Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 [2] 3   Do dołu

Autor Wątek: Czy was też tak traktują ??  (Przeczytany 19786 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Ekoteczka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2948
  • Kocham koty :)
Czy was też tak traktują ??
« Odpowiedź #30 : 2005-02-22, 20:40 »
No tak i w ten sposób przyczyniamy sie do nerwicy w rodzinie ;)
A ja myślę czy kupic sobie szczurka czy drugie kociątko, na razie kociątko ma przewagę :)
Zapisane
BC + koci podrostek

vioaoiv

  • *
  • Wiadomości: 9883
    • WWW
Czy was też tak traktują ??
« Odpowiedź #31 : 2005-02-22, 20:52 »
Dla mnie to normalka.. :roll: Rodzina to jeszcze jak cie mogę, ale znajomi.. Szkoda gadać :roll: Uwazaja mnie za nienormalną-jak można chodzić z chomikiem do weta? Jak można karmić kota czym innym niż Whiskas? Jak można chcieć rodowodowego psa? ... :?
Zapisane

charon

  • *
  • Wiadomości: 9875
Czy was też tak traktują ??
« Odpowiedź #32 : 2005-02-22, 21:10 »
Cytuj

A ja myślę czy kupic sobie szczurka czy drugie kociątko, na razie kociątko ma przewagę


Trudna decycja... (WEŹ OBA! :P ) A kota najlepiej niechcianego ze schroniska lub coś...

Cytuj

Uwazaja mnie za nienormalną-jak można chodzić z chomikiem do weta? Jak można karmić kota czym innym niż Whiskas? Jak można chcieć rodowodowego psa? ...


Jeso... :shock: skąd my to znamy... - Co złego jest w Pedigri? :roll:
Zapisane

Forum Zwierzaki

Czy was też tak traktują ??
« Odpowiedz #32 : 2005-02-22, 21:10 »

vioaoiv

  • *
  • Wiadomości: 9883
    • WWW
Czy was też tak traktują ??
« Odpowiedź #33 : 2005-02-22, 21:12 »
Tia.. dokladnie :(
Zapisane

yassue

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 884
  • by Wind
Czy was też tak traktują ??
« Odpowiedź #34 : 2005-02-22, 22:38 »
hmm raz tez zostalam totalnie zjechana (no a wlasciwie to Blue) przez kolezanke, ktora ma kundelka. uslyszalam ze psy rasowe sa wszystkie takie same, beznadziejnie nudne, przewidywalne i wredne (!) oraz ze tylko kundelki sa fajne, ze tylko one sa niepowtarzalne i poprostu najwspanialsze. az mi sie przykro zrobilo. moj pies nieoryginalny i bezwartosciowy bo rasowy??

ups to koci topik..
no to zeby kocio bylo: moze ktos z miauczacym rasowcem spotkal sie z takimi uwagami?  :lol:

Ekoteczka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2948
  • Kocham koty :)
Czy was też tak traktują ??
« Odpowiedź #35 : 2005-02-22, 23:11 »
To co powiedziała kolezanka psycholog by nazwał kompleksem niższości i tyle. Może zazdrościła rasowego psa. Tez jest co zazdrościć, kazdy pies jest troche inny, no a kotki są the best :D
Zapisane
BC + koci podrostek

yassue

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 884
  • by Wind
Czy was też tak traktują ??
« Odpowiedź #36 : 2005-02-22, 23:15 »
Cytuj

kazdy pies jest troche inny, no a kotki są the best

dokladnie  8)

Nereida

  • *
  • Wiadomości: 194
Czy was też tak traktują ??
« Odpowiedź #37 : 2005-02-23, 00:40 »
Elo wszystkim !!!
Musze Wam powiedzieć,że u Mnie też tak czasem jest.....:(
U siebie w domciu mam 2 kotki , psa , da akwaria z rybkami i fredzioszka.
Iwłaśnie na tego frezioszka wszyscy nażekają
To znaczy nie wszyscy ale ludzie którzy mnie odwiedzją nie tak czesto by przywyknać do jego zapachu to jak wchodzą do pokoiku gdzie ona jest to kręcą nosem;/  No i niestety trafiają sie i takie perfidy ze wchodza i wala prosto z mostu..." I znów ten smród"  - raz mój koega tak powiedział to założyłam kórtke podstawiłam mu jego buty pod nogi i powiedziałam - " Jak az tak Ci to przeszkadza to idziemy ppomarznąć sobie na dworzu" - bo już sie zdenerwowałam i nie wyrobiłam.
Poprostu jeśli ktoś juz mnie odwiedza to miło by było by zaakceptował moje zwierzeta i moje hobby...
Zapisane
Pozdro zwierzokomaniacy  :) !!!

