Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: Psi przemarsz w Warszawie - przlacz sie, zaprotestuj przeciwko rzezi psow !!  (Przeczytany 3110 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

cassandra

  • *
  • Wiadomości: 430
Psi przemarsz pod Ambasadę Chin

W związku z okupacją Tybetu i zbliżającą się Olimpiadą, Chiny są w tej chwili stale obecne w relacjach mediów. Kiedy na portalu dziennik.pl przeczytaliśmy tekst ”Cały kraj morduje bezpańskie psy”i zobaczyliśmy przerażający film pokazujący bestialstwo wobec zwierząt, postanowiliśmy działać. Przyłącz się!

9 maja o godzinie 15:30 rozpocznie się Warszawie przemarsz pod Ambasadę Chin. Akcja ma na celu protest wobec masowemu zabijaniu psów i kotów w Chinach, w ramach jak to eufemistycznie określono, porządkowania kraju przed Olimpiadą. Oprócz praw człowieka, w Chinach nagminnie łamane są również podstawowe prawa zwierząt. Nie chcemy i nie możemy pozostać wobec tego obojętni!

Zbiórka o godz. 15:30 w Ogrodzie Krasińskich, na tyłach Pałacu Krasińskich. Stamtąd przejdziemy zwartą grupą, na czterech łapach i dwóch nogach, pod pobliską Ambasadę Chin. Na miejscu przekażemy Ambasadzie niezwykły prezent od czworonogów - psią kupę.

Przyjdź ze swoim podopiecznym lub sam/a. Zaprotestuj razem z nami!

Uczestnictwo w akcji wiąże się z akceptacją następującego regulaminu:

# Zapraszamy tylko te psy, które, wedle wiedzy opiekunów, dobrze tolerują obecność innych psów
# Wszystkie psy są na smyczy i w kagańcach
# Psy nie będą w trakcie demo zmuszane do żadnych nienaturalnych zachowań, nie będą wykorzystywane jako żywe transparenty (typu hasła na kubraczkach), nie będą prowokowane do zachowań czyniących z nich obiekt żartów
# Za bezpieczeństwo zwierząt odpowiadają opiekunowie
# Opiekunowie sprzątają po swoich psach kupki i inne zanieczyszczenia


- Organizator ma prawo wyprosić opiekuna z psem, jeśli opiekun nie dotrzymuje warunków uczestnictwa

Nie jest to pierwszy protest Empatii pod Ambasadą Chin. Przeczytaj i obejrzyj relację z demonstracji z 2006 r.: http://empatia.pl/str.php?dz=36&id=498



a tu dowod, ze TRZEBA zaprotestowac
http://www.dziennik.pl/swiat/article136103/Caly_kraj_morduje_bezpanskie_psy.html

 Cały kraj morduje bezpańskie psy

Propaganda przynosi efekty. Ledwie mieszkańcy Chin usłyszeli od władz, że przed igrzyskami w Pekinie trzeba kraj oczyścić z bezpańskich zwierząt, a znaleźli się gorliwi wykonawcy zalecenia. Dowodów bestialstwa nie brak w internecie. Uwaga - to szokujące filmy.
czytaj dalej...
REKLAMA

Na filmach dwóch mężczyzn - jeden w wojskowej panterce, drugi w stroju strażnika - morduje małe psy na oczach studentów uniwersytetu w Wenzhou.

To jeden z wielu obrazków, jakich nie brakuje ostatnio na ulicach chińskich miast. Kampanii wybijania bezdomnych psów towarzyszy akcja mordowania kotów, których w samym Pekinie żyje około 500 tysięcy.

Niedawno sześć bezdomnych kotów, w tym dwie ciężarne kotki, zatłukli kijami wychowawcy z jednego z przedszkoli w Pekinie. Przed olimpiadą Chiny mają lśnić.

Tysiące kotów są zabijane, oddawane rakarzom lub w najlepszym wypadku wyrzucane z domów na ulicę. Zaczęło się, gdy władze ogłosiły, że koty przenoszą groźne zarazki - w tym wirusy zapalenia płuc (SARS). To ciężka choroba, często kończąca się śmiercią.

Grupy łapaczy chwytają zwierzęta i pakują je do ciasnych klatek. Potem wywożą je na przedmieścia. Większość kotów jest tam zabijana, dlatego ekolodzy już okrzyknęli te miejsca kocimi obozami śmierci - donosi "Daily Mail".

