Ankiety i konkursy > Inne ankiety

fanatyzm u wegetarian

(1/7) > >>

pao:
Czy wegetarianie/weganie to fanatycy

* zdecydowanie tak: nie uznają zdania innych
* raczej tak: często się z tym spotykam
* Zdarzają się takie przypadki, ale należą do mniejszości
* raczej nie: choć jest tego trochę
* zdecydowanie nie: to ludzie pełni tolerancji
jak widać dałam pięć odpowiedzi. Odpowiedzi typu: to zależy od ludzi czy też nie znam zbyt wielu wegetarian nie uwzględniłam, bowiem zależy mi na wyłuskaniu stereotypu.

w uzasadnieniu wyjaśnię, iz po moich ostatnich rozmowach na gronie w wege tematach widzę, wiele dziwnych zachowań i ciekawa jestem waszych spostrzeżeń :) Rzecz jasna proszę o uzasadnienie swej opinii :)

p.s. niestety nie  umiem zrobic ankiety w pełnym tego slowa znaczeniu.

Fatty:
Wybrałam : Zdarzają się takie przypadki, ale należą do mniejszości

Sama byłam świadkiem jak dziewczyna demonstrowała odruchy wymiotne i wręcz krzykiem wypominała "jesz zwłoki" chłopakowi jedzącemu bułkę z szynką.
Ponadto w niektórych przypadkach zauważyłam dosyć pogardliwe traktowanie ludzi spożywających mięso, ale to raczej sporadycznie.
Mam nadzieję,że do fanatyzmu u mnie nigdy nie dojdzie,bo dieta to indywidualny wybór każdego i po sposobie odżywiania się ludzi oceniać nie będę-jeżeli jakąś przesłankę można u mnie dostrzec, to proszę mi powiedzieć, popracuję nad sobą.

Iras:
trudno mi do konca obiektywnie to stwierdzic, ze wzgledu na to ze nie znam zbyt wiele wegetarian - jednak z tego co zauwazylam - to jednak dosc duza ich liczba uwaza osoby jdzace mieso za kogos gorszego (np. taki shape, ktory twierdzi ze ktos jedzacy mieso nie moze byc milosnikiem zwierzat...) i jak dotad - spotykalam sie wlasnie glownie z podobnymi opiniami...

kkaassiiaa:
Zdarzają się takie przypadki, ale należą do mniejszości

Znam osobę, króra wszystkim narzucała sój sposób odzywiania się, nawet jej pies przeszedł na wegetarianizm. Na jego nieszczęscie taka dieta bardzo źle wpłyneła i pies z kilkoma schorzeniami został jej odebrany.

KoChAm KonICzki!!!:
ja jestem wegetarianką. I nikogo nie namawiam zeby sie odzywial tak jak ja :P no coz ale nie pogadasz sa wyjątki na calym globie. :/
chyba zacznme jesc mięcho :P

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona