Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: Piece CO to nie miejsca dla plastików i torebek foliowych  (Przeczytany 1578 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

zoolog

  • *
  • Wiadomości: 2879
Zwracam się z apelem do wszystkich posiadających piece centralnego ogrzewania. Nigdy nie  spalajmy  w nich wszelkiego rodzaju plastików i folii. Podczas ich częściowego spalania wydostają się przez komin bardzo niebezpieczne dla zdrowia karcinogenne związki zwane dioksanami.   
Zapisane
Świat bez zwierząt byłby bardzo smutny.
Dian Fossey na zawsze w mojej pamięci i sercu.
Puszcza Białowieska umiera.
Dowody z różnych dziedzin nauki wskazują,że teoria ewolucji jest pewna jak szwajcarski bank.
Moja Dalmacijo serce mi buczy.

renia3399

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6576
  • "zwierzaki górą" Timothy Treadwell...
Odp: Piece CO to nie miejsca dla plastików i torebek foliowych
« Odpowiedź #1 : 2008-11-10, 15:01 »
czy dym ma jakis specyficzny kolor lub zapach by poznac mozna było czy sasiad przypadkiem nie pali...
Zapisane
dwie rzeczy sa nieskonczone ..wszechswiat i ludzka glupota
"Hitler traktował ludzi "tylko" tak, jak ludzie traktują zwierzęta" Charles Patterson
"Gdyby zwierzę zabiło z premedytacją, byłby to ludzki odruch." Stanisław Jerzy Lec
"największe zło to tolerować krzywdę" Platon

zoolog

  • *
  • Wiadomości: 2879
Odp: Piece CO to nie miejsca dla plastików i torebek foliowych
« Odpowiedź #2 : 2008-11-10, 15:16 »
czy dym ma jakis specyficzny kolor lub zapach by poznac mozna było czy sasiad przypadkiem nie pali...
Zapach jest bardzo charakterystyczny. Przynajmniej dla mnie. Kolor dymu jest ciemnobrunatny. Wracając do zapachu to trudno mi jest go określić. Trzeba go po prostu poczuć.
Zapisane
Świat bez zwierząt byłby bardzo smutny.
Dian Fossey na zawsze w mojej pamięci i sercu.
Puszcza Białowieska umiera.
Dowody z różnych dziedzin nauki wskazują,że teoria ewolucji jest pewna jak szwajcarski bank.
Moja Dalmacijo serce mi buczy.

Forum Zwierzaki

Dory

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2527
  • Khajiit has no time for you! [']
    • WWW
Odp: Piece CO to nie miejsca dla plastików i torebek foliowych
« Odpowiedź #3 : 2008-11-13, 06:08 »
to zawsze ten smród co się niesie w okolicach starszych domków jednorodzinnych, zimą. Tych co nie mają filtra na kominach i palą "bele czem".
Zawsze od tego mi się rzygać chce. Jak widzę brązową smugę, to uciekam jak najdalej.
Zapisane
Did you want play pazaak?
Mårran

Praying to yourself, my Lord? That's not a good sign. Or perhaps it is. Prince of Madness, and all that.:eh:
give me some fish, give me give me some fish...

lux ferre
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.06 sekund z 24 zapytaniami.