Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 2 3 [4] 5 6 ... 11   Do dołu

Autor Wątek: Wyżłomaniacy poszukiwani!  (Przeczytany 33516 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

pinczerka_i_Gizmo

  • Gość
Wyżłomaniacy poszukiwani!
« Odpowiedź #90 : 2003-02-17, 15:31 »
My z Ami też nei zamierzamy chodzić na polowania, bo zauważyłam, że zaczyna przybierać te cechy co Gizmo....pinczer to taki pies który poluje na własną korzyść i Ami jak jakąś msyzkę upoluje(a zdarza się to rzadko)to wtedy nie rpzynosi tylko wręcz rpzeciwnie odchodzi i zjada chyba że zdążymy ją odwołać....
A pozatym Ami strasznie boi się huków petard, a co dopiero strzelby!

Monik, nie martw się Fido nie straci zaufania do psów-wyżły są twarde :wink:
Zapisane

Siva

  • Gość
Wyżłomaniacy poszukiwani!
« Odpowiedź #91 : 2003-02-17, 17:11 »
my tez polowac nie zamierazmy - to ma byc pies - towarzysz wycieczek konych i rowerowych  :P
Zapisane

myszka

  • Gość
Wyżłomaniacy poszukiwani!
« Odpowiedź #92 : 2003-02-17, 17:39 »
Cytat: pinczerka_i_Gizmo
My z Ami też nei zamierzamy chodzić na polowania


...to dobrze, bo już sobie wyobraziłam jak się uginasz pod strzelbą  :lol:
Zapisane

Forum Zwierzaki

Wyżłomaniacy poszukiwani!
« Odpowiedz #92 : 2003-02-17, 17:39 »

pinczerka_i_Gizmo

  • Gość
Wyżłomaniacy poszukiwani!
« Odpowiedź #93 : 2003-02-17, 19:46 »
Ja to bym musiała ejszcze podrosnąć, zeby tą strzelbę utrzymać:)
a wtedy Ami by juz dorosła była...
A Gizmo to nie ma co...bo on nawet za rodzicami by nie poszedł, bo on się boi gdy pojedyncza petarda strzeli... 8)
Zapisane

Myszka.xww

  • *
  • Wiadomości: 4497
  • A kuku
    • WWW
Wyżłomaniacy poszukiwani!
« Odpowiedź #94 : 2003-02-17, 20:02 »
Pinczerko, sama będziesz z nim chodzić na te polowania  :?:
Zapisane
podpisano: Starszy Goovienny

pinczerka_i_Gizmo

  • Gość
Wyżłomaniacy poszukiwani!
« Odpowiedź #95 : 2003-02-17, 20:11 »
no to włąśnei napisałam, że podrosnąć msuzę..
ale nie będę chodzić bo to mnie zupełnie nie pociąga^_^
Zapisane

twipsy7

  • Gość
Wyżłomaniacy poszukiwani!
« Odpowiedź #96 : 2003-02-17, 20:15 »
Moje wyżły to też typowe mieszczuchy i na szczęście nie tęsknią za polowaniem. Lucky od szczeniaka się nie nadawała na polowania, była lękliwa, chorowita i boi się huku do dnia dzisiejszego. Natomiast Chere nie wie co ze swoim instynktem zrobić. Wystawia wszystkie ptaki jakie tylko zobaczy a najbardziej lubi "polować" na gołębie. Stoi wtedy, jak przystało na prawdziwego pointera, z łapą podwinietą, wyprężona i nosem wskazuje gdzie jest ptak. Po chwili patrzy na mnie - no i co teraz ?
Czasem mi żal, że ten pies nie pracuje tak jak człowiek go do tego stworzył, ale wtedy zabieram je na długi spacer po lesie i zapominamy o polowaniu.
Zapisane

monik

  • Gość
Wyżłomaniacy poszukiwani!
« Odpowiedź #97 : 2003-02-18, 15:17 »
Mi tez żal że Fido nie będzie wykorzystywany zgodnie ze swoim przeznaczeniem, mogłaby to byc dla niego niezła frajda, ale z tego powodu nie moge przeciez latać ze strzelbą po lesie...
Twipsy jak tam twoja siec komputerowa, juz Ci wszystko naprawili?
Zapisane

pinczerka_i_Gizmo

  • Gość
Wyżłomaniacy poszukiwani!
« Odpowiedź #98 : 2003-02-18, 18:09 »
Ja też żałuję że Ami nie ma tej frajdy z polowania...
przecież te psy są do tego stworzone..
Ale jak sobię pomyślę, że te psy w gromadach  polują czasami nawet na jelenie i dziki i przecież w takij walce-pies,dzik pies może ucierpieć.....a nawet zginąć...
I wtedy cieszę się zę Ami jednak jest mieszczuchem^_^
Zapisane

