Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: Adopcje..  (Przeczytany 1118 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Ekoteczka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2948
  • Kocham koty :)
Adopcje..
« : 2005-01-01, 20:19 »
Widziałam gdzieś w necie propozycje adopcji 3 miesięcznej kotki całej bialutkiej. Problem w tym że kotka była głucha. Czytałam kiedys że całkiem białe koty często bywają głuche. Domyślam się że jakoś sobie w warunkach domowych radzą z tym defektem.
Może ktos z was miał, albo znał takiego kota. Ciekawi mnie jak wygląda kontakt człowieka z takim kotem ??
Zapisane
BC + koci podrostek

Ax

  • Gość
Adopcje..
« Odpowiedź #1 : 2005-01-01, 20:44 »
Ekoteczko-chcesz się dokocić? :D
Zapisane

pao

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6471
  • Sakazuki-ya yamaji-no kiku-to kore-o hosu
Adopcje..
« Odpowiedź #2 : 2005-01-01, 20:46 »
moja znajoma miała bialą kotkę perską. duży stres dla zwierzaka i domowników. jak położyła się na podłodze to wyglądała jak dywanik i co gorsza nie reagowała. kiedy budziła sie i była sama w pokoju nie szukała (nie wiedziała gdzie, bo słuch nie pomagał zlokalizować właścicieli) tylko przeraźliwie miauczała póki jej ktoś nie znalazł. kiedy była sama reagowała podobnie a potem wpadała w panikę. ciężki żywot i kota i ludzi. kotka przeprowadziła się później do mamy tej mojej znajomej. starsza pani zawsze w domu a i mieszkanko 1pokojowe. kontakt człowieka normalny z tym, że kot na nic nie reaguje. wychowanie takiego kota to karkołomne zadanie.
Zapisane
jeśli piszesz do mnie wiedz, że nie lubię bezsensownych zaczepek, braku kultury i gadania o niczym.

za to z przyjemnością spędzam czas na twórczej dyskusji :)

Forum Zwierzaki

Adopcje..
« Odpowiedz #2 : 2005-01-01, 20:46 »

Ekoteczka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2948
  • Kocham koty :)
Adopcje..
« Odpowiedź #3 : 2005-01-01, 20:54 »
Ax, chcę tylko czekam na takiego kotka który mnie zachwyci, i nie koniecznie wygladem :)

Pao, tak tez myslałam że to tak wygląda, chociaz moim zdaniem jak kot jest młody to mozna spróbować do kota mówić, może by zareagował na zmianę wyrazu twarzy? W końcu koty to wzrokowcy.
Zapisane
BC + koci podrostek

pao

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6471
  • Sakazuki-ya yamaji-no kiku-to kore-o hosu
Adopcje..
« Odpowiedź #4 : 2005-01-01, 21:08 »
kicia była malutka. znajoma robiła co w jej mocy ale i tak nie było dobrze. w kawalerce przy stałej obecności opiekuna funkcjonowala całkiem dobrze ale w trzypokojowym mieszkaniu wszyscy się męczyli. sąsiedzi również...
Zapisane
jeśli piszesz do mnie wiedz, że nie lubię bezsensownych zaczepek, braku kultury i gadania o niczym.

za to z przyjemnością spędzam czas na twórczej dyskusji :)

Ekoteczka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2948
  • Kocham koty :)
Adopcje..
« Odpowiedź #5 : 2005-01-01, 22:08 »
Biedna kicia :(
Dziwi mnie tylko że pomimo że nie słyszała to jednak miauczała. Niby to oczywiste, a jednak troche bez sensu  :?
Zapisane
BC + koci podrostek

pao

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6471
  • Sakazuki-ya yamaji-no kiku-to kore-o hosu
Adopcje..
« Odpowiedź #6 : 2005-01-01, 22:26 »
bez sensu czy nie to jednak było skuteczne. tym bardziej , że miauczała jak niemowle i każdy odrywał sie od swych zajęć by ratować kotka ;)
Zapisane
jeśli piszesz do mnie wiedz, że nie lubię bezsensownych zaczepek, braku kultury i gadania o niczym.

za to z przyjemnością spędzam czas na twórczej dyskusji :)

Wiedźma

  • Gość
Adopcje..
« Odpowiedź #7 : 2005-01-02, 16:26 »
W sumie to az troche dziwne, ze ta kotka byla tak zupelnie niekontaktowa. Przeciez oprocz sluchu ma jeszcze wzrok, wech, dotyk, wrazliwosc na drgania (powinna chyba czuc, jak ktos szedl?).
Zapisane

IBDG

  • Globalny Moderator
  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 12527
  • Zawsze będziemy Cię kochać, piesku... (*)
Adopcje..
« Odpowiedź #8 : 2005-01-02, 17:35 »
Mnie też trochę zdziwiło, że kotka nie wyszła z pokoju szukać domowników, tylko lamentowała. Może ludzie ją do tego przyzwyczaili, biegnąc na każde zawołanie? Co się kotek będzie fatygował, niech się pańcie ruszą...  ;)
Zapisane
IBDG Wrocław

Forum Zwierzaki

Adopcje..
« Odpowiedz #8 : 2005-01-02, 17:35 »

pao

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6471
  • Sakazuki-ya yamaji-no kiku-to kore-o hosu
Adopcje..
« Odpowiedź #9 : 2005-01-02, 20:08 »
być może... ja ją widywałam raz na jakiś czas... pewne jest że była/jest (nie wiem czy żyje) niesamowitym przytulasem. w dużym domu bardzo się męczyła ale w małym nieźle jej było. :wink:
Zapisane
jeśli piszesz do mnie wiedz, że nie lubię bezsensownych zaczepek, braku kultury i gadania o niczym.

za to z przyjemnością spędzam czas na twórczej dyskusji :)

Sal

  • Gość
Adopcje..
« Odpowiedź #10 : 2005-01-03, 09:46 »
Szprotka - koteczka Abakusa też nie słyszy.
Ale z tego, co opisywał Abakus - rewelacyjnie sobie radzi. Zakuplowała się z niewidomym Krecikiem i Amantem  - psem po przejściach.
Mnie się wydaje, że w przypadku tej koteczki, właściciele pozwolili jej na taką niesamodzielność, stąd te problemy.
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.052 sekund z 24 zapytaniami.