Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: Prosiak morski i krolik ?  (Przeczytany 2579 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

mili

  • Gość
Prosiak morski i krolik ?
« : 2002-10-13, 18:08 »
Nie chcę zyby moj prosiak morski czuł sie samotny, a ostatnio nie mam dla niego duzo czasu....Czy swinka morska moze mieszkac w jednej klatce z krolikiem ? Jak rozpoznac ze to jest królik miniaturka ? I czy krolik wymaga innego jedziena niz prosiak ? Jak tak to jak im to podawac ? Jak zaprzyjaznic zwierzątka ze sobą ?
Zapisane

Myszka.xww

  • *
  • Wiadomości: 4497
  • A kuku
    • WWW
Prosiak morski i krolik ?
« Odpowiedź #1 : 2002-10-13, 18:19 »
Królik miniaturka ma krótsze uszy niż zwykły. A zaprzyjaźnić się powinny, tylko nie trzymaj w jednej klatce. Każde zwierzątko będzie potrzebowało własnego "domku".
Zapisane
podpisano: Starszy Goovienny

milka004

  • Gość
Prosiak morski i krolik ?
« Odpowiedź #2 : 2002-10-13, 18:40 »
No i innej karmy. Chociarz sa podobnych rozmiarow musza miec inne diety pokarmowe. Wlasnie dlatego sa konkretne karmy dla konkretnych zwierzow.
Zapisane

Forum Zwierzaki

Prosiak morski i krolik ?
« Odpowiedz #2 : 2002-10-13, 18:40 »

Gerda

  • Gość
Prosiak morski i krolik ?
« Odpowiedź #3 : 2002-10-13, 22:31 »
Hmm wczoraj jak kupowałam trocinki to widziałam dwie świnki morskie i jednego króliczka, chyba dorosłe już były bo takie duże w akwarium zbyt małym jak na takie zwierzaki !!! Ale nie widać było żadnych ran, ani zadrapań, raczej żyją w zgodzie podkreślam w jednym akwarium razem !!!  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  Chociaż wszystko zależy od charakteru danego zwierzaka !!!  :lol:  :lol:  :lol: Pozdrawiam, a co mili chcesz kupić króliczka na 100% ???  :lol:  :lol:  :lol:
Zapisane

milka004

  • Gość
Prosiak morski i krolik ?
« Odpowiedź #4 : 2002-10-14, 09:43 »
No tak ja tez widzialam takie zjawisko. Lecz nie powinno tak byc, w sklepach maja malo wiedze na temat konkretnego zwierza bo musza wiedziec cos o wszystkich. To tak samo jak w niektorych sklepach trzymaja szynszylki w akwarium, a w nim jest slaba cyrkulacja powietrza, powietrze jest zbyt wilgotne i cieple co prowadzi to powstawania grzybow.
No i te swinki z krolikami sa od malutkiego no a mili ma juz jakis czas swinke ktora pewnie mam jakies swoje nawyki i przyzwyczajenia.
Zapisane

mili

  • Gość
Prosiak morski i krolik ?
« Odpowiedź #5 : 2002-10-14, 10:36 »
Przemyslalam to wszystko i chyba lepiej bedzie jak kupie drugą swinke morską... Tylko nie wiem czy lepiej młodą czy starszą ? i jak je do siebie przyzwyczaic ? :swinia: :swinia: to dwa prosiaki czy prosiak i krolik ? A czy diwe swinki moga jesc z jednej miseczki i czy moga miec jeden domek ?
Zapisane

milka004

  • Gość
Prosiak morski i krolik ?
« Odpowiedź #6 : 2002-10-14, 13:58 »
Mi sie wydaje ze to jest najlepsze rozwiazanie czyli dwie swinki. W koncu to ten sam gatunek, mysle ze powinny sie dogadac. No chyba ze sie myle to prosze kogos o wyprowadzenie z bledu, za raczke oczywiscie.
Zapisane

Elfka Nenar

  • Gość
Prosiak morski i krolik ?
« Odpowiedź #7 : 2002-10-15, 17:32 »
Mogą być razem w jednym sklepie są zawsze świnki z chomikami i się zgadzają. :wink:
Zapisane

myszka

  • Gość
Prosiak morski i krolik ?
« Odpowiedź #8 : 2002-10-15, 17:37 »
Nie mają wyjścia ;) To że w sklepie coś widziałaś, nie znaczy, że to jest OK.
Zapisane

Forum Zwierzaki

Prosiak morski i krolik ?
« Odpowiedz #8 : 2002-10-15, 17:37 »
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.075 sekund z 25 zapytaniami.