Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: Iso-dog  (Przeczytany 2042 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Tiggy

  • Gość
Iso-dog
« : 2003-09-13, 16:39 »
Kto z Was slyszal o karmie Iso-dog? To chyba jakas nowosc, przynajmniej u nas w hurtowniach pojawila sie dosc niedawno. Jesli cos wiecie-piszcie :)
Zapisane

Zwierzaczek

  • Gość
Iso-dog
« Odpowiedź #1 : 2003-09-13, 16:44 »
Ja o takiej jeszcze nie slyszalam, musze popatrzec, moze i u nas taka będzie  :)  
A z czym ona jest? (wiesz, np. z drobiem...)
Zapisane

Tiggy

  • Gość
Iso-dog
« Odpowiedź #2 : 2003-09-13, 18:53 »
Hmm sa rozne warianty, ale jest to karma półsucha.
Zapisane

Forum Zwierzaki

Iso-dog
« Odpowiedz #2 : 2003-09-13, 18:53 »

estra

  • Gość
Iso-dog
« Odpowiedź #3 : 2003-09-16, 17:49 »
Aha, nowa karma... Fajnie. A więcej info? Masz wiadomości? Ile kosztuje? Oczywiście w zoologach się ją kupuje? A słyszałasz o Biomil? Kosztuje dość drogo, podobno dobra. No nie wiem.
Zapisane

Tiggy

  • Gość
Iso-dog
« Odpowiedź #4 : 2003-09-16, 18:15 »
No wlasnie nie wiem wiele o tej karmie, to co wiem to :
jest karma szwajcarska,
na polskim rynku pojawila sie niedawno, narazie widzialam ja w hurtowni zoo, ale pewnie juz trafila do sklepow,
kosztuje kolo 20 zl/kg...
i tyle. :P dlatego pytalam o ta karme, bo myslalam ze moze w innych regionach polski pojawila sie wczesniej.
Zapisane

Dobrac

  • Gość
iso dog
« Odpowiedź #5 : 2003-10-02, 10:08 »
iso dog to karma sprowadzana ze szwajcarii przez firme od kilku ladnych lat z powodzeniem sprzedajaca karme dla psow i kotow m. in nutrene (premium) oraz favorit (economy).
moja wybredna labradorka wlasnie na isodoga dala sie skusic. wczesniej probowalam eukanuby, RC, ANF... i dochodzilo do tego pze psiak przez dwa dni nic nie jadl..
teraz "wciaga karme nosem" i pieknie rosnie! a sierc ma tak blyszczaca ze juz kilka razy sprawdzalam czy sie gdzies nie potluscila:-)))

pozdrawiam
nowa na forum :)
Dobrac
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.07 sekund z 23 zapytaniami.