Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: Obcinac czy nie obcinac?Oto jest pytanie..  (Przeczytany 1691 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

cyyytrynka

  • Gość
Obcinac czy nie obcinac?Oto jest pytanie..
« : 2002-10-24, 19:20 »
Mam chomika dzungalskiego..I intryguja mnie dwa pytania...Mozna przycinac mu pazurki i czy to konieczne?Jesli tak to czym? :?:  hmm.. I jeszcze jedno..Czy trzeba kompac chomika?Jak tak to najlepiej w czym i  jakimi srodkami?Czy to duzy szok dla tak malego zwierzatka?
Zapisane

madz

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2333
Obcinac czy nie obcinac?Oto jest pytanie..
« Odpowiedź #1 : 2002-10-25, 13:48 »
Kapać chomika??! Nie radzę, oj nie radzę... W lecie to pół biedy choć lepiej nie ryzykowac... Ja raz okąpałam Łatkę, bo niewiedizalam ze nie mozna- nic jej nie bylo, chyba sie jej  podobalo... Ale nie radzę, a gdyby akurat Twój chomiczek zachorowal?
Zapisane

milka004

  • Gość
Obcinac czy nie obcinac?Oto jest pytanie..
« Odpowiedź #2 : 2002-10-25, 13:57 »
Co do obinania pazurkow to ja nie obcinalam i wszystko bylo ok, mozna wsadzic wapno to se bedzie scieral i zabki i pazurki, a co do kompieli to tez nie radze jeszcze jakiegos zapalenia by dostal a to strasznie uciazliwe dla takiego malego gryzonia.
Zapisane

Forum Zwierzaki

Obcinac czy nie obcinac?Oto jest pytanie..
« Odpowiedz #2 : 2002-10-25, 13:57 »

Saba

  • Gość
Obcinac czy nie obcinac?Oto jest pytanie..
« Odpowiedź #3 : 2002-10-26, 16:27 »
No ale jak już widzisz ze pazurki urosły za bardzo (moze sie zdazyc nawet jesli ma je na czym ścierać) to obciąć warto  8)
Zapisane

cyyytrynka

  • Gość
thx
« Odpowiedź #4 : 2002-10-26, 18:29 »
Bardzo dziekuje za podpowiedzi i czy mam obcinac czy nie w koncu?Glosy sa podzielone.. :?: hmmm...
Zapisane

milka004

  • Gość
Obcinac czy nie obcinac?Oto jest pytanie..
« Odpowiedź #5 : 2002-10-27, 11:25 »
Ja uwazam ze nie powinnas obcinac bo chomik to w koncu strasznie maluskie zwierze no i te pazurki tez mu strasznie szybko nie rosna no ale jak by juz urosly tak mocno to lepiej pujsc do weta zeby obciol, bo jesli ty nigdy tego nie robilas to lepiej nie testowac na maluskim chomisiu. ;)
Zapisane

Saba

  • Gość
Obcinac czy nie obcinac?Oto jest pytanie..
« Odpowiedź #6 : 2002-10-27, 11:46 »
Zgadzam się, zgadzam.
Cytrynka, najlepiej przyjrzyj się chomikowi i zastanów czy potrzebne mu obcinanie pazurków. Jeśli myślisz że tak to zrób jak napisano wyżej - do weta marsz  8)
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.05 sekund z 23 zapytaniami.