Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1] 2 3   Do dołu

Autor Wątek: konie na rzeź!!!;(((  (Przeczytany 5983 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

eniqa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3509
konie na rzeź!!!;(((
« : 2004-01-18, 20:34 »
reagujmy na to prosze nie pozwólmy na to by te niewinne zwierzęta umieraly w tak okrutny sposób :(  na stronie www.viva.org.pl  jest petycja ktorą mozna wydrukowac i podpisac ale mozna dac takze innym osobom do podpisania wystarczy ze masz ukonczone 13 lat ... gdy czytam to co sie dzieje podczas transtportu tych zwierząt i jak one umieraja... to az lzy ciekna mi po policzkach :cry:  takze z tamtej strony mozna zamowic sobie pakiet plakatow i ulotek by w swoim miescie  mozna bylo przekonywac innch ludzi do podpisania petycji...  czy te biedne zwierzeta muszą umierac bysmy mieli co jesc???!!! wcale nie!!! nie pozwólmy na to        nie chce zamieszczac tutaj zdjęć koni które tam jaa bo nie chce na nie patrzec... nie chce znowu plakac :cry:  :cry: ale wystarczy wejsc na http://www.viva.org.pl  tam są takie zdjecia ze naprawde nie da sie powstrzymac lez.. jest wiele stron na ktorych sa take zdjęcia .... mam nadzieje że ktos zareaguje na to co tu napisalam :(  :cry:
Zapisane

mili

  • Gość
konie na rzeź!!!;(((
« Odpowiedź #1 : 2004-01-19, 09:41 »
ja zbierałam podpisy pod ta petycją :) teraz czeka sobie spokojnie na wysłanie... :P
Zapisane

eniqa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3509
konie na rzeź!!!;(((
« Odpowiedź #2 : 2004-01-19, 18:11 »
ja bym się chętnie podpisala... ale nie mam 13 lat..... no ale podpisy mozna zbierac:)
Zapisane

Forum Zwierzaki

konie na rzeź!!!;(((
« Odpowiedz #2 : 2004-01-19, 18:11 »

mili

  • Gość
konie na rzeź!!!;(((
« Odpowiedź #3 : 2004-01-19, 22:00 »
no pewnie ;) zbierac zawsze mozna ;) zawsze znajdą się chętni żeby podpisać :)
Zapisane

Talagia

  • Gość
konie na rzeź!!!;(((
« Odpowiedź #4 : 2004-01-20, 06:39 »
ja zbierałam podpisy, pieniądze wszystko co mogłam, ale to za mało:( teraz ciągle dostaje pakiety z ulotkami, i plakatem z ViVy można zadarmo zamówić :)
CHce wam powiedzieć że warto rozpocząć współprace ze schroniskiem dla koni TARA, ja kontaktowałam się właśnie z panem Piotrem i dowiedziałyśmy sie jaki konik czeka na pomoc, to był wtedy roczny ogierek i na tego konkretnego konia zbieraliśmy kase w szkole. :)
Zapisane

eniqa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3509
konie na rzeź!!!;(((
« Odpowiedź #5 : 2004-01-29, 16:10 »
chyba jednak nikogo nie obchodzą konie .... no inne zwierzeta chyba tez........;(
Zapisane

Dalmafreciak

  • Gość
konie na rzeź!!!;(((
« Odpowiedź #6 : 2004-01-29, 16:15 »
Cytat: eniqa
chyba jednak nikogo nie obchodzą konie .... no inne zwierzeta chyba tez........;(


Czemu tak myslisz ... :( ?
Uwierz w ludzi, to zwierzeta tez w nas uweirza :D !!!
Ja pomoge!! Podpisze ta petycje!!! Nie pozwole im cierpiec!!!
Zapisane

Morticia

  • Gość
konie na rzeź!!!;(((
« Odpowiedź #7 : 2004-01-30, 10:39 »
Niestey wszelkie takie akcje narazie nie przynoszą żadnych rezultatów i raczej nie przymniosą sama zbierałam podpisy pod petycjami była wielka akcja i co i nic Ludzie handlujący końmi nie chcą starcić na tym procederze a często zamieszane są w to przestępcy Rząd nie chce mieć na karku rozwścieczonego tłumu i mafi bo przez ten interes przelatuje naprawdę duża ilość gotówki a wiem to z telewizji i gazet więc niestety pozostaje chyba wykupywanie pojedyńczych jednostek Ale może kiedyś się coś zmieni spróbować zawsze można
Zapisane

pat

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2630
  • oby do przodu byle nie na czworaka;)
konie na rzeź!!!;(((
« Odpowiedź #8 : 2004-01-30, 11:51 »
to ja juz niewiem czym zbierac podpisy ..
Zapisane
To piekło nie raj :)

Forum Zwierzaki

konie na rzeź!!!;(((
« Odpowiedz #8 : 2004-01-30, 11:51 »

