Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 2 [3]   Do dołu

Autor Wątek: Eurowizja ;)  (Przeczytany 9710 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Wiedźma

  • Gość
Eurowizja ;)
« Odpowiedź #60 : 2004-05-16, 22:07 »
Przerywnika nie widzialam, poszlam sie wtedy wykapac  :roll:
Zapisane

Veronica

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 8067
  • ^______^
    • WWW
Eurowizja ;)
« Odpowiedź #61 : 2004-05-16, 22:09 »
Oj Wiedźma żałuj, to było jedno z najlepszych rzeczy na Eurowizji  :P
Zapisane
"Popatrz jeszcze raz, psia dusza większa jest od psa.
A kiedy się uśmiechasz do niej, ona się huśta na ogonie.
A kiedy się pożegnać trzeba i psu czas iść do psiego nieba,
To niedaleko pies wyrusza, przecież przy tobie jest psie niebo,
Z tobą zostaje jego dusza."

Wiedźma

  • Gość
Eurowizja ;)
« Odpowiedź #62 : 2004-05-16, 22:12 »
Jakos to przezyje ;)
Zapisane

Forum Zwierzaki

Eurowizja ;)
« Odpowiedz #62 : 2004-05-16, 22:12 »

eniqa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3509
Eurowizja ;)
« Odpowiedź #63 : 2004-05-16, 22:41 »
ja też nie widzialam juz chyba przysypialam  :lol:
Zapisane

Sal

  • Gość
Eurowizja ;)
« Odpowiedź #64 : 2004-05-17, 08:45 »
Eurowizja to dno i trzy metry mułu... Straszna żenada.  :roll:  Jak nie było tańców w stylu Britney czy Christiny, to od razu występ się nie podobał...
Poza zespołem z Turcji nie było nikogo ciekawego.
Blue Cafe bardzo lubie, niemniej ich występ mi się nie podobał. Miałam wrażenie, że z nagłośnieniem było coś nie tak. Jakiś pogłos, czy co... Niektórzy to nawet fałszowali...  :roll:

Całe głosowanie to polityka i nic więcej.
Zapisane

eniqa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3509
Eurowizja ;)
« Odpowiedź #65 : 2004-05-17, 09:21 »
tam wszyscy spiewali tak samo  :roll:  jak z bratem wysluchalismy pierwszych 6 utworów to sie nawet zastanawialismy ze przy takich to Blue Cafe ma szanse  ;)   :roll:  dopiero jak ten Niemiec zaśpiewal to chociaż coś innego bylo ale też mu to troche kiepsko wyszlo  :roll:  :)  to niby jest  taki wielki konkurs a biora u dizal  w nim takie... fałszyska nie ppotrafiące spiewać że to się w głowie nie mieści  :roll: :bezsilny:
Zapisane

Wiedźma

  • Gość
Eurowizja ;)
« Odpowiedź #66 : 2004-05-17, 11:04 »
Sluchajcie, jak widac wszyscy maja podobne zdanie o Eurowizji co my ;)
Oto co znalazlam na WP:

"Jak co roku Eurowizja potwierdziła, że przede wszystkim jest areną kiczu (duet z Malty), a miejscami również nawet amatorszczyzny (np. duet z Holandii).

W tej galerii osobliwości BLUE CAFE zajęło odległą, 17 pozycję z łączną liczbą 27 punktów. Według nowych zasad oznacza to, że za rok, by wystąpić w finale polski reprezentant będzie musiał przejść przez eliminacyjne sito.

Co pisze polska prasa o występie zespołu? "Blue Cafe wraca z Turcji na tarczy" - czytamy w "Gazecie Wyborczej". "Gęganie i popiskiwania Tatiany Okupnik okazały się dla europejskich widzów magnesem równie lichym jak jej szmirowata kreacja." - czytamy dalej.

"Zły był montaż ujęć, układ choreograficzny banalny, a wrażenie chaosu dopełniła Tatiana Okupnik, którą spaliła trema. Tylko tak można wytłumaczyć, dlaczego zaśpiewała drewnianym głosem, bez typowego dla siebie seksapilu." - tak o występie BLUE CAFE pisze "Rzeczpospolita".