Ekolodzy już mówią o następnej zbliżającej się pladze. Kiedy wybite zostaną koty i skończy się olimpiada, Pekin będzie miastem... szczurów.
Zapisane

renia3399

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6576
  • "zwierzaki górą" Timothy Treadwell...
niestety za daleko za młoda pies nie bedzie przestrzegał regulaminu (tolerancja innych psów) dlatego mnie tam nie bedzie ale jestem całym sercem z tymi którzy beda protestowac! mam nadzieje że wszystko sie uda i nie ebdzie zadnego zamieszania, trzeba zrobic cos z tym co sie dzieje w chinach, to straszne i dziwie się że takie coś w naszych czasach jest :/
Zapisane
dwie rzeczy sa nieskonczone ..wszechswiat i ludzka glupota
"Hitler traktował ludzi "tylko" tak, jak ludzie traktują zwierzęta" Charles Patterson
"Gdyby zwierzę zabiło z premedytacją, byłby to ludzki odruch." Stanisław Jerzy Lec
"największe zło to tolerować krzywdę" Platon

Iras

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7221
  • technik weterynarii Przyszły ratownik medyczny :P
jesli mam byc szczera, to chinom taka plaga szczurow - z pieknym, bogatym, wrednym bukiecikiem najrozniejszych zaraz, ktorych nie mogliby wyleczyc, bardzo by sie przydala...
Zapisane
http://www.youtube.com/watch?v=ayI3I-SdRPc  Obejrzyj zanim rozmnożysz...

Jeśli zadajesz pytanie, a ja odpowiadam pytaniami - odpowiedz na WSZYSTKIE. inaczej uznam, ze ci nie zależy i oleję twój problem.

Moje "diagnozy" - to tylko PODEJRZENIA - nie zwolnia cie od obowiązku wizyty u weta!

"Nie sprzeczaj się z idiotami. Ściągną cię na swój poziom i pokonają doświadczeniem."

HMMMM powrot?

Forum Zwierzaki

renia3399

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6576
  • "zwierzaki górą" Timothy Treadwell...
za to co robia tez mi ich nie szkoda, tak pewnie bedzie, ze teraz zabija te biedne zwierzeta a potem ebdzie wielki problem z gryzoniami...
to chinczycy kiedys zabili ptaki a potem owady zboze zjadły? niczego sie nie nauczyli? :roll: :/
Zapisane
dwie rzeczy sa nieskonczone ..wszechswiat i ludzka glupota
"Hitler traktował ludzi "tylko" tak, jak ludzie traktują zwierzęta" Charles Patterson
"Gdyby zwierzę zabiło z premedytacją, byłby to ludzki odruch." Stanisław Jerzy Lec
"największe zło to tolerować krzywdę" Platon

cassandra

  • *
  • Wiadomości: 430
niczego... jedyna metoda to zabijac....
osoby bez psow tez mile widziane!
Zapisane

IBDG

  • Globalny Moderator
  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 12527
  • Zawsze będziemy Cię kochać, piesku... (*)
Ja z Wrocka niestety nie dojadę... Ale sercem będę z Wami! :serce:
Zapisane
IBDG Wrocław

cassandra

  • *
  • Wiadomości: 430





kto jeszcze przyjdzie?
Zapisane

IBDG

  • Globalny Moderator
  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 12527
  • Zawsze będziemy Cię kochać, piesku... (*)
No właśnie ludzie, zmobilizujcie znajomych, rodzinę... Pomyślcie, co w Chinach się w tej chwili dzieje... Potraficie to sobie wyobrazić? ;(
Zapisane
IBDG Wrocław

lisa_loveanimals

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 207
  • Psie oczy nie kłamią...
bardzo chętnie bym pojechała ale nie wyobrażam sobie żeby mnie rodzice puścili samą z psem do Wawy :/, a już na pewno nie pociągiem. :| serce się kraja, tym bardziej mi, osobie ktora oddałaby własne życie za życie zwierzęce, ale nic nie poradzę ;(
Zapisane
"Pies tym różni się od człowieka, że kiedy znajdziesz na wpół żywego psa i pomożesz mu, kiedy wstanie, nie ugryzie cię."

Życie jest krajobrazem, wszystko się zmienia,
Dziś jesteśmy razem, jutro zostaną wspomnienia...