Visenna

  • Gość
konie na rzeź!!!;(((
« Odpowiedź #9 : 2004-01-30, 11:57 »
Jedna sprawa mnie interesuje. Jak to jest, konik be, a świnka, kurczak cacy?
Przecież nie tylko konie są przewożone w niehumanitarnych warunkach, dlaczego więc istnieją takie akcje tylko dla koni? (Być może jestem niepoinformowana, o tym,  że istnieje akcja która chce zaprzestać niehumaniternego zabijania kurczaków i świń  :?  )
Zapisane

Morticia

  • Gość
konie na rzeź!!!;(((
« Odpowiedź #10 : 2004-01-30, 12:59 »
Np w Angli są fundacje przed przewożeniem zwierzą a nie osobno koni Tak samo traktują właśnie kurczaki czy owce Tylko u nas niestety ludzie skupiają się tylko na koniach oczywiście nie mwówię że źle ale jak to zauważyła adrenalina dlaczego Przecież to też zwierzęta
Zapisane

pat

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2630
  • oby do przodu byle nie na czworaka;)
konie na rzeź!!!;(((
« Odpowiedź #11 : 2004-01-30, 13:07 »
uwazam ze dla kazdego zwierzaka powinna byc cos takiego organizowane tylko porpostu o koniach sie duzo duzo mówi ale przeciesz swinki czy inne etz czuja przeciesz swinie sa bardzo inteligentne

p.s
mam w koncu wysłać tą petycje bo mam 22 podpisy ??
Zapisane
To piekło nie raj :)

Visenna

  • Gość
konie na rzeź!!!;(((
« Odpowiedź #12 : 2004-01-30, 13:15 »
No dobra, ale właśnie dlaczego o koniach sietak dużo mówi? Czym one sięróżnią? Tym, że na nich jeździmy też?
Zapisane

pat

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2630
  • oby do przodu byle nie na czworaka;)
konie na rzeź!!!;(((
« Odpowiedź #13 : 2004-01-30, 13:28 »
o swinkach itd etz poewinny byc przeprowadzane takie akcje przeciesz one nie sa gorsze od koni !!!
Zapisane
To piekło nie raj :)

Dalmafreciak

  • Gość
konie na rzeź!!!;(((
« Odpowiedź #14 : 2004-01-30, 14:27 »
Ja juz wydrukowalam ta petycje i pewnych mam narazie ok. 5 podpisow  :D !
Ile trzeba ic miec aby moc wyslac petycje? Nie rozumiem ...uwazacie ze nie ma po co wysylac tych podpisow pod petycja ...? :roll:
Ja chcialabym wyslac i pomoc koniom, ale takze powinno sie pomagac swinkom, kurczaczkom itd :cry: ...one tak samo bardzo cierpia.. :cry:
Zapisane

Forum Zwierzaki

konie na rzeź!!!;(((
« Odpowiedz #14 : 2004-01-30, 14:27 »

eniqa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3509
konie na rzeź!!!;(((
« Odpowiedź #15 : 2004-01-30, 15:29 »
...
« Ostatnia zmiana: 2007-10-03, 15:44 autor eniqa »
Zapisane

Dalmafreciak

  • Gość
konie na rzeź!!!;(((
« Odpowiedź #16 : 2004-01-30, 17:41 »
A ile trzeba miec podpisow (minimum) aby moc wyslac petycje z podpisami ? Jesli wiecei to prosze powiedzcie mi  ;) !
Zapisane

pat

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2630
  • oby do przodu byle nie na czworaka;)
konie na rzeź!!!;(((
« Odpowiedź #17 : 2004-01-30, 21:21 »
nie wiem ja myslam ze przynajmniej ta co kartka jest jak sie drukuje ?? ja wysłałam 2 kartki a np jak sie moja rodizna powpisuywała brat mama tata no i ja to sie lictz jako 1 głos czy jako 4 głosy
Zapisane
To piekło nie raj :)

Ritka

  • Gość
konie na rzeź!!!;(((
« Odpowiedź #18 : 2004-01-30, 21:35 »
a ja już 2000 podpisów zebrałam :)
Zapisane

pat

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2630
  • oby do przodu byle nie na czworaka;)
konie na rzeź!!!;(((
« Odpowiedź #19 : 2004-01-30, 21:47 »
myshaa to ja jesyem taka ofiarka w porownanium do ciebie
Zapisane
To piekło nie raj :)

maniut

  • Gość
konie na rzeź!!!;(((
« Odpowiedź #20 : 2004-01-30, 22:21 »
zgadzam sie z tym co mowi adrenalina!!! przeciez kurcxzaki swinie owce sa strasznie traktowane!!! umieraja w strachu i z wilekim bolem! Jezdze konno i takie akcje dotyczace koni bardzo mnie dotykaja jednak nie mozna zapominac o innych zwierzakach!! Te zwieraki nie gina w innym kraju sa tak traktowane tu w Polsce!! nigdzie nie sa transportowane, w strasznych warunkach ale zyja od poczatku walsnie tak iumieraja z cierpieniem i strachem! Ja osobiscie jestem wegetarianka i moze moja decyzja nie zmieni znacznei popytu na wolowine jagniecine itp. ale jedna osoba moze namowic nastepna!! wiec przechodzcie na wegetarianizm!! tak samo wlosi (bo do nich wywozone sa nasze konie) moga powiedziec ze my jmy swine i one zyja tak samo to czemu sie ich czepiamy mosimy sami byc ok. zeby poprawiac innych.
Zapisane