Forum Zwierzaki

Wyżłomaniacy poszukiwani!
« Odpowiedz #98 : 2003-02-18, 18:09 »

twipsy7

  • Gość
Wyżłomaniacy poszukiwani!
« Odpowiedź #99 : 2003-02-19, 11:25 »
Monik nad netem pracują - nie wiadomo kiedy zrobią. Wiedzą w czym problem, ale nie mogą zlokalizować, gdzie następuje to spowolnienie łączy.
Pracują nad tym od poniedziałku, więc jest nadzieja, że już niedługo naprawią. W sumie internet rano chodzi jako tako, ale wieczorem z dużymi oporami. Codziennie próbuję, więc pewnego wieczoru się spotkamy  8)
Zapisane

monik

  • Gość
Wyżłomaniacy poszukiwani!
« Odpowiedź #100 : 2003-02-19, 11:45 »
Twipsy (zwracam się głównie do Ciebie, bo z nikim innym nie udało mi się jeszcze spotkać na czacie) czy mogłybyśmy zmienić godzinę spotkań? Wieczorem mam problem z dostępem do komputera, bo tak jak Ci już pisałam mój mąż pracuje na 2 zmiany. Jak ma na rano to często wieczorem zajmuje mi komp, jak ma na wieczór to ja w tych godzinach w których się spotykamy robię obiad. I tak w kółko. Najbardziej pasowało by mi w południe np. 11-12. Co ty na to?
PS. Siva, nic nie piszesz o swoim szczeniaczku, a ja bardzo chciałabym się dowiedziec co u niego słychać?
Zapisane

sylwka_garfisia

  • Gość
Wyżłomaniacy poszukiwani!
« Odpowiedź #101 : 2003-02-19, 14:54 »
wiesz co ja na pieskach raczej sie nie znam!Wyżła ma moja koleżanka z podwórka!ma on 7 lat :) Wabi się Sara,bo to dziewczynka!pozdrawiam
Zapisane

Siva

  • Gość
Wyżłomaniacy poszukiwani!
« Odpowiedź #102 : 2003-02-19, 15:17 »
Cytat: monik
Najbardziej pasowało by mi w południe np. 11-12. Co ty na to?


ja tez bym chetnie - ale akurat w tych godzinach jestesmy na dluzszym spacerze....

Cytat: monik
PS. Siva, nic nie piszesz o swoim szczeniaczku, a ja bardzo chciałabym się dowiedziec co u niego słychać?


nic nie pisze, bo nie ma o czym: nie choruje (tfu!), nic nie zdemolowal (jeszcze :lol: ) hehehee
a powaznie - wszystko oki jest - uparciuch jeden nie chce sie uczyc!
chodzimy na dluzsze spacerki i poznalismy kilka sympatycznych pieskow - w tym gronie Sparky jest najmlodzy, ale wszystkie to mlodzierz - najstarcza suka ma troche ponad rok, reszta do 11 miesiecy, wiec szalejemy.

no i czekam niecierpliwie az nam sie "pszedszkole psie zacznie"!!!
pozdrawiamy
Zapisane

pinczerka_i_Gizmo

  • Gość
Wyżłomaniacy poszukiwani!
« Odpowiedź #103 : 2003-02-19, 17:42 »
tylko, ze w tych godzinach raczej mnie nei ebdzie bo :
a)do domu wracam gdzies tak ok. 13.00-14.00
b)moj bart najczesciej sziedzi na necie o tej porze

a co wy na godz. 16.00.-17.00?

bo na 11-12 moge wchodzic tylko w SOB i N chodz i to ejst watpliwe
Zapisane

twipsy7

  • Gość
Wyżłomaniacy poszukiwani!
« Odpowiedź #104 : 2003-02-20, 13:50 »
Monik jestem w trakcie poszukiwań pracy, więc teoretycznie mogę między 11-12 być na chatcie, ale oczywiście nie codziennie  :)
Dzisiaj np mi się nie udało zdążyć. Postaram się być jutro (piątek).
A co do godzin wieczornych to,  co drugi wieczór będzie wystarczajacy na pogaduszki, a jak dobrze pójdzie i na  8)  się umówimy  ;)

