Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 ... 1576 1577 [1578] 1579 1580 ... 1593   Do dołu

Autor Wątek: Kundelkomaniacy też się łączcie :)  (Przeczytany 1514310 razy)

0 Użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

IBDG

  • Globalny Moderator
  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 12525
  • Zawsze będziemy Cię kochać, piesku... (*)
Odp: Kundelkomaniacy też się łączcie :)
« Odpowiedź #47310 : 2019-12-12, 13:09 »
Pigwa ma około 14 lat. Widać po nim wiek, główka coraz bielsza, oczka też nie takie przejrzyste, jak dawniej... Ale i tak nie jest źle, Cushing opanowany na tyle, że mimo złych wyników samopoczucie piesek ma dobre, nie sika tak obficie, jak przed diagnozą i rozpoczęciem kuracji Vetorylem... Jest stabilnie, a momentami nawet dziarsko i z werwą, jak np. wtedy, gdy wysiada z tramwaju i pędzi do mamy z nadzieją na mięsne śniadanie czy obiad... A dziś (też zawiozłam go do mamy, bo miałam coś rano do załatwienia), skoczył w stronę gołębia, który przycupnął na chodniku... Nigdy tego nie robił (znaczy, pies, nie gołąb ;) ), bardziej byłoby to w stylu Makusi... Chyba odziedziczył po niej przyzwyczajenia ;)

Mama ciągle nie może przyzwyczaić się do życia bez psa i kombinuje ;) Pigi miał u niej dziś zostać do mojego wyjścia z pracy, a już okazuje się, że mogę go na razie nie odbierać... ;) Czyli to ja mam być w domu sama jak ten palec... No, ale ja jestem większość dnia poza domem, więc...
Zapisane
IBDG Wrocław

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14181
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
Odp: Kundelkomaniacy też się łączcie :)
« Odpowiedź #47311 : 2019-12-19, 20:51 »
Może dla którejś z Was jednak inne zwierzątko? Żeby było na stanie, jak Pigwa będzie mieszkał na 2 domy. Jakoś nigdy nie kręciły mnie króle czy też morskie świniaczki, ale zawsze to ktoś w domu - i to mniej wymagający od piesełka.
Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.

IBDG

  • Globalny Moderator
  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 12525
  • Zawsze będziemy Cię kochać, piesku... (*)
Odp: Kundelkomaniacy też się łączcie :)
« Odpowiedź #47312 : 2019-12-20, 08:20 »
Mnie też nie kręcą, mamy tym bardziej... Co pies, to pies... Cóż, nic nie trwa wiecznie i czasem trzeba się przestawić, choćby było trudno :(
Zapisane
IBDG Wrocław

Forum Zwierzaki

Odp: Kundelkomaniacy też się łączcie :)
« Odpowiedz #47312 : 2019-12-20, 08:20 »

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14181
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
Odp: Kundelkomaniacy też się łączcie :)
« Odpowiedź #47313 : 2019-12-22, 21:39 »
Balbinka wczoraj miała urodziny - tzn. minął rok od adopcji.
Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.

IBDG

  • Globalny Moderator
  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 12525
  • Zawsze będziemy Cię kochać, piesku... (*)
Odp: Kundelkomaniacy też się łączcie :)
« Odpowiedź #47314 : 2019-12-23, 09:24 »
Wszystkiego dobrego z tej okazji :)

Przyjęcie było? ;)
Zapisane
IBDG Wrocław

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14181
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
Odp: Kundelkomaniacy też się łączcie :)
« Odpowiedź #47315 : 2019-12-23, 15:52 »
Ona ma imprezę codziennie ;)
Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14181
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
Odp: Kundelkomaniacy też się łączcie :)
« Odpowiedź #47316 : 2020-01-14, 19:14 »
W nowym roku pomyślności. I siły.


