Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 [2]   Do dołu

Autor Wątek: MAM SZYNSZYLĘ !!!  (Przeczytany 5625 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

milka004

  • Gość
MAM SZYNSZYLĘ !!!
« Odpowiedź #30 : 2002-12-07, 16:30 »
Dziekuje, mi tez sie podoba  :wink:
Tylko szkoda ze tak zlej jakosci no ale bedzie musial zostac dopuki nie znajde takiego drugiego ktory mi sie spodoba i bedzie pasowal. ;)
Ide wypuscic moje potwoty. papa
Zapisane

Clickerka

  • Gość
MAM SZYNSZYLĘ !!!
« Odpowiedź #31 : 2002-12-07, 16:43 »
Moje potworzaste już lata! I pozdrawia wszystkie szynszyle i wlaścicieli szynszylek z tego forum!!  :mrgreen:  :wink:  :ok:
Zapisane

milka004

  • Gość
MAM SZYNSZYLĘ !!!
« Odpowiedź #32 : 2002-12-08, 10:09 »
:shock: Nie boisz sie jej wypuszczac jak siedzisz na kompie????
Jak biega moja Dianka a ja tylko na chwile wejde na kompe to ona robi wszystko zeby tylko zwrocic na siebie uwage, wiec jak ona biega to ja nie moge nic innego robic jak sie z nia bawic, czasem nawet kolacji nie moge zrobic bo ona mi nie pozwala ;)
Zapisane

Forum Zwierzaki

MAM SZYNSZYLĘ !!!
« Odpowiedz #32 : 2002-12-08, 10:09 »

Clickerka

  • Gość
MAM SZYNSZYLĘ !!!
« Odpowiedź #33 : 2002-12-08, 10:25 »
Nie pozwalała mi pisać, ale pilnował ja tata. Kiedyś latała bez opieki, ale po tym jak weszła do kanapy i zsikała mi się na poduszkę to nie zostaje nawet na sekundę sama. :roll:
Zapisane

milka004

  • Gość
MAM SZYNSZYLĘ !!!
« Odpowiedź #34 : 2002-12-08, 10:51 »
Ja dla bezpieczenstwa Dianki zanim ja wypusze rozkladam wersalke zeby do niej nie wchodzila. Byl taki okropny przypadek ze jedna szylka wlasnie zmarla w kanapie a jeszcze inna zlamala sobie krgoslup, wiec ja wole uzawac.
Zapisane

Clickerka

  • Gość
MAM SZYNSZYLĘ !!!
« Odpowiedź #35 : 2002-12-08, 12:37 »
Ja też rozkładam wersalkę, kiedyś jak ją tata wyjmował to się jej chyba coś stało, bo zapiszczała. I była trochę oszołomiona. :?
Zapisane

Claudi

  • Gość
MAM SZYNSZYLĘ !!!
« Odpowiedź #36 : 2002-12-08, 22:12 »
Z uwagą przeczytałem wszystkie wasze posty dotyczące karmienia szynszyli i wydaje mi się, że w niektórych jest chyba trochę przesady, zwłaszcza jeśli chodzi o karmienie.

W moim sklepie zoologicznym w Warszawie, z którego pochodzą wszystkie moje futrzaczki i w którym co kikla miesięcy jest kilka nowych zupełnie malutkich i przezabawnych szynszylątek kupiłem za 120 złotych książeczkę pt. "SZYNSZYLA W DOMU" autorstwa Agnieszki Radulskiej i Mirosława Gromka, wydana przez firmę MG. Kosztiowała mnie 10 złotych i uważam, że zawiera ona wiele bardzo ciekawych uwag dotyczących diety naszych milusińskich. Tam właśnie na stronie 17 jest napisane, że szynszyle mogą ogryzać w ciągu całego roku gałązki jabłoni, gruszy, wierzby, brzozy, akacji i dębu.

W każdym razie publikacja, o której mówię na pewno zaiwra wiele takich informacji, których świeżo upieczeni posiadacze tych przemiłych zwierzątek potrzebują najbardziej.
Zapisane

Claudi

  • Gość
MAM SZYNSZYLĘ !!!
« Odpowiedź #37 : 2002-12-08, 23:17 »
Ups! Chochlik nie spał i zrobił z ceny książki 120 złotych zamiast 10. Prawidłowa cena to DZIESIĘĆ złotych - sorry za literówkę.
Zapisane

Clickerka

  • Gość
MAM SZYNSZYLĘ !!!
« Odpowiedź #38 : 2002-12-09, 14:23 »
Też mam tą ksiązkę, alechyba to musiałam pominąć, albo nie   zwróciłam na tu uwagi. :oops:  :oops:
Zapisane

Forum Zwierzaki

MAM SZYNSZYLĘ !!!
« Odpowiedz #38 : 2002-12-09, 14:23 »

milka004

  • Gość
MAM SZYNSZYLĘ !!!
« Odpowiedź #39 : 2002-12-10, 11:54 »
Ja tez mam ta ksiazke ale wole korzystac ze zrodel internetowych bo ksiazka jest zdecydowanie za chudziutka, no a ze pisze ze mozna podawac galezie debu to dobrze.
Zapisane
Strony: 1 [2]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.056 sekund z 22 zapytaniami.