pao

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6471
  • Sakazuki-ya yamaji-no kiku-to kore-o hosu
Czy was też tak traktują ??
« Odpowiedź #38 : 2005-02-23, 10:33 »
Cytuj

I znów ten smród" - raz mój koega tak powiedział to założyłam kórtke podstawiłam mu jego buty pod nogi i powiedziałam - " Jak az tak Ci to przeszkadza to idziemy ppomarznąć sobie na dworzu" -

jak czyatałam ten fragment to myślałam, że podstawiłaś mu buty pod nos i powiedziałaś "to zostawiaj je za drzwiami" ;)
Zapisane
jeśli piszesz do mnie wiedz, że nie lubię bezsensownych zaczepek, braku kultury i gadania o niczym.

za to z przyjemnością spędzam czas na twórczej dyskusji :)

Forum Zwierzaki

Czy was też tak traktują ??
« Odpowiedz #38 : 2005-02-23, 10:33 »

Eli

  • Gość
Czy was też tak traktują ??
« Odpowiedź #39 : 2005-02-23, 10:56 »
pao, dobry ruch :lol:
mi się przypomniało ze przez rok czasu, Spajk stał w klatce koło monitora, (gdzie stały niegryś rybki) i moja babcia z którą w ten czas mieszkałam, przez rok czasu NIE wiedziała że mam mysz...
W sumie nie chciałam im mówić bo by mi kazali oddać :/ oni są straszni, nie uznają zwierzaków w domu.. teraz mimo że z nimi nie mieszkam, i tak nazekają na Olimpa, a bo po co mi kot, nigdzie jechac nie moge, musze tracić kase na jedzenia, on smierdzi, drapie, nie daje mi sie wyspać.. cóż, znajdują miliony powodów do nazekań.. Ale kiedy kot dxo nich przychodzi się łasić, pękają chyba wszystkie granice, i babcia ktora go niecierpi, okazuje ludzkie uczucia :P
Pamietam że jak byłam młodsza to bardzo chciałam mieć pieska, i starałam sie przynosic szczeniaki do domu :( ale kazali odnosić ..
Raz zabrałam jakimś dzieciakom kotka, takiego buraska, którego strasznie meczyły..
Kotek był maleńki, już nie pamietam czy kotka czy kocurek. W kazdym razie zabrałam go do domu, a ze dziadkow nie było, nakarmiłam mleczkiem, i zostawilam w  domu. Rzecz jasna dziadkowie sie nie zgodzili, ale kotek mógł zostac na korytarzu przed drzwiami na takiej duzej wycieraczce. Tam skombinowałam mu takie pudełko gdzie mieszkał. Sąsiedzi nazekali bo robiił na klatke :/ a ja starałam sie przekonać dziadkow do tego zeby go zabrali.. kiedy w koncu sie zgodzili go zatrzymać w domu, mojej radości nie było końca - do czasu. Kotek okazał się mieć pchły. I nic nie poskutkowało, obiecanie ze zaloze mu obroze, ze pojde do wetqa, nic :( kotka musiałam sie pozbyć :(
A jak wiecie Olimpa też mam z podstepu..
Wiec ja może nie mam nieakceptujacych mojego kota znajomych, ale dziadkow :(
Zapisane

Ekoteczka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2948
  • Kocham koty :)
Czy was też tak traktują ??
« Odpowiedź #40 : 2005-02-23, 12:33 »
To przykre Eli co piszesz.
Zawsze mozna pomysleć o takich ludziach jacy oni sa biedni, bo nie wiedzą co tracą nie lubiąc i nie znając zwierzaków. Ja im współczuję.
Zapisane
BC + koci podrostek

Alexis

  • Gość
Czy was też tak traktują ??
« Odpowiedź #41 : 2005-02-23, 12:53 »
Masz rację Ekoteczko, myślę tak samo jak Ty. Odkąd mam Alexa czuję się dużo bogatsza (chociaż biedniejsza finansowo ;) ). Nawet jak mam zły humor to na samą myśl, że jak tylko przyjdę do domu i przytulę swojego kociaka robi mi się ciepło na sercu.
Ja akurat nie spotkałam się z brakiem akceptacji z czyjejkolwiek strony, trochę mama wzdycha jak przyjeżdżam do niej na działkę na dłuższy pobyt, bo boi się, że Alex jej coś zniszczy. Trochę tam zawsze nabroi, ale jego kocia osobowość potrafi rozbroić wszystkich.
Od pewnego czasu chodzi za mną myśl, żeby wziąć drugiego kota. Dzieci też bardzo by chciały, ale właśnie te letnie wyjazdy mnie wstrzymują :?
Zapisane

charon

  • *
  • Wiadomości: 9875
Czy was też tak traktują ??
« Odpowiedź #42 : 2005-02-23, 13:48 »
Cytuj