Tata był dziś z Balbisiem i zbierał peany pochwalne na mój temat. Pani z sąsiedniego osiedla zaczepiła go, że ta wyższa córka (czyli ja :P ) srała psem ;) pod jej oknem, po czym wyciągnęła woreczek i posprzątała - a ona pierwszy raz widzi, żeby ktoś u nas po psie sprzątał. Tata wysłuchał, pokiwał głową, że my zawsze tak robimy i zerknął co robi za tują Balbina - kupę, a jakże ;p
Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.

lis

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 16231
  • red fox and dog fanatic
Odp: Kundelkomaniacy też się łączcie :)
« Odpowiedź #47317 : 2020-01-19, 12:53 »
Hej :P
Nie wiem, czy Wiecie, ale nasz cudowny rząd pracuje właśnie nad zmianami w ustawie o ochronie zwierząt i min. postuluje się tam, że organizacje pro zwierzęce nie będą już mogły odbierać same maltretowanych zwierząt, tylko w obecności urzędnika państwowego i tylko w godzinach jego pracy, co może skazać tysiące zwierząt na śmierć. Oczywiście, zmiany proponuje PSL, a raczej teraz tzw. Koalicja Polska wraz z Kukiz 15 ale rząd nie ma, chyba nic przeciwko. Dodatkowo, jako 'ekspertów' wezwano na posiedzenie komisji wezwano osoby, które mają wyroki za znęcanie się nad zwierzętami, ponieważ ... mają one doświadczenie ...  :roll: Cóż, czego się spodziewać po politykach i po partii, która była, min. za trzymaniem psów na łańcuchu, a, niestety, przywódca Ludowców ma duże poparcie społeczne i kandyduje na Prezydenta, a sam PSL nadal jest partią zacofaną, popierającą głównie rolników, leśników i myśliwych.
Przy okazji, przeszła już przez Sejm i przez Senat ustawa o walce z Afrykańskim Pomorem Świń, która daje kolejne, spore uprawnienia myśliwym i wprowadza kary więzienia za zakłócanie polowań.

IBDG

  • Globalny Moderator
  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 12525
  • Zawsze będziemy Cię kochać, piesku... (*)
Odp: Kundelkomaniacy też się łączcie :)
« Odpowiedź #47318 : 2020-01-23, 09:16 »
O, kto przylazł  ;p

Wiemy, wiemy... Wszak nie od dziś wiadomo, że żyjemy w domu wariatów. Ktoś mówił, ze czarne jest białe i tego się trzyma...
Zapisane
IBDG Wrocław

Forum Zwierzaki

Odp: Kundelkomaniacy też się łączcie :)
« Odpowiedz #47318 : 2020-01-23, 09:16 »

lis

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 16231
  • red fox and dog fanatic
Odp: Kundelkomaniacy też się łączcie :)
« Odpowiedź #47319 : 2020-02-17, 21:44 »
Niby wątek o psach, ale Macie :P

T.S. Eliot:
Koty

To bardzo trudna rzecz imię wynaleźć kotu.
Trudniejsza niż świąteczna zagadka albo gra;
Powiecie, żem jest wariat lecz przysiąc jestem gotów:
Porządny kot nie mniej niż trzy imiona ma
Po pierwsze imię, co w codziennym jest użyciu,
Jak Tom, Alonzo, August, Jonatan albo Sam,
Po prostu Mruczuś albo bardziej po prostu Kiciuś;
Imiona z sensem, które wy znacie i ja znam.

Wśród bardziej wyszukanych rozmaitych kocich imion
Niektóre są dla panów, niektóre są dla dam,
Takie jak Safo, Jowisz, Elektra czy Ancymon;
Lecz wszystkie z sensem, które wy znacie i ja znam.
Lecz mówię wam: kot musi mieć jeszcze drugie imię
(jak nie ma go nie będzie chciał pić ani jeść),
imię, przez które mógłby się nad tłum szary wynieść
i dumnie wąs rozpostrzeć i ogon w górę wznieść!

Tego rodzaju imion mam zapas znakomity:
Na przykład Ścichapęk, Szasprastuś albo Prot,
Albo Bombalurina (dla pań), lub Makawity ...
Imiona, które może mieć jeden tylko kot.
Ale imieniem trzecim kot sam się zwykł nazywać
I nigdy go nie poznasz ani nie poznam ja;
I próżny byłby trud wszechludzkich poszukiwań:
Kot nigdy go nie zdradzi a on je tylko zna!

Gdyś czasem spostrzegł, ze w głębokiej medytacji
Twój albo inny kot w dal patrzy w zamyśleniu
To wiedz: ta kontemplacja jest z jednej zawsze racji:
On myśli, myśli, myśli, myśli o Tamtym swym Imieniu,
O swym zmyślnym, wymyślnym, przemyślnym,
Niedodomyślnym,
Utajonym, niedosięgłym, najbardziej własnym Imieniu.

