Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: Wet w DG  (Przeczytany 3267 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Shadow_evelyn

  • Gość
Wet w DG
« : 2004-06-11, 22:18 »
Czy ktoś by mógł mi polecic jakiegos dobrego weterynarza w Dąbrowie Górniczej centrum dla gryzoni?... takiego sprawdzonego ;) Tak na wszelki wypadek... bo nie miałam okazji (na szczęście) żadnego sprawdzić...
Zapisane

kkaassiiaa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6070
Wet w DG
« Odpowiedź #1 : 2004-06-12, 12:06 »
Ja do DG do weta chodziłam na ul. Kosmonautów, ale z tej lecznicy skierowali mnie ze świnką morską do Sosnowca na ul. Gospodarczą i tam naprawdę dobrze opiekują sie gryzoniami i nie tylko. Naprawdę warto tam leczyć zwierzaki.
Zapisane
pozdrawiam wszystkich,
Kasia & Magia & Nero & Rudy & Ramzes
oraz
Raptus & Figa & Elfik & Kiki & Riki & Mysia Pysia & Parszywek & Bambus & Foks (za Tęczowym Mostem) [']

Shadow_evelyn

  • Gość
Wet w DG
« Odpowiedź #2 : 2004-06-12, 13:41 »
Aha dziękuje... :) tak kiedyś tez mnie skierowano do Sosnowca z papużką (ale było juz raczej dla niej za puźno :( ) do jakiejś pani :/ myśle ze to tam gdzie mi poleciłaś... w takim razie w najgorszych wypadkach tam się skieruje... tylko nie wiem czy warto po to by obciąć pazurki :/ ale dziękuje :)
Zapisane

Forum Zwierzaki

Wet w DG
« Odpowiedz #2 : 2004-06-12, 13:41 »

kkaassiiaa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6070
Wet w DG
« Odpowiedź #3 : 2004-06-13, 18:10 »
Ja mojej papudze sama obcinam pazurki, bo do weta mi się nie chce jeździć.
Dla mojej świnki też już było za późno, ale bardzo dobrze się zajmują zwierzętami.
A ty gdzie chodzisz do weta?
Zapisane
pozdrawiam wszystkich,
Kasia & Magia & Nero & Rudy & Ramzes
oraz
Raptus & Figa & Elfik & Kiki & Riki & Mysia Pysia & Parszywek & Bambus & Foks (za Tęczowym Mostem) [']

Shadow_evelyn

  • Gość
Wet w DG
« Odpowiedź #4 : 2004-06-15, 21:31 »
Tzn. ja nie byłam jeszcze ze świnkom u weterynarza... a z papużkom to byłam u takiej babki na 3-maja w centrum DG (raczej zwykle chodzili do niej z psami... jest tam nawet fryzjer dla psów) gdy zachorowała :( ... boje się sama obcinać pazurki świnkowi bo on jest czarno-brązowy... stąd nie widać gdzie sa naczynka... teraz jednak jest młody i narazie jest to mu nie potrzebne... ale to tylko narazie :/
Zapisane

Agata:)

  • Gość
Wet w DG
« Odpowiedź #5 : 2004-08-16, 11:02 »
Najlepsza klinika dla zwierzat jest na Alejach.. Dokladnie ul. Majakowskiego 27. Przyjmuja tam zwierzeta egzotyczne, gryzonie, psy, koty...... Jest tam chyba 6 specjalistow. Bylam z moim chomikiem i sobie bardzo chwale ;)
Zapisane

Shadow_evelyn

  • Gość
Wet w DG
« Odpowiedź #6 : 2004-08-16, 13:26 »
Dziękuje... Byłam tam kiedyś z papużką :cry: ale niestety oni nie potrafili jej pomóc... nie leczą chyba tam ptaszków :( (chociaż byłam tam 2 lata temu to teraz nie wiem czy...) . Ale jeden z panów dał jej zaszczyk który jej troche ulżył... Nie wiedziałam że tam przyjmują gryzonie :wink: ale skoro tak sobie te klinike chwalisz to moze tam pujde na obcięcie pazurków. Ale jeszcze chyba nie potrzeba :wink: . Mam nadzieje ze będe tam chodzić jak najmniej...
Zapisane

Agata:)

  • Gość
Wet w DG
« Odpowiedź #7 : 2004-08-16, 14:21 »
No zycze ci tego... Jest tam specjalistka od gryzoni i zwierzat egzotycznych, ale nie wiem, od kiedy przyjeta... Nazywa sie lek. wet. Anna Pieciukonis.. Mojego chomika wyleczyla...

A oto link do stronki Kliniki: http://www.molicki.pl/
Zapisane

kkaassiiaa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6070
Wet w DG
« Odpowiedź #8 : 2004-08-16, 15:11 »
Ja mam bardzo złe zdanie ma temat tej lecznicy  :(
Zapisane
pozdrawiam wszystkich,
Kasia & Magia & Nero & Rudy & Ramzes
oraz
Raptus & Figa & Elfik & Kiki & Riki & Mysia Pysia & Parszywek & Bambus & Foks (za Tęczowym Mostem) [']

Forum Zwierzaki

Wet w DG
« Odpowiedz #8 : 2004-08-16, 15:11 »

Agata:)

  • Gość
Wet w DG
« Odpowiedź #9 : 2004-08-16, 15:48 »
A czemu? Co tam zrobili takiego, ze masz zle zdanie? Opowiedz

Wiesz, zalezy tez od lekarza. Moglas trafic na akiegos pseudospecjaliste. Wiesz, jest ich tam siedmiu i nie kazdy sie moze znac.....
Zapisane

kkaassiiaa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6070
Wet w DG
« Odpowiedź #10 : 2004-08-16, 17:10 »
ja trafiłam na pana Molickiego, byłam tam twa razy i nigdy więcej. To było już dawno i może teraz się tam zmieniło - młodzi weci.
Może nie będę od początku wszystkiego opisywać, ale uważam że p. Moilcki jeśli nie ma o czymś pojęcia to powinien o tym powiedzieć, a nie liczyć tylko na łatwy zysk. :grr:
Zapisane
pozdrawiam wszystkich,
Kasia & Magia & Nero & Rudy & Ramzes
oraz
Raptus & Figa & Elfik & Kiki & Riki & Mysia Pysia & Parszywek & Bambus & Foks (za Tęczowym Mostem) [']

Agata:)

  • Gość
Wet w DG
« Odpowiedź #11 : 2004-08-16, 19:18 »
A z jakim zwierzeciem, jezeli mozna wiedziec? Bo ta pani, ktora mnie przyjmowala z moim gryzoniem, jest od tego specjalistka... A panowie Moliccy (jest ich dwoch) sa chirurgami i watpie czy maja pojecie o gryzoniach..
Zapisane

kkaassiiaa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6070
Wet w DG
« Odpowiedź #12 : 2004-08-17, 15:19 »
Ja tam byłam z psem i już samo usypianie do operacji bardzo mnie zbulwersowało. Pies dostał końską dawkę i w momencie się przewrócił i zasnął. Pytałam się czy trzeba przywieźć z psem jakiś koć, "ale oni wszystko mają" i cały dzień nie mogłam przywrócić psu prawidłowej ciepłoty ciała.
Zapisane
pozdrawiam wszystkich,
Kasia & Magia & Nero & Rudy & Ramzes
oraz
Raptus & Figa & Elfik & Kiki & Riki & Mysia Pysia & Parszywek & Bambus & Foks (za Tęczowym Mostem) [']
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.066 sekund z 24 zapytaniami.