To co powiedziała kolezanka psycholog by nazwał kompleksem niższości i tyle. Może zazdrościła rasowego psa. Tez jest co zazdrościć, kazdy pies jest troche inny, no a kotki są the best


Ja tego nie rozumiem... Przecież jak komuś podoba się jakaś raa to sobie kupuje pieska tej rasy, a jak kundelek to bierze kundelka... Chyba rzeczywiście koleżanka musi zazdrościć, może rodzice nie chcieli jej dać kasy na rasowca... :roll: Przecież każdy pies to indywidualność i oglnie każde stworzenie... :) Psy rasowe mają jakiś swój określony wygląd, ale i przecież jest masa niemalże identucznych kundelków... :roll: np. onopodobne...
Zapisane

yassue

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 884
  • by Wind
Czy was też tak traktują ??
« Odpowiedź #43 : 2005-02-23, 15:33 »
Cytuj

każdy pies to indywidualność i oglnie każde stworzenie

no wlasnie
coz kolezanka jako odpowiedz uzyskala odemnie spojrzenie typu 'co ty chrzanisz'. ale odebralam to jednak dosc osobiscie - pozniej zrobilo mi sie przykro  ;)

pao

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6471
  • Sakazuki-ya yamaji-no kiku-to kore-o hosu
Czy was też tak traktują ??
« Odpowiedź #44 : 2005-02-23, 15:38 »
no, to nie najlepiej świadczy o koleżance...
Zapisane
jeśli piszesz do mnie wiedz, że nie lubię bezsensownych zaczepek, braku kultury i gadania o niczym.

za to z przyjemnością spędzam czas na twórczej dyskusji :)

Forum Zwierzaki

Czy was też tak traktują ??
« Odpowiedz #44 : 2005-02-23, 15:38 »

charon

  • *
  • Wiadomości: 9875
Czy was też tak traktują ??
« Odpowiedź #45 : 2005-02-23, 16:03 »
nie przejmuj sie takim gadaniem, wazne ze wiesz swoje :wink: (polskie litery mi nie dzialaja nie wiem czemu :(  :( )
Zapisane

Eli

  • Gość
Czy was też tak traktują ??
« Odpowiedź #46 : 2005-02-23, 16:13 »
moze nie masz włączonych ? :P
na pasku zadań po prawej stronie jest ikonka z jezykiem ;) zmień sobie na polski
to tak poza tematem ;) sory ;)
Zapisane

yassue

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 884
  • by Wind
Czy was też tak traktują ??
« Odpowiedź #47 : 2005-02-23, 16:25 »
(moze dlatego ze ja nie pisze polskich literek)  :lol:
hmm ale czy potepiac zupelnie kolezanke? wszak tez kocha psy..  ;)

vioaoiv

  • *
  • Wiadomości: 9883
    • WWW
Czy was też tak traktują ??
« Odpowiedź #48 : 2005-02-23, 19:30 »
Cytuj

jak czyatałam ten fragment to myślałam, że podstawiłaś mu buty pod nos i powiedziałaś "to zostawiaj je za drzwiami"


pao... :hahaha: :lol: 8)
Zapisane

Ekoteczka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2948
  • Kocham koty :)
Czy was też tak traktują ??
« Odpowiedź #49 : 2005-02-23, 19:54 »
Może trzeba by tak własnie zrobić ;)
Są ludzie którzy za nic nie wejda do zoologicznego bo tam też im smierdzi.
Zapisane
BC + koci podrostek

pao

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6471
  • Sakazuki-ya yamaji-no kiku-to kore-o hosu
Czy was też tak traktują ??
« Odpowiedź #50 : 2005-02-23, 20:02 »
Cytuj

hmm ale czy potepiac zupelnie kolezanke? wszak tez kocha psy..

nikogo nie należy potępiać ale ich czyny i słowa można... myślę, że jej zachowanie nie jest aż tak poważne by potępiać ale myśle, że kontakt z kims takim nie należy do przyjemności a po co sie męczyć???
Zapisane
jeśli piszesz do mnie wiedz, że nie lubię bezsensownych zaczepek, braku kultury i gadania o niczym.

za to z przyjemnością spędzam czas na twórczej dyskusji :)