Jeden z wierszy Eliota, na podstawie których powstał musical "Koty" ;P

IBDG

  • Globalny Moderator
  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 12525
  • Zawsze będziemy Cię kochać, piesku... (*)
Odp: Kundelkomaniacy też się łączcie :)
« Odpowiedź #47320 : 2020-02-21, 11:35 »
Lis, pisz, co u Ciebie słychać, jak Miki?  ;p
Zapisane
IBDG Wrocław

lis

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 16231
  • red fox and dog fanatic
Odp: Kundelkomaniacy też się łączcie :)
« Odpowiedź #47321 : 2020-02-21, 19:31 »
Miki jeszcze żyje, niedługo skończy 15 lat ...  :shock:

IBDG

  • Globalny Moderator
  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 12525
  • Zawsze będziemy Cię kochać, piesku... (*)
Odp: Kundelkomaniacy też się łączcie :)
« Odpowiedź #47322 : 2020-02-24, 10:30 »
Jak się trzyma? I co u Ciebie, coś tak zamilkł...  ;p
Zapisane
IBDG Wrocław

IBDG

  • Globalny Moderator
  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 12525
  • Zawsze będziemy Cię kochać, piesku... (*)
Odp: Kundelkomaniacy też się łączcie :)
« Odpowiedź #47323 : 2020-03-05, 18:06 »
Piegus ma zapalenie trzustki :( Około 3 miesiące mieszkał u mamy, bo kilka razy wyjeżdżałam, miałam też dużo spraw do załatwiania... W niedzielę wzięłam go z powrotem i wszystko było ok, a we wtorek zaczął się dziwnie zachowywać, wymiotował pianą, chodził wolniutko i widać było, ze coś go boli... Nie chciał jeść, tylko pił. Wczoraj i dziś miał kroplówki, zastrzyki, jutro też meldujemy się w gabinecie... Kilka psów z okolicy ma podobne objawy i podejrzewam, że zieleń została czymś spryskana. Urządzane było podwórko, robiono klomby, kwietniki i może przy okazji cos tak zastosowano... Wczoraj wieczorem widziałam boksera, któremu z pyska leciała piana, po chwili pies leżał pod budynkiem i nie mógł wstać...  :(
Zapisane
IBDG Wrocław

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14181
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
Odp: Kundelkomaniacy też się łączcie :)
« Odpowiedź #47324 : 2020-03-06, 14:34 »
O nie..   trzymam kciuki za Pigwiszona. Co za dranstwo rozpylili :(
Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.

Forum Zwierzaki

Odp: Kundelkomaniacy też się łączcie :)
« Odpowiedz #47324 : 2020-03-06, 14:34 »

IBDG

  • Globalny Moderator
  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 12525
  • Zawsze będziemy Cię kochać, piesku... (*)
Odp: Kundelkomaniacy też się łączcie :)
« Odpowiedź #47325 : 2020-03-06, 16:34 »
Dziś była kolejna kroplówka i zastrzyki, jutro znów... Nie wiem jeszcze, jak będzie z niedzielą, bo gabinet nieczynny, może podam samą kroplówke w domu. Toffisiowi też robiłam, ale był dużo grzeczniejszy od Pigwy... Kiepsko to wygląda, jeszcze w poniedziałek będzie USG, ale wesoło nie jest...
Zapisane
IBDG Wrocław

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14181
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
Odp: Kundelkomaniacy też się łączcie :)
« Odpowiedź #47326 : 2020-03-09, 21:56 »
Wspieram mentalnie i sle dobre myśli.
Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.

IBDG

  • Globalny Moderator
  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 12525
  • Zawsze będziemy Cię kochać, piesku... (*)
Odp: Kundelkomaniacy też się łączcie :)
« Odpowiedź #47327 : 2020-03-10, 16:40 »
Dziś pożegnałam Pieguska...

