Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 2 [3]   Do dołu

Autor Wątek: konie na rzeź!!!;(((  (Przeczytany 5981 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

fajny_przeciwnik

  • Gość
konie na rzeź!!!;(((
« Odpowiedź #60 : 2004-03-05, 18:17 »
hehhe... kaheksja zbliza sie...
zycze powodzenia...
Zapisane

Elanor

  • Gość
konie na rzeź!!!;(((
« Odpowiedź #61 : 2004-03-05, 19:36 »
przepraszam za tamto określenie... w sumie racja... trochę nie na miejscu. Mam nadziję że rodzice sie przekonają że to zdrowe i będzie oi
Zapisane

misiakonisia

  • Gość
konie na rzeź!!!;(((
« Odpowiedź #62 : 2004-03-18, 16:55 »
PRZEPRASZAM ALE JAK ZAMAWIA SIE TE ULOTKI I PLAKATY?????
PODAJCIE INSTRUKCJE! :idea:
Zapisane

Forum Zwierzaki

konie na rzeź!!!;(((
« Odpowiedz #62 : 2004-03-18, 16:55 »

eniqa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3509
konie na rzeź!!!;(((
« Odpowiedź #63 : 2004-03-18, 17:15 »
więc tak
wchodzisz na strone www vivy www.viva.org.pl i tam na górze jest menu 'strona głowna' 'kampanie' itd i tam jest cos takiego jak 'co możesz zrobić?' to klikasz na to i otwiera ci siem taka strona gdzie sa rózne rzeczy i przewijając w dół dojdziesz do 'zamów darmowy pakiet kampanii' to uzupełniasz tam to co trzeba i dajesz 'wyslij' które jest zaraz pod ta tabelką :D to wszystko teraz trzeba tylko czekac aż przyslą paczkę :P
Zapisane

BETA

  • Gość
konie na rzeź!!!;(((
« Odpowiedź #64 : 2004-06-14, 18:06 »
No właśnie i w tym jest mały problem... Nikt nie chce (mam na myśli tych wszystkich ważnych ludzi w państwie) zmieniać żadnych przepisów dotyczących transportu zwierząt na rzeź. Są na to zbyt leniwi... Sama spotkałam się z opinią, że nawet jak wprwadzi się takie prawa, to nic się nie zmieni. NO ALE JAK TO SIĘ NIE ZMIENI?! Nie zmieni się na pewno ja się nie weżmiemy ostro do roboty. Ja tego tak nie chcę zostawić. Jak bym mogła tylko na to jakos bardziej wpłynąć...
Zapisane

julia_mrm

  • Gość
konie na rzeź!!!;(((
« Odpowiedź #65 : 2004-09-15, 23:19 »
tak ale zuwaz <visenna> ze to co mówisz nie ma sensu bo i tak nikt nie bedzie sie przejmował czy zwierze ginie podczas podrózy czy trzeba je zastrzelic!Ci ludzie nie maja najmniejszych skrupułów za to im płaca-świeta nie zmienisz ale mozesz zmienic siebie i ocalic zycie kilkunastu koni(francuzi uwielbiaja konine) :cry:
Zapisane
Strony: 1 2 [3]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.041 sekund z 23 zapytaniami.