Forum Zwierzaki

Czy was też tak traktują ??
« Odpowiedz #50 : 2005-02-23, 20:02 »

mafinia

  • Gość
Czy was też tak traktują ??
« Odpowiedź #51 : 2005-02-23, 20:04 »
niekotrzy mowia ze ma chlew w domu ja wposzczam jednym uchem drugim wypuszczam dom bez zwierzat jest dla mnie torturami a co do sklepow zoologicznych tazke nie raz spotkalam sie z taka wlasnie opinia :shock:
Zapisane

charon

  • *
  • Wiadomości: 9875
Czy was też tak traktują ??
« Odpowiedź #52 : 2005-02-23, 20:16 »
Cytuj

a co do sklepow zoologicznych tazke nie raz spotkalam sie z taka wlasnie opinia


W niektórych zoologach na prawdę śmierdzi. :( Ale to kwestia raczej utrzymania porządku, to nei reguła...
Zapisane

mafinia

  • Gość
Czy was też tak traktują ??
« Odpowiedź #53 : 2005-02-23, 20:20 »
zgadzam sie u mnie w miescie jest jednen sklep gdzie warunki sa tragiczne!
sciolka nie sprzatana ryby zaglonione ppaugi maja powyrywane piora kuerz smrod!
nie da tego sie obrac w slowa!
jedzenie pudelka zakurzone fuj! chcialam podac to tozu  lecz sklep bedzie przeniesiony prawdopodobnie jezeli sytuacja sie nie poprawi zglaszam
haha a co najlepsze chomiki facet pakuje do torebek papierowych :shock:
Zapisane

Ekoteczka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2948
  • Kocham koty :)
Czy was też tak traktują ??
« Odpowiedź #54 : 2005-02-23, 21:39 »
Cytuj
a co najlepsze chomiki facet pakuje do torebek papierowych

To nie tylko u ciebie, u mnie też tak pakuja i nie tylko chomiki, ale tez papugi i małe gryzonie, a sklep jest czyściutki i zwierzaki maja niezłe warunki.
Zapisane
BC + koci podrostek

charon

  • *
  • Wiadomości: 9875
Czy was też tak traktują ??
« Odpowiedź #55 : 2005-02-23, 21:49 »
Cytuj

To nie tylko u ciebie, u mnie też tak pakuja i nie tylko chomiki, ale tez papugi i małe gryzonie, a sklep jest czyściutki i zwierzaki maja niezłe warunki.


 :shock: Brak słów...
Zapisane

M0j0_J0j00

  • Gość
Czy was też tak traktują ??
« Odpowiedź #56 : 2005-02-23, 23:10 »
Ale to nei jest złe, chodzi o pakowanie gryzona ido pudełeczka kartonowego bo to tylko chwilka i pudełeczko przydaje sie chomikowi później jako domek do gryzienia tym bardziej że ja nie widze innego rozwiązania bo w transporterach za 7 zł nie będą dawać wiec wolązw pudełeczkach kartonowych dostosowanych do poszczególnego gatunku a to ludzi wina że nie przychodzą z transporterami tylko najardziej mi papug w takich pudełeczkach mimo wszystko. Ale to tylko 10 minut bycia w tym pudełeczku kartonowym  ;)
Zapisane

yassue

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 884
  • by Wind
Czy was też tak traktują ??
« Odpowiedź #57 : 2005-02-24, 00:10 »
Cytuj

kontakt z kims takim nie należy do przyjemności a po co sie męczyć?

no tu akurat kolezanka to tylko kolezanka (z klasy)

no ogolnie sprawa z pakowaniem zwierzakow do torebek jest lekko chora.. ale tu wina jest u kupujacych, nie sprzedajacych. bo w co te chomiki pakowac beda? ludziom w lape dawac?
Cytuj

ludzi wina że nie przychodzą z transporterami

dokladnie

Forum Zwierzaki

Czy was też tak traktują ??
« Odpowiedz #57 : 2005-02-24, 00:10 »

Nereida

  • *
  • Wiadomości: 194
Czy was też tak traktują ??
« Odpowiedź #58 : 2005-02-24, 01:44 »
Cytat: VioaoiV
Cytuj

jak czyatałam ten fragment to myślałam, że podstawiłaś mu buty pod nos i powiedziałaś "to zostawiaj je za drzwiami"



A wiesz...szkoda że mi to wtedy na myśl nie przyszło :):):)
Zapisane
Pozdro zwierzokomaniacy  :) !!!

Eli

  • Gość
Czy was też tak traktują ??
« Odpowiedź #59 : 2005-02-24, 14:17 »
Cytuj

haha a co najlepsze chomiki facet pakuje do torebek papierowych


Cytuj

Ale to nei jest złe, chodzi o pakowanie gryzona ido pudełeczka kartonowego

Myśle że sie nie zrozumieliscie.. jest różnica miedzy pudełkiem kartonowym, w ktore zazwyczaj sie pakuje małe gryzonie po uprzednim zrobieniu dziurek,  a torebką papierową.,.
Zapisane
Strony: 1 [2] 3   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.172 sekund z 28 zapytaniami.