Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: Bombki z kota :( jakie to smutne  (Przeczytany 4809 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

diuna

  • *
  • Wiadomości: 2363
Odp: Bombki z kota :( jakie to smutne
« Odpowiedź #1 : 2012-12-22, 23:19 »
To jest ogromnie przykre... Ale ja mam buty ze swini co może szokowac Chinczykow. Oni koty jedza a z futra robia płaszcze i... bombki jak widac....
Zapisane
"Nie bierz uwielbienia swojego psa za ostateczny dowód na to, że jesteś super" - Ann Landers

Iras

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7221
  • technik weterynarii Przyszły ratownik medyczny :P
Zapisane
http://www.youtube.com/watch?v=ayI3I-SdRPc  Obejrzyj zanim rozmnożysz...

Jeśli zadajesz pytanie, a ja odpowiadam pytaniami - odpowiedz na WSZYSTKIE. inaczej uznam, ze ci nie zależy i oleję twój problem.

Moje "diagnozy" - to tylko PODEJRZENIA - nie zwolnia cie od obowiązku wizyty u weta!

"Nie sprzeczaj się z idiotami. Ściągną cię na swój poziom i pokonają doświadczeniem."

HMMMM powrot?

Forum Zwierzaki

Odp: Bombki z kota :( jakie to smutne
« Odpowiedz #2 : 2012-12-23, 22:08 »

diuna

  • *
  • Wiadomości: 2363
Odp: Bombki z kota :( jakie to smutne
« Odpowiedź #3 : 2012-12-23, 23:19 »
Dobrze,ze nikt jeszcze nie wpadl na to żeby je wieszac na choince....Koleżanka miala futro z chow chow i nawet o tym nie wiedziala....
Zapisane
"Nie bierz uwielbienia swojego psa za ostateczny dowód na to, że jesteś super" - Ann Landers

solaris

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 11
Odp: Bombki z kota :( jakie to smutne
« Odpowiedź #4 : 2012-12-24, 00:22 »
Bombki z kota... a czym to się różni od futra z szynszyli?? Niczym! I to futerko i to. I to zwierzątko, i to. I jedno miało bijące serduszko, i drugie też. Tyle, że może kota złapali na ulicy i chwilę wolności poznał... a taka nutria czy szynszyla całe życie spędzają w 20x20 cm... za kratkami...
Zapisane

diuna

  • *
  • Wiadomości: 2363
Odp: Bombki z kota :( jakie to smutne
« Odpowiedź #5 : 2012-12-24, 17:52 »
Masz rację. Tylko u nas nie ma tradycji wykorzystywania kotow do takich celów. Niech sobie wieszają je u siebie , tam gdzie je zjadaja.....
Zapisane
"Nie bierz uwielbienia swojego psa za ostateczny dowód na to, że jesteś super" - Ann Landers

Demifari

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 185
Odp: Bombki z kota :( jakie to smutne
« Odpowiedź #6 : 2012-12-27, 01:27 »
Ja to w ogóle jestem przeciwniczką wszelkiego rodzaju futerek, na bombkach, do noszenie, do ozdoby to dla mnie nie ma znaczenia. Zabijają dla jedzenia ok ale nie róbmy ze śmierci biznesu ozdóbkowego.....
Zapisane

Oronka

  • *
  • Wiadomości: 13
Odp: Bombki z kota :( jakie to smutne
« Odpowiedź #7 : 2015-04-01, 11:51 »
a to nie jest przypadkiem ściema taka jak słynne bonsai kittens?
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.042 sekund z 24 zapytaniami.