Forum Zwierzaki

renia3399

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6576
  • "zwierzaki górą" Timothy Treadwell...
i jak po akcji?
napiszcie wszystko ;)
Zapisane
dwie rzeczy sa nieskonczone ..wszechswiat i ludzka glupota
"Hitler traktował ludzi "tylko" tak, jak ludzie traktują zwierzęta" Charles Patterson
"Gdyby zwierzę zabiło z premedytacją, byłby to ludzki odruch." Stanisław Jerzy Lec
"największe zło to tolerować krzywdę" Platon

Kar

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2962
No tak, akcja akcją.... ale patrząc z innej strony... teraz się nagle kraje obudziły?
Chińczycy robią tego typu rzeczy przez cały czas, czy jest olimpiada... czy nie... jestem całkowicie przeciwna, i zła na chińczyków że coś takiego robią, ale wszystkie organizacje zaczęły z tym porządnie walczyć (a i tak nic nie wywalczą) kiedy olimpiada być ma///
Zapisane
"Słowo nie dym a gęba nie cholewa"
"Głupich nie sieją, sami się rodzą"

Iras

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7221
  • technik weterynarii Przyszły ratownik medyczny :P
jesli mam byc szczera, to chinom taka plaga szczurow - z pieknym, bogatym, wrednym bukiecikiem najrozniejszych zaraz, ktorych nie mogliby wyleczyc, bardzo by sie przydala...

podnosze cytujac sama siebie.... Wy widzicie co lada moment bedzie? Chincy wymordowali psy i koty, 34 tysiace trupow rozklada sie pod gruzami (bo watpie by wielu zywych jeszcze znalezli), jest coraz cieplej... szczury, myszy maja swietna wyzrerke... Wyglada na to, ze moje zyczenie zaczyna sie spelniac... bo nie trzeba byc geniuszem by przewidziec  jak piekny wianuszek roznych zaraz, lada chwila zacznie sie rozprzestrzeniac - dodatkowo przyspieszony przez gryzonie pozbawione wrogow... Pytanie za 100p punktow - ilu idiotow znajdzie sie, ktorzy beda ryzykowac swoje zycie dla olimpiady w czasie pieknej epidemii?
Zapisane
http://www.youtube.com/watch?v=ayI3I-SdRPc  Obejrzyj zanim rozmnożysz...

Jeśli zadajesz pytanie, a ja odpowiadam pytaniami - odpowiedz na WSZYSTKIE. inaczej uznam, ze ci nie zależy i oleję twój problem.

Moje "diagnozy" - to tylko PODEJRZENIA - nie zwolnia cie od obowiązku wizyty u weta!

"Nie sprzeczaj się z idiotami. Ściągną cię na swój poziom i pokonają doświadczeniem."

HMMMM powrot?

renia3399

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6576
  • "zwierzaki górą" Timothy Treadwell...
ilu idiotow znajdzie sie, ktorzy beda ryzykowac swoje zycie dla olimpiady w czasie pieknej epidemii?
no i olimpiada bedzie zbojkotowana z przyczyn, hmm wyższych. nie dosc ze niektórzy juz nie chca jechac, to znajda sie kolejni którzy nie pojada z powodów wyżej podanych.

szkoda ze historia nie uczy, dodatkowo, ze nikt nie przewidział że tak sie moze stać, no poprawka, nikt który mógł coś zdziałać... szkoda tylko zwierzaków które zostały zabite by ponownie ludzie przekonali si eże robią głupote
Zapisane
dwie rzeczy sa nieskonczone ..wszechswiat i ludzka glupota
"Hitler traktował ludzi "tylko" tak, jak ludzie traktują zwierzęta" Charles Patterson
"Gdyby zwierzę zabiło z premedytacją, byłby to ludzki odruch." Stanisław Jerzy Lec
"największe zło to tolerować krzywdę" Platon

Kar

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2962
Historia uczy.... uważających na historii... i choć trochę mądrych ludzi. Chińczykom widać czegoś brakuje....
Niby taki mądry naród....
Zapisane
"Słowo nie dym a gęba nie cholewa"
"Głupich nie sieją, sami się rodzą"

lis

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 16231
  • red fox and dog fanatic
Właśnie dzisiaj mówili,że w Chinach wybito ok.50 tysięcy tamtejszych psów ( jakaś miejscowa rasa ) w związku z groźbą epidemii...

Forum Zwierzaki

Iras

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7221
  • technik weterynarii Przyszły ratownik medyczny :P
Właśnie dzisiaj mówili,że w Chinach wybito ok.50 tysięcy tamtejszych psów ( jakaś miejscowa rasa ) w związku z groźbą epidemii...

co za idioci... szcurow to im sie namnozy...
Zapisane
http://www.youtube.com/watch?v=ayI3I-SdRPc  Obejrzyj zanim rozmnożysz...

Jeśli zadajesz pytanie, a ja odpowiadam pytaniami - odpowiedz na WSZYSTKIE. inaczej uznam, ze ci nie zależy i oleję twój problem.

Moje "diagnozy" - to tylko PODEJRZENIA - nie zwolnia cie od obowiązku wizyty u weta!

"Nie sprzeczaj się z idiotami. Ściągną cię na swój poziom i pokonają doświadczeniem."