Jeszcze wczoraj miał USG, które wypadło lepiej, niż spodziewaliśmy się wszyscy, łącznie z wetką. Było kilka nieprawidłowości, ale nic tragicznego... Jutro miało być badanie kardiologiczne, tymczasem dziś... Piegus został sam w domu na kilka godzin, jedyną niespodzianką, jakiej się spodziewałam, była kupka albo nasikane po kroplowkach. Niestety, było coś dużo gorszego, bo piesek wymiotował krwią ze skrzepami... Było tego bardzo dużo, całe podbrzusze miał oblepione, aż nie mogłam go domyć. Wycierałam szmatką i wciąż wyciągałam z kudełków skrzepy. W pewnym momencie pomyślałam, że jakaś rana na brzuchu mu się otworzyła, bo co wsunę szmatkę pod psa, to wyjmuję pełną krwi i jakby wnętrzności... Pyszczek we krwi, jego piękny, biały "śliniaczek" z futra pomazany krwią... Piegus, jak to on, warczący i niechętny do współpracy, wiec nawet zajrzeć dobrze na jego brzuch nie mogłam. Wytarłam go o tyle, że już skrzepów nie było Krew na dywanie i na podłodze... Domyśliłam się, że położył się w to, co zwymiotował i stąd zabrudzone futro. Być może rozjechały mu się łapy...

Gdybym wiedziała, zostałabym z nim w domu, ale przecież miałam nadzieję na poprawę... Wczoraj dostał tabletki na apetyt, i już po jednej dawce przestał się odwracać od jedzenia. Co prawda nic nie zjadł, ale kilka razy podchodził do miski, zaglądał i odchodził... Podsuniętą pod nos chrupkę nawet wziął do pyszczka, wprawdzie zaraz wypluł, ale i tak było lepiej, niz wcześniej, kiedy wręcz odwracał głowę od jedzenia. Dziś miałam mu ugotować kurę... ;(
Zapisane
IBDG Wrocław

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14181
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
Odp: Kundelkomaniacy też się łączcie :)
« Odpowiedź #47328 : 2020-03-11, 17:42 »
O nie IBDG..  :tuli: Wyję i ja. bałam się tu zaglądać, ale też miałam nadzieję na dobre wieści.

To wszystko jest takie nie fair :( dużo siły życzę
Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.

IBDG

  • Globalny Moderator
  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 12525
  • Zawsze będziemy Cię kochać, piesku... (*)
Odp: Kundelkomaniacy też się łączcie :)
« Odpowiedź #47329 : 2020-03-11, 21:08 »
Dzięki, Fatty... Trudno to wszystko znieść, za dużo w tak krótkim czasie... :( Mama płacze, bo nie wyobraża sobie domu bez psa, ja zresztą też nie... Już zaczęła mówić o wzięciu następnego, ale te jej problemy z kolanami bardzo utrudniają sytuację. Zobaczymy, na razie straszna pustka nastała... :(
Zapisane
IBDG Wrocław

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14181
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
Odp: Kundelkomaniacy też się łączcie :)
« Odpowiedź #47330 : 2020-03-11, 21:33 »
No właśnie, tak Ci się wszystko nawarstwiło :( Tyle bolesnych strat.
Nie tak powinny umierać zwierzaki...gdy ktoś opowiada o łagodnym, spokojnym odejściu zwierzaka w słusznym wieku to w pewnym sensie zazdroszczę.

Wiem jak pustka boli, pisz jeżeli pomaga.. mnie pomagało
Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.

Forum Zwierzaki

Odp: Kundelkomaniacy też się łączcie :)
« Odpowiedz #47330 : 2020-03-11, 21:33 »

IBDG

  • Globalny Moderator
  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 12525
  • Zawsze będziemy Cię kochać, piesku... (*)
Odp: Kundelkomaniacy też się łączcie :)
« Odpowiedź #47331 : 2020-03-12, 10:33 »
Tak, same straty i jeszcze zamknęliśmy firmę... Wspólnik nie chciał jej prowadzić bez Tomka. Proponowałam, żeby może wziął kogoś na jego miejsce (ja nie jestem inżynierem i nie we wszystkim mogłam Tomka zastąpić), ale nie chciał... Co prawda możemy jeszcze działać na umowę-zlecenie, ale to nie to samo. Co innego, kiedy rano wychodzi się z domu, wraca po południu, a bywało, że wieczorem i dzień zleciał... A teraz muszę się przestawić... No, pustka na całego.