Pinczerko skarbie, trudno mi będzie siedzieć cały czas przy kompie. Rozumiem, że masz w tym czasie zajęcia, może rzeczywiście wszyscy razem i  Monik spróbujmy dziś między 16-17 (jeśli o mnie chodzi, to dziś raczej bliżej 17)   :roll:
Zapisane

Forum Zwierzaki

Wyżłomaniacy poszukiwani!
« Odpowiedz #104 : 2003-02-20, 13:50 »

monik

  • Gość
Wyżłomaniacy poszukiwani!
« Odpowiedź #105 : 2003-02-20, 19:14 »
Nie mogłam być dziś ani rano, ani o 16-17, wpadne na czata dziś lub jutro wieczorem.
Zapisane

pinczerka_i_Gizmo

  • Gość
Wyżłomaniacy poszukiwani!
« Odpowiedź #106 : 2003-02-20, 20:56 »
Wiecie co...chyba nie ma dla nas odpowiedniej godziny spotkań^_^
Poprostu raz ktoś jest, a innym cosik wypadnie albo na odwrót...
Ja juz byłam rano, w południe, popołudniu i wieczorem na chacie i muszę przyznać, że narazie jedyną osoba którą spotkałam to była Siva a pogadałam z nią właśnie o 20.00-21.00

Teraz zaczęłyśmy gadać o godzinach...a może powiemy teraz cosik o wyżełkach?
Twipsy, Monik, Siva co tam u waszych wyżłowatych cudeniek słychać?
Zapisane

Siva

  • Gość
Wyżłomaniacy poszukiwani!
« Odpowiedź #107 : 2003-02-20, 21:01 »
pinczerko! wskakuj na czata! jestesmy!
Zapisane

pinczerka_i_Gizmo

  • Gość
Wyżłomaniacy poszukiwani!
« Odpowiedź #108 : 2003-02-20, 21:08 »
już lecę!
Zapisane

twipsy7

  • Gość
Wyżłomaniacy poszukiwani!
« Odpowiedź #109 : 2003-02-21, 10:05 »
Dlatego propunję jednak gadugadu :))
Pinczerko odpisałam sobie twój numer gg - odezwę się jak tylko Cię zobaczę  8)
Zapisane

monik

  • Gość
Wyżłomaniacy poszukiwani!
« Odpowiedź #110 : 2003-02-21, 12:28 »
Super ze wczoraj udało się nam spotkać aż we trzy, szkoda tylko ze Twipsy nie było z nami  :( .
Wracajac do tematu, co u mojego wyżełka? Wszystko w zasadzie ok., poswięcam mu dużo czasu, bo wyżeł jak to wyzeł potrzebuje się wybiegać. Wczoraj skoczył za łabędziem do morza (to juz Wam mówiłam na czacie) i bawił się z 2 innymi wyżłami więc był absolutnie szczęśliwy. Wprawdzie jakas babcia mnie okrzyczała " na smycz go, na smycz!" bo wypłoszył łabędzie, ale szczerze mówiac miałam to w nosie. Nie po to leciałam taki kawał nad morze zeby psa tam na smyczy prowadzać. Bo on wczoraj był pierwszy raz nad morzem, zawsze chodzę z nim do lasu (Trójmiejski Park Krajobrazowy), który mam pod nosem, bo żeby dojść do morza trzeba przejść przez całe miasto a to dla psa średnia frajda. No, to teraz wy napiszcie co u Waszych psiaków. Wyżełkowe pozdrowienia.
Zapisane

Forum Zwierzaki

Wyżłomaniacy poszukiwani!
« Odpowiedz #110 : 2003-02-21, 12:28 »

twipsy7

  • Gość
Wyżłomaniacy poszukiwani!
« Odpowiedź #111 : 2003-02-21, 18:58 »
Mama mija !!! co ja mam za psy !!! toż to sieroty i śpiochy. teraz wiem co one robią jak ja jestem w pracy - ŚPIĄ !!!!
2 dni temu - siedzę sobie przy kompie i naraz słyszę, KTOŚ NACISKA NA KLAMKĘ U DRZWI WEJSCIOWYCH  (mieszkam w bloku 4-ro piętrowym) - myślę sobie "moje dziecko wraca ze szkoły" idę otworzyć drzwi i słyszę ciche pukanie - coś mnie tknęło zaglądam przez kuklok, a tu jakaś banda cyganów łazi po klatce i próbuje wejść - jak do siebie - u sąsiadów obok.
MOJE PSY ŚPIĄ W NAJLEPSZE i dopiero jak podeszłam do drzwi to łaskawie Chere podeszła !!! . no leń śmierdzacy jeden i drugi. No i kto ma pilnować mieszkania ???  
Zaczynam naukę reagowania na odgłosy zewnętrzne !!!
Pozdrawiam
Zapisane