HMMMM powrot?

Estel

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1610
  • "...Nie zatrzymuj wilków, bo jest ich coraz mniej"
Zapisane
"Wilk nie jest zwierzęciem ziejącym nienawiścią, ani też nie jest maskotką do przytulania, nie jest ani niebezpieczny, ani sympatyczny. Jest po prostu jednym z  wielu interesujących gatunków prześladowanych przez człowieka od stuleci, który potrzebuje miejsca  do życia."
http://stobnica.wolf.wild.art.pl/       "Jest pewna przyjemność w lasach bez ścieżek; Jest upojenie na samotnym wybrzeżu;Jest społeczność gdzie nie ma intruzów,
http://www.wolfpunk.most.org.pl/ulve/       Przy głębokim morzu i muzyce jego szumu;Nie człowieka kocham mniej, lecz naturę bardziej"- Lord Byron

renia3399

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6576
  • "zwierzaki górą" Timothy Treadwell...
zamiast wyłapac psy i im pomóc wola je zabic, bo łatwiej, szybciej, to wygląda tak jakby po trzesieniu ziemi władze chciały si ena kims wyzyc i znalezli sobie do tego celu psy które bedą zabijać :/
Zapisane
dwie rzeczy sa nieskonczone ..wszechswiat i ludzka glupota
"Hitler traktował ludzi "tylko" tak, jak ludzie traktują zwierzęta" Charles Patterson
"Gdyby zwierzę zabiło z premedytacją, byłby to ludzki odruch." Stanisław Jerzy Lec
"największe zło to tolerować krzywdę" Platon

IBDG

  • Globalny Moderator
  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 12527
  • Zawsze będziemy Cię kochać, piesku... (*)
Od kraju, w którym za przyzwoleniem władz w taki sposób traktuje się zwierzęta, trzymałabym się jak najdalej. Nie chciałabym brać udziału w jakiejkolwiek olimpiadzie, po prostu nie umiałabym zapomnieć o tym, co zostało zrobione przed olimpiadą... I co będzie robione nadal, przy następnej okazji... I nieważne są jakiekolwiek tłumaczenia, moim zdaniem, każdy, biorąc udział w olimpiadzie, bierze na siebie jakąś cząstkę winy za to bestialstwo. 
Zapisane
IBDG Wrocław

Iras

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7221
  • technik weterynarii Przyszły ratownik medyczny :P
lohol - slyszeliscie nowinki? ilosc trupow ocenia sie juz na 40 tysiakow (30 tys. "zaginione" ) Wstrzasy wtorne moga siegac nawet 7 stopni w skali richtera - czyli niewiele mniej niz trzesienie glowne, no i spod gruzow promieniuje sobie ponad 30 radioaktywnych zrodel... zapowiada sie calkiem, calkiem...
Zapisane
http://www.youtube.com/watch?v=ayI3I-SdRPc  Obejrzyj zanim rozmnożysz...

Jeśli zadajesz pytanie, a ja odpowiadam pytaniami - odpowiedz na WSZYSTKIE. inaczej uznam, ze ci nie zależy i oleję twój problem.

Moje "diagnozy" - to tylko PODEJRZENIA - nie zwolnia cie od obowiązku wizyty u weta!

"Nie sprzeczaj się z idiotami. Ściągną cię na swój poziom i pokonają doświadczeniem."

HMMMM powrot?

renia3399

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6576
  • "zwierzaki górą" Timothy Treadwell...
lohol - slyszeliscie nowinki? ilosc trupow ocenia sie juz na 40 tysiakow (30 tys. "zaginione" ) Wstrzasy wtorne moga siegac nawet 7 stopni w skali richtera - czyli niewiele mniej niz trzesienie glowne, no i spod gruzow promieniuje sobie ponad 30 radioaktywnych zrodel... zapowiada sie calkiem, calkiem...
o tym ze jest bardzo duzo trupów słyszałam, o nastepnym trzesieniu nie, no ale w gruncie rzeczy... juz nie ma co niszczyc, pokazywali tylko gruzy wiec praktycznie nic tam juz nie ma, nie bedzie mozna tylko odkopywać ciał
o jakie radioaktywne zródła chodzi?
Zapisane
dwie rzeczy sa nieskonczone ..wszechswiat i ludzka glupota
"Hitler traktował ludzi "tylko" tak, jak ludzie traktują zwierzęta" Charles Patterson
"Gdyby zwierzę zabiło z premedytacją, byłby to ludzki odruch." Stanisław Jerzy Lec
"największe zło to tolerować krzywdę" Platon

Forum Zwierzaki

Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.068 sekund z 30 zapytaniami.