A co u Ciebie, Fatty? Jak zwierzaki?
Zapisane
IBDG Wrocław

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14181
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
Odp: Kundelkomaniacy też się łączcie :)
« Odpowiedź #47332 : 2020-03-12, 22:30 »
Mam nadzieję, że się trzymasz   :tuli:

U mojej zwierzyny ok. Buras tradycyjnie doprowadza mnie do rozpaczy i to całkiem niechcący. Stefka ostatnio godzinę przesiedziała na klatce schodowej :roll: Wchodziłam objuczona zakupami, widziałam wszystkie 2 koty, ale potem musiała mi się smyknąć gdy zamykałam. Niezbyt byłam przytomna po całym dniu. Zdążyłam odgrzać obiad i zjeść, wypić piwo... słyszałam dziwne miauki, ale myślałam, że to dzieci sąsiadki się wydurniają :D Dotarło do mnie, że od tych dziwacznych miauków( nie brzmią jak typowo kocie- bardziej właśnie jakby jakiś 4 latek kota udawał) roznosi się echo... i to jednak nie u sąsiadki, a u mnie za drzwiami i kota mi brakuje ;p
Kociczka była bardzo oburzona ;) wpadła do domu nie chciała dać się pogłaskać na początku :P Foch.

Balbina już zaczęła łowić kleszcze, cudowna jest jak zawsze. Zbyt pulchna oczywiście też.
Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.

IBDG

  • Globalny Moderator
  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 12525
  • Zawsze będziemy Cię kochać, piesku... (*)
Odp: Kundelkomaniacy też się łączcie :)
« Odpowiedź #47333 : 2020-03-13, 15:04 »
Nie mam wyjścia, jakoś muszę być w pionie, choćbym wszystkiego miała dość...

Mama kiedyś nie zauważyła, że jamniczek Makuś wysmyknął się za drzwi za sąsiadką. Uwielbiał wpadać do niej do mieszkania i latać po wszystkich pomieszczeniach. Raz znalazł jakąś suchą babeczkę w jakimś zakamarku i chyba bardzo mu posmakowała, pewnie miał nadzieję na kolejne smakowitości sprzed tygodni ;) Sąsiadka szybko zamknęła drzwi, przekonana, ze mama zgarnie pieska, tymczasem mama, nieświadoma sytuacji, zajęła się czymś tam i nawet nie słyszała pukania... Pani Czesia zadzwoniła więc telefonem, pytając "wpuści nas pani?" Mama zdziwiona liczbą mnogą otworzyła drzwi, a tam Makuś na rękach... Biedak czekał na wycieraczce, aż któraś pańcia wyjdzie na zewnątrz... Dobrze, że gdzieś go nie poniosło :roll:

Ach, ta Twoja Balbisia... Słodkości, nie pies  :kocham:
Zapisane
IBDG Wrocław

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14181
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
Odp: Kundelkomaniacy też się łączcie :)
« Odpowiedź #47334 : 2020-03-15, 08:35 »
Sąsiadowi też się kiedyś wysmyknął piesek przez drzwi, tyle, że bokser ;) Sąsiad sam nie wie jak to się stało, byl bardzo zdziwiony kiedy mój tata zapukał do drzwi i zapytał co Ares na klatce robi.
Ja tak u siebie koty spotykam na klatce, ale 2 z nich są na klatkę wypuszczane celowo - natomiast smukłe, młode czarne panterki należą do ludzi z parteru i dały dyla, jak pańcio rower do mieszkania wprowadzał. Panterkę więc na ręce i puk,puk do drzwi :P

A Balbin to pies bystry  nastawiony na kontakt - żebym miała czas i żeby mi się chciało, to wymarzony materiał na psa do nauki - taniec z psem, czy agility - dałaby radę.  Niestety jakiegoś psiego regresu dostałam, jeżeli chodzi o wiedzę i chęci.  Wszyscy w niej zakochani - kiedyś nawet tata tak spoglądał na nią z czuciem i westchnął do siebie "a tak jej nie chciałem".

Z innych rzeczy - muszę ze sobą coś zrobić zawodowo :/ Jak kiedyś miałam mnóstwo pomysłów i kreatywności, tak teraz zamieniłam się w robota który klepie 8 h. Jest dużo lepiej niż gdy pracowałam w sklepie, ale czuję, że mi mózg umiera ;) Jestem idealnym materiałem na to, aby pracować z domu - zdecydowanie lepiej się skupiam niż w pokoju z 20 osobami. Muszę się za to wziąć i to już teraz, bo umowa jeszcze 3 miesiące jest, a to zleci.
Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.