monik

  • Gość
Wyżłomaniacy poszukiwani!
« Odpowiedź #112 : 2003-02-21, 19:03 »
Co  to "kuklok"? Mój Fido natychmiast reaguje na odgłosy za drzwiami zaczynając głośno szczekać. Jest bardzo czujny  :) .
Zapisane

Siva

  • Gość
Wyżłomaniacy poszukiwani!
« Odpowiedź #113 : 2003-02-21, 19:16 »
jak sadze jest to slaska odmiana wizjera :)

moj pies dzis szaleje - nie bylo mnie pol dnia w domu, wiec spal a teraz rozrabia - nie bylo dzis dluzszego spacerku (boli mnie glowa przeokrutnie) - nadrobimy to jutro :D
pozdrawiam
Zapisane

twipsy7

  • Gość
Wyżłomaniacy poszukiwani!
« Odpowiedź #114 : 2003-02-22, 07:37 »
He he - siva świetnie sobie poradziłaś z kuklokiem  ;)
Ojciec Chere też świetnie pilnuje domu i jeszcze parę innych wyżłów.
A może ja nie mam wyżłów, tylko jakieś udziwnione koty do psów podobne jakimś cudem ?
 8)
Zapisane

pinczerka_i_Gizmo

  • Gość
Wyżłomaniacy poszukiwani!
« Odpowiedź #115 : 2003-02-22, 16:16 »
Ami to też jest taki śmierdzący leń :lol:
Tylko, że ona jak jest u siebie w domu to ona ma wszystko w nosie i może ktoś wchodzić do domu a ona będzie sobie pałaszowała jedzonko, albo smacznei spała..
Chyba że ją się zawoła albo zagwizda to dopiero przyłazi...

Natomiast u mnie w domku to jak nawet sąsiedzi wchodzą do domu to ona drze się w niebogłosy,ablo na balkopnie obszczekuje wszystkie psy...
to chyba nauczyła się od Gizmo:)
Bo Gizmo muszę przyznać to prawdziwy stróż-może spać najgłebiej jak może a gdy tylko przekręci się zamek w drzwiach wybiega i zaczyna szczekać...

Twipsy-będę czekać na Twój "sygnał" na gg! :)
Zapisane

Siva

  • Gość
Wyżłomaniacy poszukiwani!
« Odpowiedź #116 : 2003-02-22, 18:53 »
Monik: ja to gapa jestem!
jak ide do stajni, mijam dom, gdzie sa 2 posokowce (a przynajmniej tak wygladaja) mama i jej synek - fajne piechy :)
Zapisane

monik

  • Gość
Wyżłomaniacy poszukiwani!
« Odpowiedź #117 : 2003-02-23, 00:02 »
No super pieski, ale obecnie jestem bardzo zauroczona wyżłami. Chętnie bym jeszcze kiedyś miała posokowca bawarskiego, ale te psy srednio się nadaja do miasta no i nie znoszą samotności. Jest to rasa która musi byc z człowiekiem 24 na dobę. Wierz mi , że to bywa uciążliwe.
Zapisane

Forum Zwierzaki

Wyżłomaniacy poszukiwani!
« Odpowiedz #117 : 2003-02-23, 00:02 »

pinczerka_i_Gizmo

  • Gość
Wyżłomaniacy poszukiwani!
« Odpowiedź #118 : 2003-02-23, 13:26 »
Monik, opowiesz cosik o swoim posokowcu?
Jak się wabił, ile miał lat jak odszedł itp....

Twpisy, przperaszam, że nie pogadałam z Toba na gg, ale miałam gości i musiałam odejść od komputera....
Zapisane

Siva

  • Gość
Wyżłomaniacy poszukiwani!
« Odpowiedź #119 : 2003-02-23, 13:34 »
Dzis na spacerze poznalismy nowego pieska - a wlasciwie suczke - jakiej rasy??? posokowiec :)
bardzo ladnie sie bawily psiaki
Zapisane
Strony: 1 2 3 [4] 5 6 ... 11   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.081 sekund z 27 zapytaniami.