Forum Zwierzaki

konie na rzeź!!!;(((
« Odpowiedz #20 : 2004-01-30, 22:21 »

Dalmafreciak

  • Gość
konie na rzeź!!!;(((
« Odpowiedź #21 : 2004-01-30, 22:56 »
Ja przez jakis czas nie jadlam miesa...ale moja mam mowi ze w wieku dorastania ( 15 latek...) powinno sie jesc mieso i jak bede itd...wiecie sami...Ale jak tylko ten okres minie luh jednak juz teraz zastapie to soja to na 100% przechodze na wegetarianizm bo juz tego chce!!!
Zapisane

maniut

  • Gość
konie na rzeź!!!;(((
« Odpowiedź #22 : 2004-01-30, 23:28 »
wiem rodzice to wieeeeeelkaaaaa przeszkoda ja musze jesc ryby... niestety ale nie wcinam wolowine jagnieciny itp.
Zapisane

pat

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2630
  • oby do przodu byle nie na czworaka;)
konie na rzeź!!!;(((
« Odpowiedź #23 : 2004-01-31, 00:53 »
maniut ale w okresie dojrzewania trzeba jescc miesa a nie jakmieso to duze ilosc fasoli grochu itd to sa niezbedne witaminy ja przejde na wegetarianizm hmm jak bede miec z 20 lat czyli gdzies za4lata
Zapisane
To piekło nie raj :)

mili

  • Gość
konie na rzeź!!!;(((
« Odpowiedź #24 : 2004-01-31, 10:41 »
ja jestem wegetarianką i nic mi się nie dzieje od nie jedzenia zwłok. Mam robione co jakiś czas badania (roodzice.. :roll: ) i wszystki z moim zdrowiem w porządku. Więc to nie prawda, że trzeba jeśc koniecznie mięso! Można to zastąpić roślinnością ;-)
Zapisane

maniut

  • Gość
konie na rzeź!!!;(((
« Odpowiedź #25 : 2004-01-31, 11:56 »
lwsanie moja mamcia po rpostu wpycha we mnie wielkie ilosci fasoli itp. a jakos nie zauwarzylam zebym zaczela chorowa c w prsot przeciwnie coraz lepiej mi sie trenuje i nie mama zadnych prolemow (poza tym tez mama robione badania)
Zapisane

pat

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2630
  • oby do przodu byle nie na czworaka;)
konie na rzeź!!!;(((
« Odpowiedź #26 : 2004-01-31, 15:38 »
no to gratuluje ale duzo osob nie bendize jadlo duzych ilosc fasoli itd a badania na czym one    polegają??
Zapisane
To piekło nie raj :)

maniut

  • Gość
konie na rzeź!!!;(((
« Odpowiedź #27 : 2004-01-31, 15:48 »
bada sie krew, czy sa tam jakies takie male cusie, wiem ze to sie bada krwe tlyko nie wiena czym to polega :lol:
Zapisane

Forum Zwierzaki

konie na rzeź!!!;(((
« Odpowiedz #27 : 2004-01-31, 15:48 »

pat

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2630
  • oby do przodu byle nie na czworaka;)
konie na rzeź!!!;(((
« Odpowiedź #28 : 2004-01-31, 21:07 »
krew by mieli by mi jeszcze pobierac :( wegetaeiani tak ale jeszcze nie teraz
Zapisane
To piekło nie raj :)

Visenna

  • Gość
konie na rzeź!!!;(((
« Odpowiedź #29 : 2004-02-01, 09:23 »
Jestem wetarianką (a właściwie jaroszką) , ale przecieżto oczywiste, że cały świt nie przestanie jeść mięsa. Poza tym zwierzęta są po  by je jeść. Tu nie chodzi o to, zeby przetać zabijać,tu chozio to, żeby te zwierzęta umierały w dobrych warunkach... Masowe przechodzenie na wegetarianizm nic nie da. Jeśli ktoś lubi mięso, ale chce przejśćna wege bo zwierzęta cierpią, to to jest pozbawione sensu. Bo one i tak będą ginąć i tak będą cierpieć. Tu trzeba działąć, zmieniać prawa, a nie przechodzić na wegetarianizm...
Zapisane
Strony: [1] 2 3   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.107 sekund z 27 zapytaniami.