Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: Lecznica w Gdyni  (Przeczytany 2226 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Asia83

  • Gość
Lecznica w Gdyni
« : 2004-05-23, 19:23 »
Chciałabym polecić 2 weterynarzy w lecznicy w Gdyni Redłowie na ulicy Stryjskiej (na przeciwko stadionu).

Dr. Benkowski - w styczniu amputował oko mojej 13 letniej pudelce. Miała jaskre. Po pierwsze był bardzo opiekuńczy, nie brał pieniędzy za kolejne wizyty po operacji, rozłożył bezproblemowo płatności na raty. Ostatnio byłam z nią na strzyżeniu i przy okazji kontroli i żeby zapłacić przedostatnią ratę a on jak zwykle nie wziął za wizyte i jeszcze zamknął płatność mimo że zostało jeszcze 50zł. Zrobił tak z dobrego serca ponieważ Beta nie jest już w najlepszym stanie i ma guza (nie można go już operować). Naprawde troszczy się o zwierzaki.

Dr. Hajdo - Jak moim królikom urodziły się młode i jeden zachorował, pojechałam do lecznicy. Dr. Hajdo miał dyżur. Maleństwo miało jakiś dziwny katar. Podał jej kroplówkę, glukozę (ponieważ nic nie jadła), zabrał na noc do siebie do domu, opiekował się nia. Wziął tylko 20zł, rano wszystko było z pozoru dobrze już zaczęła jeść ale jej malutki organizm tego nie wytrzymał i zdechła. Spisał się świetnie ale Bogiem nie jest.

Polecem tych dwóch lekerzy bo są naprawde świetni i mają serce.
Zapisane

siba

  • Gość
Lecznica w Gdyni
« Odpowiedź #1 : 2004-05-27, 16:39 »
Dobrze wiedziec, bo szczerze mowiac juz nie bardzo wiedzialam gdzie isc, bo wszedzie sie zawiodlam. Dzieki!
Zapisane

Anka

  • Gość
Lecznica w Gdyni
« Odpowiedź #2 : 2004-06-09, 21:43 »
Także polecam tą lecznice.
Jestem z Krakowa ale w zeszłym roku na wakacjach byłam nad morzem , niestety na drugi dzień moja Queeni (pudel miniaturka) miała wypadek (wjechał w nas samochód) - otwarte złamania szczęki i żuchwy, wet w Władysławowie powiedział że nic nie może zdrobić ale dał mi tel. na Stryjską gdzie od razu pojechałam. Trafiłam na dr. Hajdo - młody bardzo dobry lekarz, ze świetnym podejściem do zwierząt i ludzi.  Poskładał mi moją Queeni (3 godziny na stole szwajcarskiej roboty przy składaniu tych drobnych kosteczek).
Jedną pamiątką tej przygody jest brak kilku zabków (wskutek wypadku) i trochę krzywy zgryz.
Dziękuję jescze raz dr. Hajdo za moją Queenie :):):)
Naważniejsze , że żyje i jest w pełni sprawna (właśnie mi kończy obgryzać kapcia).
Zapisane

Forum Zwierzaki

Lecznica w Gdyni
« Odpowiedz #2 : 2004-06-09, 21:43 »

Dalmafreciak

  • Gość
Lecznica w Gdyni
« Odpowiedź #3 : 2004-06-11, 11:44 »
Jeszcze tu to napisze. Ta lecznica rzeczywiście z tego co słyszałam bardzo dobra, głownie doktor Hajdo. Ale jeden młody lekarz doświadczenia nie ma.. Idźcie tylko do tych z dobra opinią w tej lecznicy!

Dalmafreciak
Zapisane

kitka

  • Gość
Lecznica w Gdyni
« Odpowiedź #4 : 2004-06-26, 21:43 »
dr Benkowski - Polecam.
Leczył i kastrował mojego kota.
Dobry, przejmujący się,bezpośredni i nie naciąga.
Zapisane

Adeen

  • Gość
Lecznica w Gdyni
« Odpowiedź #5 : 2004-08-16, 19:44 »
Musze wybrać się z ITIm do weta...Czy znacie numery telefonów do tych dwóch???
Zapisane

CTR

  • Gość
Lecznica w Gdyni
« Odpowiedź #6 : 2004-09-08, 20:33 »
tel. (0- 5 8 ) 622 21 48 -to jest do rejestracji. Dzwonisz, pytasz kiedy który przyjmuje -bo raz przyjmuje rano raz popoludniu.
ul. Stryjska 25
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.06 sekund z 21 zapytaniami.