"Wszyscy postawili na widowisko. A my, po raz pierwszy na tak wielkiej międzynarodowej imprezie, byliśmy trochę jak dzieci we mgle. Być może też nasza muzyka była zbyt ambitna. Ale nasz występ został zauważony. Dostaliśmy m.in. zaproszenie od BBC..." - tak PAWEŁ RURAK-SOKAL, lider BLUE CAFE tłumaczy występ na łamach "Super Expressu".

Abstrahując od poziomu wykonania 'Love Song' nie sposób nie zauważyć, że głosowanie na Eurowizji coraz mniej ma wspólnego z oceną artystyczną, a coraz bardziej przypomina polityczny plebiscyt. Od lat Skandynawia głosuje na Skandynawię, byłe republiki Związku Radzieckiego na siebie, co dotyczy również sytuacji na Bałkanach, w państwach byłej Jugosławii. My możemy co najwyżej liczyć na niewielką pomoc Polonii żyjącej w Niemczech czy na Litwie."
Zapisane

Tiggy

  • Gość
Eurowizja ;)
« Odpowiedź #67 : 2004-05-17, 17:45 »
He, Blue Cafe to dno, a ich wystep-calkowita klapa... no tak, pani tatiana musiala co nieco jak zawsze pokazac, poza tym nie pokazala NIC... :P
Tak, polityka odgrywa tu ogromna role ... :roll: chore!
A tak wogole, to nawet fajna byla Serbia i Czarnogora, takie podchodzace pod ludowe... ;)
A co sadzicie o Bosni i Hercegowinie- IN THE DISCO?  :lol: i o tym gosciu co to spiewal, i tak dupą krecil??  :lol:  :lol: zenada!
Zapisane

Ciapka

  • Gość
Eurowizja ;)
« Odpowiedź #68 : 2004-05-17, 19:37 »
eee ja to natr nie ogladam tej haly..
Zapisane

Forum Zwierzaki

Eurowizja ;)
« Odpowiedz #68 : 2004-05-17, 19:37 »

koniulka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2541
Eurowizja ;)
« Odpowiedź #69 : 2004-05-19, 15:52 »
Moja mama stwierdziła że Ukrainki sie zachowywały jak najgorsze ****** z rosyjskiego ******* :roll:
Zapisane
Na zawsze w naszych sercach...

Shimi

  • Gość
Eurowizja ;)
« Odpowiedź #70 : 2004-05-19, 18:26 »
Wydaje mi się że lebiej byłoby żeby wykonawcy śpiewali w swoim języku ;) Tak jak śpiewają tylko po angielsku (chyba ci z Austri tylko po niemiecku zasuwali) to każda piosenka wydaje się taka sama :P
Zapisane

Veronica

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 8067
  • ^______^
    • WWW
Eurowizja ;)
« Odpowiedź #71 : 2004-05-20, 14:13 »
No własnie... w tym roku to jeszcze ten hiszpan śpiewal po hiszpańsku...  :P
Zapisane
"Popatrz jeszcze raz, psia dusza większa jest od psa.
A kiedy się uśmiechasz do niej, ona się huśta na ogonie.
A kiedy się pożegnać trzeba i psu czas iść do psiego nieba,
To niedaleko pies wyrusza, przecież przy tobie jest psie niebo,
Z tobą zostaje jego dusza."

ilia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1017
  • ...
Eurowizja ;)
« Odpowiedź #72 : 2004-05-20, 18:25 »
największym dnem była Malta....diso-polo rulez skoro tylke punktów miała. Mi sie podobał Cypr, przynajmniej nie było różowych motylków, rozbierania sie i dzikich tańców. Ale to i tak nie moje muzyka. Pop <bleee>
Zapisane
Now sacrifice your apples to Ryuuk!

PIOTR PIĄTEK

  • Gość
Eurowizja ;)
« Odpowiedź #73 : 2004-05-21, 20:50 »
Malta była do bani jak mogą coś takiego dopuszczać
Zapisane
Strony: 1 2 [3]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.069 sekund z 24 zapytaniami.