IBDG

  • Globalny Moderator
  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 12525
  • Zawsze będziemy Cię kochać, piesku... (*)
Odp: Kundelkomaniacy też się łączcie :)
« Odpowiedź #47335 : 2020-03-15, 15:04 »
Wszyscy w niej zakochani - kiedyś nawet tata tak spoglądał na nią z czuciem i westchnął do siebie "a tak jej nie chciałem".
To musi być najprawdziwsza  :kocham: :VoV:

Szkolony psiak to dobry pomysł, tylko faktycznie, trzeba mieć czas, chęci i wiedzę... U mnie mieszka (znaczy, wynajmuje) dziewczyna, która zawodowo zajmuje się treningiem. Czasem widzę filmiki, ktore wstawia na Facebooku i jestem pod wrażeniem... Ma dwie sporawe suczki i mieszka z nimi w jednym pokoju, a drugi zajmuje jej siostra z dwoma kotami i chłopakiem :) Musi być im wesoło :D

A zawodowo... Ja wolałam jednak codzienne bywanie w firmie. Może dlatego, że nie siedziałam z 20 osobami, a tylko z Tomkiem, a potem już sama... No, jeszcze był Piegus, zajmujący wielce odpowiedzialne stanowisko podbiurkowe ;)

Wrocław rano wyglądał jak wymarłe miasto, po południu już ludzi jest trochę więcej. Automaty biletowe w tramwajach nie działają, przycisków przy drzwiach naciskać nie trzeba, motorniczy otwierają wszystkie drzwi. Ma być bezdotykowo...
Na Facebooku powstała grupa pomocowa na wypadek, gdyby kogoś dopadła kwarantanna albo pobyt w szpitalu. A tu w domu zwierzak albo i kilka...
Zapisane
IBDG Wrocław

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14181
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
Odp: Kundelkomaniacy też się łączcie :)
« Odpowiedź #47336 : 2020-03-15, 16:53 »
Moje miasteczko też wymarłe... a mnie się to w pewnym sensie podoba  :oops: Trochę, jakby natura znajdowała swoje miejsce: po placu szpitalnym na luzie przechadzał się bażant, w centrum miasta jakiś jastrząb straszył kawki... w ruchliwy dzień człowiek by tego nie uświadczył :bezsilny:

Powysyłali nas na urlopy - wreszcie chałupę uporządkuję. Muszę się pozbyć polowy klamotów, bo znów zaczęłam się w zbieracza bawić.
Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.

IBDG

  • Globalny Moderator
  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 12525
  • Zawsze będziemy Cię kochać, piesku... (*)
Odp: Kundelkomaniacy też się łączcie :)
« Odpowiedź #47337 : 2020-03-16, 17:26 »
Ja też trochę ostatnio powyrzucałam. Musiałam wziąć do domu komputer firmowy, pudełka z oprogramowaniem, po zastanowieniu wzięłam też monitor, fotel komputerowy, głośniki... No i musiałam wywalić fotel, z ktorego dotychczas korzystałam przy kompie, a był o tyle fajny, że wewnątrz miał schowek. Ale już się "wysiedział", więc prawie wszystko, co w nim przechowywałam, poszło w okolice śmietnika ;) Może ktoś lubi "gównostojki", dzbanuszki, figurki, wazoniki... ;) Trzyma się toto w nieskończoność nie wiadomo, po co.
Mam teraz na blacie trzy komputery, każdy do innych czynności... Czwarty wywaliłam :D I teraz tylko kabelki przekładam, a jest ich do diabła i ciut-ciut... Mogłabym kupić specjalny przełącznik i może tak w końcu zrobię, jak mi sie znudzi zabawa kablami :roll:

Gdzie jest Kość?
Zapisane
IBDG Wrocław

Forum Zwierzaki

Odp: Kundelkomaniacy też się łączcie :)
« Odpowiedz #47337 : 2020-03-16, 17:26 »

Kostka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 13550
Odp: Kundelkomaniacy też się łączcie :)
« Odpowiedź #47338 : 2020-03-16, 19:37 »
Jestem tutaj, zdezynfekowana, tylko nie chce mi się nic pisać
Zapisane
emocjonalne kanapki

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14181
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
Odp: Kundelkomaniacy też się łączcie :)
« Odpowiedź #47339 : 2020-03-17, 13:12 »
Wspominakam niedawno, że prace chce zmienić? Wszechświat nie śpi. Będzie redukcja z powodu korona kryzysu i lecę.
Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.
Strony: 1 ... 1576 1577 [1578] 1579 1580 ... 1593   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.13 sekund z 32 zapytaniami.