Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: karmy na wagę  (Przeczytany 1526 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

norris

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3741
  • ;>
karmy na wagę
« : 2003-10-22, 18:49 »
Jeśli było juz coś na ten temat na forum, to wybaczcie ;) - nie mogłam nic znaleźć.

Jak to jest z tymi karmami na wagę? Czy one naprawde są zepsute, jakie jest prawdopodobieństwo że są przeterminowane i czy warto ryzykować zakup takiej karmy? Nic nie planuję, tak tylko pytam ;).
Zapisane

AgaŚ

  • Gość
karmy na wagę
« Odpowiedź #1 : 2003-10-22, 19:23 »
Ja nigdy nie kupowalam... i nawet o tym nie myslalam :D
Zapisane

siba

  • Gość
karmy na wagę
« Odpowiedź #2 : 2003-10-22, 19:27 »
No jest duze prawdopodobienstwo, szczegolnie , ze hurtownie czesto wypychaja towar z konczacym sie terminem waznosci , dajac duzy upust i wlasciciele sklepow chetnie z tego korzystaja , bo maja wiekszy zarobek.
Kupujac oryginalne opakowanie i oczywiscie sprawdzajac na nim date masz 100% pewnosci. Niektore karmy np. dla seniorow , nie schodza tak wartko jak np. dla szczeniat i leza sobie nie raz tak dlugo , ze worki foliowe w ktorych leza  powazone, az sie rozpadaja. Poza tym wlasnie te foliowe woreczki w ktorych po rozwazeniu worka leza nie raz calymi miesiacami , nie nadaja sie do przechowywania produktow zawierajacych tluszcz i do karmy dodatkowo dostaja sie toksyczne zwiazki . Dlatego jak juz kupowac rozwzone to takie gdzie waza na miejscu prosto z worka.
Zapisane

Forum Zwierzaki

karmy na wagę
« Odpowiedz #2 : 2003-10-22, 19:27 »

norris

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3741
  • ;>
karmy na wagę
« Odpowiedź #3 : 2003-10-22, 19:31 »
no to nareszcie wiem dlaczego 1 kg Boscha dla dorosłych psów, oczywiście na wagę, kosztuje u mnie 6 zł :lol:.
Zapisane

_Karolina_

  • Gość
karmy na wagę
« Odpowiedź #4 : 2003-10-23, 13:09 »
wiece że nie wiedziałam...przynajmniej zostałam przestrzezona :)
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.054 sekund z 28 zapytaniami.