Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: Morświny czekają na naszą pomoc  (Przeczytany 859 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

zoolog

  • *
  • Wiadomości: 2879
Morświny czekają na naszą pomoc
« : 2007-04-25, 20:35 »
Lata prześladowań ze strony rybaków i zanieczyszczenie środowiska zrobiły swoje. Bałtyckie morświny są bliskie wyginięcia. Możemy im pomóc wspierając projekt Stacji Morskiej. Na stronie internetowej http://morswin.net4.pl/ są informacje jak pomóc tym wspaniałym ssakom.
Zapisane
Świat bez zwierząt byłby bardzo smutny.
Dian Fossey na zawsze w mojej pamięci i sercu.
Puszcza Białowieska umiera.
Dowody z różnych dziedzin nauki wskazują,że teoria ewolucji jest pewna jak szwajcarski bank.
Moja Dalmacijo serce mi buczy.

IBDG

  • Globalny Moderator
  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 12527
  • Zawsze będziemy Cię kochać, piesku... (*)
Odp: Morświny czekają na naszą pomoc
« Odpowiedź #1 : 2007-04-26, 08:47 »
"Połowy na bałtyku tylko za pomocą 'metalizowanych' sieci /morświny i delfiny - walenie posługują się echolokacją i mogą wykryć sieci które mają przyczepione, wplecione specjalne taśmy metalizowanego plastiku - można je uchronić przed śmiercią w sieciach/"


Pomyśleć, że w tak prosty sposób można rozwiązać problem przypadkowej śmierci przez uduszenie w sieci... Żeby tylko się ludziom chciało... Nie zdziwiłabym się, gdyby zaraz odezwały się głosy, że taka sieć jest droższa, może cięższa, itd :roll:





Zapisane
IBDG Wrocław

Enola

  • Gość
Odp: Morświny czekają na naszą pomoc
« Odpowiedź #2 : 2007-04-26, 11:02 »
Cytuj
Pomyśleć, że w tak prosty sposób można rozwiązać problem przypadkowej śmierci przez uduszenie w sieci... Żeby tylko się ludziom chciało... Nie zdziwiłabym się, gdyby zaraz odezwały się głosy, że taka sieć jest droższa, może cięższa, itd

Dokładnie, dla chcącego nic trudnego. Ale żeby coś z tym zrobić trzeba chcieć...
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Morświny czekają na naszą pomoc
« Odpowiedz #2 : 2007-04-26, 11:02 »
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.054 sekund z 24 zapytaniami.