nigdy ten areszt ich nie oczyści z tego co zrobili... m o r d e r c y... szkoda słów.
Zapisane

Malka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 8682
    • WWW
No comments...
Zapisane

Forum Zwierzaki

guska

  • Gość
a zastanawiacie sie co zwierzęta czuły, kiedy zostały zamykane w tej klatce i zabijane? były przerażone nowym miejscem...ciasnotą..innymi psami..i tym gazem, który je zabijał....:(:(;(
Zapisane

MadiM

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1308
  • czuj..czuj.. czuwaj!!
co.....................po jaką cholere???
w kazdym schronisku tak jest????
boze kochany.......(az sie poryczałam)
nawet nie moglam do konca tego ogladac!!!
Zapisane
Po Pierwsze: Nie Pluj !! Obrażaj, ale Zasady Higieny Zachowaj !!  :kocham:

ESIO

  • Gość
Te stworzenia, bo nie ludzie sumienia nie mają!!! :( :killl:  :bije: :motz: :stupid: :sciana: :mysli:
Zapisane

Wega

  • Gość
co.....................po jak± cholere???
w kazdym schronisku tak jest????
boze kochany.......(az sie poryczałam)
nawet nie moglam do konca tego ogladac!!!
Nie, nie w każdym. Ale powtarzam- winni są nie tylko ludzie bezpośrednio dopuszczający się tego procederu, ale wszyscy "pracujący" na bezdomność zwierząt
Zapisane

AziS

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 888
To jest OKRUTNE. Najchetniej wsadziłabym tam ludzi którzy to zrobili i zagazowała :!!!:
Zapisane
:mrblue: Psy Górą :mrblue:

-> Jeśli w niebie nie ma psów,
To chcę pójść tam,
Gdzie po śmierci idą one.

Blackie

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5750
  • Christian <333 <loff *_* >
nie moge... tacy ludzie są niepotrzebni... te psy tak piszczały... to jest potworne... :(:(
Zapisane
Why so serious?

Forum Zwierzaki

Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.168 sekund z 27 zapytaniami.