Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 2 [3]   Do dołu

Autor Wątek: stop rzezi 320 tys. fok - co mozesz zrobic?  (Przeczytany 5001 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Dory

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2527
  • Khajiit has no time for you! [']
    • WWW
Odp: stop rzezi 320 tys. fok - co mozesz zrobic?
« Odpowiedź #60 : 2005-06-16, 15:37 »
Szuwar rozumiem że lubisz mięsko itp. , ale taki lew poluje tym czym obdarzyła go natura - szybkością , Pazurami , Sprytem i zębami. Spróbuj upolować cokolwiek za pomocą paznokci czy zębów .  Ludzie zostali stworzeni jako roślinorzercy !!! Czy słyszałeś o jakimkolwiek zwierzęciu kolekcjonującym głowy tego co upolował ? Może Bóg stworzył nas jako tych "mądzrzejszych" ale w takim razie dlaczego masowo wybijane są foki tylko dla jakiś bab które lubią być poobwieszane zwłokami !!! Widziałeś te filmy ??? Może ty MORDUJESZ zwierzęta w chumanitarny sposób a tamci zabijają je pałą ale to jest podobne. Czy kiedykolwiek zabiłeś młode zwierze ??? Powiesz może że nie ale czym się różni młode od dorosłego ? Jak zabijesz dorosłe to jego młode tez zginie więc ... :\
Zapisane
Did you want play pazaak?
Mårran

Praying to yourself, my Lord? That's not a good sign. Or perhaps it is. Prince of Madness, and all that.:eh:
give me some fish, give me give me some fish...

lux ferre

zoolog

  • *
  • Wiadomości: 2879
Odp: stop rzezi 320 tys. fok - co mozesz zrobic?
« Odpowiedź #61 : 2005-06-18, 10:08 »
Niestety o tym, że jesteśmy częścią przyrody większość ludzi już dawno zapomniała.Dlatego trzeba o tym ciągle przypominać. Jestem przekonany,że nawet po przeczytaniu tej książki swoich poglądów nie zmienię.
Zapisane
Świat bez zwierząt byłby bardzo smutny.
Dian Fossey na zawsze w mojej pamięci i sercu.
Puszcza Białowieska umiera.
Dowody z różnych dziedzin nauki wskazują,że teoria ewolucji jest pewna jak szwajcarski bank.
Moja Dalmacijo serce mi buczy.

szuwar

  • Gość
Odp: stop rzezi 320 tys. fok - co mozesz zrobic?
« Odpowiedź #62 : 2005-09-15, 09:54 »
Dory zabijanie pałką nie oznacza że jest to zabijanie nehumanitarna, kwestia umiejętnego użycia tego nażędzia. Ale zgodzę się że odstrzał wydaje mi się mniej bolesny, szybszy. Ludzie nie zostali stworzeni jako roślinożercy. Niejedzenie mięsa w dziejach naszego gatunku jest świerzym wymysłem. Tylko tak się stało że już dość dawno do polowań człowiek zaczął wykożystywać narzędzia, a nie pazury i kły. Taka strategia była ewolucyjnie korzystna i dlatego wyglądamy tak jak wyglądamy.
Czy słyszałeś o jakimkolwiek zwierzęciu kolekcjonującym głowy tego co upolował ?
NIe słyszałem, ale co to ma do rzeczy?
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: stop rzezi 320 tys. fok - co mozesz zrobic?
« Odpowiedz #62 : 2005-09-15, 09:54 »
Strony: 1 2 [3]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.035 sekund z 24 zapytaniami.