Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: Chora welonka pomocy!!!  (Przeczytany 1337 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

madziuneczka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 172
Chora welonka pomocy!!!
« : 2006-08-18, 20:58 »
Moja koleżanka pomimo moich zastrzezen ma welonkę w 8,5 l (jest ona w kuli) prosiłam ją zeby ją oddała ale ona nic na to niestety nir zrobiła !! No i stało sie wczoraj gdy byąłm u niej welonka nad lewym okiem ma narośl a wokół tego ma zaczerwienienie a kolor tego jest biały to wyglada tak jak u nas kleszcz wbity tylko jej to bardziej ,,lata" i jest w innym kolorze!! Jak jej mogę pomóc zeby wyzdrowiała co anka moze kupic jej jaki preparat ?? Pomocy  :help: :help:

Zapisane

madziuneczka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 172
Odp: Chora welonka pomocy!!!
« Odpowiedź #1 : 2006-08-19, 12:12 »
dzzisiaj byłam u anki rybcia ma mniejsze zaczerwienienie ale dalej to ma!!
Zapisane

PorannaRosa

  • Gość
Odp: Chora welonka pomocy!!!
« Odpowiedź #2 : 2006-08-19, 13:50 »
Po twoim opisie trudno stwierdzić co to dokładnie za problem. Może jest to uszkodzenie, w którym toczy się infekcja bakteryjna, może naruszone owrzodzenie. Jeżeli biała część przypomina watę może być to pleśniawka, jednak bez dokładnej diagnozy nie zalecałabym podawania leków a jedynie zadbała o czystość wody oraz pokarm wzbogacała w witaminy do czasu poprawy.
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Chora welonka pomocy!!!
« Odpowiedz #2 : 2006-08-19, 13:50 »

madziuneczka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 172
Odp: Chora welonka pomocy!!!
« Odpowiedź #3 : 2006-08-20, 17:42 »
anka dzwoniła do mnie dzisiaj i powiedziałą że wyglada to tak jak by rosło to tez z drugiej strony a co czystosci to sie jej spytałam i powiedziała że wymienia co tydzień !!
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.064 sekund z 28 zapytaniami.